اخبار فارکس

تجارت فارکس – 5 نکته برای موفقیت در معاملات ارزی

در اینجا من قصد دارم 10 نکته ساده را به شما ارائه دهم که برای لذت بردن از موفقیت در معاملات طولانی مدت لازم است و اگر آنها را درک کنید و از آنها پیروی کنید، می توانید به 5 درصد از معامله گران نخبه بپیوندید که در معاملات فارکس سودهای بزرگی به دست می آورند.

من تعداد نکات را بدون ترتیب اهمیت خاصی قرار داده ام – شما باید آنها را دنبال کنید.

1. از ربات های FX استفاده نکنید

وقتی 95 درصد از تمام معامله‌گران ضرر می‌کنند، انتظار نداشته باشید که یک ربات ارزان بدون هیچ تلاشی شما را ثروتمند کند، این سیستم‌ها هزینه بسیار کمی دارند زیرا پولی در نمی‌آورند.

2. هوشمندانه کار کنید نه سخت

من همیشه می خوانم که یادگیری تجارت سال ها طول می کشد و شما دائماً نیاز به یادگیری دارید – این مزخرف است. یادگیری تجارت فارکس ساده است زیرا سیستم های ساده بهترین کار را دارند و می توانید تمام اصول اولیه موفقیت را در چند هفته یاد بگیرید. شما برای سخت‌تر کار کردن در معاملات FX پولی دریافت نمی‌کنید، بلکه به خاطر درست بودن، پول می‌گیرید، بنابراین نیازی به انجام کارهای اضافی بدون دلیل نیست.

3. Volatility و Drawdown را درک کنید

من معامله‌گران زیادی را می‌بینم که فکر می‌کنند می‌توانند روزانه معامله کنند و با 10 تا 20 پیپ استاپ دست به معامله بزنند، اما به زودی پول خود را از دست می‌دهند. این به این دلیل است که آنها درکی از نوسانات و تأثیر آن ندارند و اگر می خواهید برنده شوید، باید همه چیز را در مورد آن بدانید.

4. از اهرم کم استفاده کنید

بروکرها به شما اهرم 200:1 می دهند اما از این مقدار استفاده کنید و ضرر خواهید کرد. برای یک معامله گر مبتدی 10:1 حداکثری است که باید از آن استفاده کنید و نگران نباشید که می توانید سودهای سه رقمی در آن داشته باشید و همچنان کنترل ریسک شدیدی داشته باشید.

5. نظم و انضباط نظم و انضباط

در معاملات فارکس، بهترین معامله گران جهان در حدود 50 درصد مواقع درآمد کسب می کنند، اما با داشتن نظم و انضباط برای کوچک نگه داشتن زیان و کسب سود، سود زیادی به دست می آورند.

بیشتر معامله‌گران مبتدی فکر می‌کنند که در اکثر مواقع برنده می‌شوند، بنابراین ضرر می‌کنند و این منجر به نابودی می‌شود. اگر می‌خواهید در معاملات فارکس برنده شوید، اشتباه خود را اعتراف نمی‌کنند، همیشه حق با شماست و تمرکز، کاهش زیان و سودهای جاری را فراموش می‌کنند.

کلمات پایانی

امیدوارم از نکات فوق لذت برده باشید و اگر آنها را درک کرده باشید، خواهید دید که چرا می توانید در معاملات فارکس سود زیادی کسب کنید.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا