اخبار فارکس

تجارت فارکس

تجارت فارکس شناخته شده ترین معامله در تمام روز است، اما قطعا این تنها معاملات نوسانی کالایی نیست که رخ می دهد. در حالی که اکثر مردم با بازارهای سهام آشنا هستند، بسیاری از افرادی که درگیر معاملات نیستند، از سایر بازارهای موجود برای معامله گران روزانه آگاه نیستند، برخی از آنها حتی بیشتر از بازار سهام معامله می شوند. به عنوان مثال، تجارت فارکس با نرخی بیش از 2 تریلیون دلار در روز انجام می شود، که چندین برابر بیشتر از حجمی است که در وال استریت پیدا می کنید.

بازارهای کالا برای معاملات روزانه

بسیاری از بازارهای کالا درگیر معاملات روزانه هستند، از جمله قراردادهای آتی، اختیار معامله، ارزها و سهام. برخی از بازارهای محبوب تر برای معاملات روزانه عبارتند از:

o بازارهای ارز برای تجارت فارکس. (دلار آمریکا به پوند انگلیس، یورو به فرانک سوئیس)

o قراردادهای اختیار معامله در قراردادهای آتی.

o معاملات آتی بر اساس شاخص های سهام (S&P 500 Emini، NASDAQ 100)

o معاملات آتی مبتنی بر معاملات کالاها (ذرت، سویا، روغن خام)

اگر متوجه شده اید که ذکر معاملات سهام به کالاهای مبتنی بر شاخص محدود می شود، به این دلیل است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده معاملات روزانه سهام ایالات متحده را محدود کرده است. فقط معاملات روزانه در شاخص های مختلف مجاز است.

مبادلات برای معاملات روزانه

تعدادی صرافی در سرتاسر جهان وجود دارد که امکان تجارت روزانه را فراهم می کند. برخی از صرافی های شناخته شده تر برای تجارت کالاها شامل موارد زیر است:

o صرافی کالای شیکاگو، که بیشتر برای تجارت S&P 500 Emini و فارکس شناخته شده است.

o NASDAQ که در NASDAQ 100 تخصص دارد

o هیئت تجارت شیکاگو

o Deutsche Boerse در اروپا

o Euronext Paris در فرانسه

این صرافی ها مشخصات خود را برای بازارها تعیین می کنند و هر معامله ای را که در بازارهای خاص آنها انجام می شود پردازش می کنند. با توجه به حجم بالای فعالیتی که در سرمایه گذاری کالایی مانند تجارت فارکس رخ می دهد، این صرافی ها عملکرد شگفت انگیزی دارند.

کارگزاران

امکان معامله مستقیم با صرافی ها مانند انجام تجارت فارکس با بورس کالای شیکاگو وجود دارد. با وجود این، بسیاری از معامله گران روزانه معاملات آتی آنلاین و سایر معاملات روزانه را با کارگزاری های دسترسی مستقیم انجام می دهند. این شرکت‌ها به معامله‌گر روزانه اجازه می‌دهند تا به تمام صرافی‌های مختلف دسترسی داشته باشد، اما این دسترسی آسان‌تر می‌شود، زیرا سرمایه‌گذار می‌تواند از رابط یکسان برای هر بازار استفاده کند. به عبارت دیگر، راه اندازی برای تجارت فارکس اساساً مشابه رابط معاملات آنلاین بازار سهام خواهد بود. رابط مشترک به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا نرم افزار یک شرکت را یاد بگیرند و نه پنج یا شش بسته مختلف.

چه بازارهایی را معامله خواهید کرد

تصمیم گیری در مورد اینکه کجا تجارت کالای خود را انجام می دهید به عوامل متعددی مانند سرمایه ریسک، کالاهای مورد نظر، برنامه معاملاتی و رویکرد کلی شما برای معامله بستگی دارد. اگر به تجارت فارکس علاقه مند هستید، به مقادیر متفاوتی از پول، تجربه و زمان نسبت به کسی که علاقه مند به معاملات شاخص های سهام است، نیاز دارید. برای سرمایه‌گذاری مبتدی، ممکن است بخواهید با بازاری شروع کنید که نیاز به حاشیه پایین، ارزش تیک پایین‌تر دارد و با سرعت کمتری نسبت به تجارت فارکس حرکت می‌کند، جایی که مبالغ می‌تواند زیاد باشد و سرعت آن می‌تواند سریع باشد.

نتیجه

مهم نیست که کدام نوع معاملات روزانه مورد علاقه شماست، چه معاملات آتی ذرت باشد یا تجارت فارکس، مهم است که الزامات، از جمله اصطلاحات، مبادلات، بازارها و کارگزاران موجود را درک کنید. معاملات روزانه می تواند بسیار سودآور باشد و اگر سرمایه گذار وقت بگذارد و اقدامات لازم را انجام دهد: انجام تجزیه و تحلیل فنی، ایجاد یک طرح معاملاتی، ترسیم نمودار و دنبال کردن اخبار، می تواند موفقیت آمیز باشد، خواه تجارت گوشت خوک باشد یا وارد تجارت فارکس شود. .

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 8 =

دکمه بازگشت به بالا