اخبار فارکس

تجارت فارکس – چرا امروز سخت تر از همیشه است

افراد زیادی وجود خواهند داشت که به شما خواهند گفت که بازارهای امروز مانند 20 یا 50 سال پیش هستند و اشتباه می کنند. علیرغم پیشرفت‌هایی که در تجارت کامپیوتری انجام داده‌ایم و اطلاعات بهتر را سریع‌تر به دست آورده‌ایم، معامله در بازارهای فارکس سخت‌تر از همیشه است – در اینجا دلیل آن است.

پیشرفت تکنولوژی زمین بازی را مساوی کرده است که در آن همه ما با کلیک ماوس در هر گوشه ای از جهان اخبار مشابهی دریافت می کنیم و این باعث نوسانات و بسیاری از آن می شود.

انتخاب جهت روند ورود آسان است و ماندن در روند بسیار سخت تر است، زیرا با نوسان شدید بازار، توقف ها ضربه می خورند.

نوسانات افزایش یافته است و یک مشکل رایج این است که همه معامله گران در همان زمان وارد می شوند، قدرت خرید به سرعت از بین می رود و دوباره آن را کاهش می دهد، معامله گران دارای اهرم بسیار بالا را متوقف می کند و سپس به همان روشی که قبلاً وجود داشت، باز می گردد.

آیا این برای شما اتفاق افتاده؟ برای من و تعداد بیشماری از معامله گران دیگر اتفاق افتاده است، پس چگونه با آن کنار می آیید؟

اولین کاری که باید انجام دهید این است که فرکانس معاملات را کاهش دهید و فقط روی شکست‌های بزرگی که بازار معتبر می‌داند تمرکز کنید و توقف‌های خود را عقب‌تر قرار دهید و این به معنای کاهش اهرم است. مطمئناً می‌توانید اهرم 400:1 را دریافت کنید، اما این برای اکثر معامله‌گران بسیار زیاد است.

اندازه موقعیت را کاهش دهید و به بازار فضایی برای تنفس بدهید.

در حالی که بسیاری از مردم فکر می کنند تجارت آنلاین تجارت را آسان تر کرده است، در واقع آن را سخت تر کرده است. علاوه بر این، این عقیده وجود دارد که پیچیدگی و هوشمندی به شما کمک می کند تا بازار را شکست دهید، اما این نیز درست نیست – هر چه سیستم خود را پیچیده تر کنید، احتمال شکست آن بیشتر می شود.

سیستم‌های معاملاتی فارکس ساده بهترین کار را دارند و همیشه دارند، بنابراین آن را ساده نگه دارید.

این تمایل وجود دارد که فکر کنیم پیشرفت‌ها در جامعه ما به ما کمک می‌کند در معاملات فارکس برنده شویم، اما این واقعیت که شما اطلاعات مشابهی با دیگران دارید به شما کمکی نمی‌کند، بلکه مانع شما می‌شود، مگر اینکه بتوانید یک مزیت معاملاتی را برای اکثریت قریب به اتفاق ایجاد کنید. از بازنده ها

نکته کلیدی این است که یاد بگیرید با نوسانات کنار بیایید و کارهایی را انجام دهید که معامله گران دیگر برای مقابله با آن انجام نمی دهند – ما در این مقاله به آن اشاره کرده ایم و در مقاله بعدی این مجموعه به آن عمل خواهیم کرد.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − چهار =

دکمه بازگشت به بالا