اخبار فارکس

تجارت فارکس – چرا ثبات در معاملات فارکس مهم است

بازار فارکس مکان آسانی نیست و اکثر معامله گران پول خود را از دست می دهند. مهمترین دلیل این نگرش است. از آنجایی که اکثر بازندگان انتظار دارند یک شبه پول زیادی به دست آورند و سریع ثروتمند شوند، وارد معاملاتی با احتمال موفقیت بسیار کم و/یا درجه ریسک غیرقابل قبولی می شوند. آنها نه حوصله و نه نظم لازم برای اتخاذ رویکردی بلندمدت برای معامله و پذیرش این واقعیت را دارند که مواقعی وجود خواهد داشت که اغلب در یک دوره طولانی پول از دست می دهند. آنها همچنین متوجه نیستند که انجام معاملات پرخطر به جای چند معامله سودآور، فایده ای ندارد.

حرص و ترس احساسات غالب در استراتژی باخت هستند. حرص و طمع نقشی است که انتظارات شما غیرواقعی است و مدام در حال رفتن به روز بزرگ هستید. ترس زمانی وارد معادله می شود که اجازه دهید فکر از دست دادن پول حتی بر یک استراتژی تجاری معقول حاکم شود. کسب سود، مستلزم یک مبادله دائمی بین ریسک و پاداش است، به طوری که بیشتر از باخت برنده شوید. به همین دلیل است که در درازمدت انباشت ثابت دستاوردهای کوچک آسان تر از یک کشتن بزرگ است.

برای به حداکثر رساندن فرصت‌های سودآور خود، باید استراتژی‌هایی برای معاملات کوتاه‌مدت یا معاملات روزانه و بلندمدت داشته باشید. یکی از تکنیک‌های معاملات کوتاه‌مدت اسکالپینگ نامیده می‌شود که در آن شما سودهای کمی در محدوده 5 تا 15 پیپ کسب می‌کنید. به محض تحقق و تکرار معامله در صورت لزوم. با یک توقف ضرر مناسب برای محافظت از شما، این استراتژی مستلزم انباشت دائمی دستاوردهای ثابت است، اما به صبر و انضباط از طرف شما نیاز دارد.

و راه عالی برای اجرای یک استراتژی اسکالپینگ این است که سرویس خود را به یک بسته تجارت نرم افزاری پیشرفته که ربات فارکس نیز نامیده می شود، ارائه دهید. ربات‌های فارکس قبلی از اشکال برنامه‌نویسی بیش از حد سفت و سخت رنج می‌بردند، که آنها را انعطاف‌ناپذیر می‌کرد و قادر به انطباق با شرایط سریع در حال تغییر بازار نبودند. آخرین نسل، مجهز به برنامه‌نویسی پیشرفته مانند هوش مصنوعی و الگوریتم‌های مبتکرانه معاملاتی، سابقه بسیار بهتری نسبت به پیش‌بینی‌های کوتاه‌مدت در تغییرات قیمت بازار دارند. این ربات‌ها نه تنها شرایط را می‌خوانند و تجزیه و تحلیل می‌کنند، بلکه در خلبان خودکار نیز معامله می‌کنند و با دریافت سیگنال‌های مناسب، به‌طور خودکار وارد معاملات می‌شوند و از معاملات خارج می‌شوند.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 3 =

دکمه بازگشت به بالا