اخبار فارکس

تجارت فارکس: مزایای تجارت فارکس

بازار ارز یا فارکس بزرگترین بازار مالی جهان است. فعالیت روزانه اغلب بیش از چهار تریلیون دلار در روز است. بسیاری از معامله گران بر این باورند که کسب درآمد با ارز خارجی آسان تر و راحت تر از هر نوع سرمایه گذاری سنتی است. با گسترش گسترده پلتفرم های معاملاتی آنلاین، تجارت ارز به طور فزاینده ای در بین سرمایه گذاران در سراسر جهان محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. فارکس فرصت های سرمایه گذاری عالی را برای کسانی که می خواهند سبد سهام خود را متنوع کنند ارائه می دهد. در اینجا مزایای اصلی معاملات فارکس آورده شده است:

نقدینگی بالا

نقدینگی بالای این بازار به دلیل حجم بالای ارزهای مورد معامله در سراسر جهان است. نقدینگی توانایی یک دارایی برای تبدیل سریع به وجه نقد است. از آنجایی که بازار فارکس 24 ساعت شبانه روز و پنج روز در هفته باز است، سرمایه گذاران می توانند به جای اینکه منتظر باز شدن بازار در روز بعد باشند، از فرصت های معاملاتی در زمان وقوع استفاده کنند.

بازار 24 ساعته

تا زمانی که در جایی از دنیا بازاری باز است، تجارت مستمر است. سرمایه گذاران می توانند در هر زمانی از شبانه روز به بازار فارکس دسترسی داشته باشند. این به ویژه برای کسانی که می خواهند به صورت پاره وقت معامله کنند مفید است، زیرا می توانند زمان معامله را انتخاب کنند: صبح، ظهر، عصر، شب یا هنگام صبحانه. معامله گران می توانند به نوسانات ارزی ناشی از رویدادهای سیاسی، اقتصادی و اجتماعی در زمان وقوع پاسخ دهند.

اهرم بالا

اهرم توانایی معامله پول در بازار بیشتر از آنچه در حساب شما وجود دارد است. کارگزاران فارکس به سرمایه گذاران اجازه می دهند تا با استفاده از اهرم، بازار را معامله کنند. فارکس بالاترین اهرم موجود را برای هر بازاری ارائه می دهد. اهرم به معامله گران این فرصت را می دهد تا سود خوبی کسب کنند و در عین حال سرمایه ریسک را به حداقل برسانند.

کم هزینه

اسپرد مقدار پیپ بین قیمت درخواستی و قیمت پیشنهادی است. این کارگزاران را بابت ریسک تغییر قیمت از زمانی که معامله شما را انجام می دهند تا زمانی که قرار گرفتن در معرض بعدی خود را با یک بانک پوشش می دهند، جبران می کند. اسپردها در بازار فارکس کمتر از اسپردهای اعمال شده برای سهام و سایر اوراق بهادار است، که فارکس را به یکی از مقرون به صرفه ترین راه ها برای کسب درآمد از معاملات سرمایه گذاری تبدیل می کند.

به صورت رایگان تمرین کنید

بیشتر کارگزاران آنلاین حساب‌های رایگانی را ارائه می‌کنند که به سرمایه‌گذاران اجازه می‌دهد معاملات را تمرین کنند و درباره بازار فارکس اطلاعات بیشتری کسب کنند. این حساب‌های آزمایشی برای کسانی که می‌خواهند قبل از افتتاح حساب زنده و سرمایه‌گذاری واقعی، مهارت‌های معاملاتی خود را بهبود بخشند، ایده‌آل هستند.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 18 =

دکمه بازگشت به بالا