اخبار فارکس

تجارت فارکس در مقیاس کوچک

اگر به تازگی تجارت فارکس را شروع کرده اید یا می خواهید تجارت فارکس را شروع کنید، باید با معاملات فارکس در مقیاس کوچک شروع کنید، تا متوجه شوید که چه زمانی سرمایه گذاری کنید، چقدر سود سرمایه شما خوب است و چقدر می خواهید انجام دهید. سرمایه گذاری. اگر در چند معامله اول خود به میزان زیادی سرمایه گذاری کنید، ممکن است پول زیادی از دست بدهید و این تصور را داشته باشید که تجارت فارکس قمار است، یعنی تعداد زیادی از افراد با معاملات پول زیادی از دست می دهند. اگر فارکس در مقیاس کوچک را به عنوان سرمایه گذاری در مقیاس کوچک در نظر بگیرید، می توانید با انجام بسیاری از معاملات کوچک فارکس که همگی مقدار کمی پول را برای شما به ارمغان می آورد، اما بازده سرمایه گذاری بالایی را از آنچه در ابتدا سرمایه گذاری کرده اید، به دست آورید.

به عنوان مثال، من می دانم که همه از این مثال استفاده می کنند، اما ساده ترین مثال برای استفاده است. در سال 2005 اگر 1000 � بیاورید، 1250 دلار برای شما هزینه داشت. سپس در اواسط سال 2006، اگر دوباره به دلار مبادله می‌کردید، 1350 دلار برای پول خود دریافت می‌کردید که یک افزایش 100 دلاری است. این در مقیاس کوچک با حداقل ریسک معاملات فارکس است. چیز زیادی برای از دست دادن وجود ندارد، اما احتمالاً فقط یک RoI کوچک دریافت خواهید کرد اگر یک میلیون سرمایه گذاری می کردید، 10000 دلار پس می گرفتید. این تجارت فارکس در مقیاس بزرگ است، اما ما در حال حاضر روی مقیاس کوچک تمرکز می کنیم.

اگر معاملاتی مانند مثال بالا را ضرب کنید، بدیهی است که مقدار RoI دریافتی شما افزایش می یابد. اما همه آنها هنوز در مقیاس کوچک در بازار فارکس هستند. قبل از اینکه بتوانید در فارکس معامله کنید، باید چند چیز را بدست آورید. شما به یک پلت فرم معاملاتی مانند Etoro یا forexyard نیاز دارید. هنگامی که این را دارید، می توانید سپرده گذاری کنید، این شرکت ها معمولاً 10٪ اضافی از آنچه را که در حساب خود سرمایه گذاری کرده اید به شما می دهند، بنابراین شاید بیشتر از آنچه که قرار است استفاده کنید در حساب تجاری خود قرار دهید. در مرحله بعد باید تصمیم بگیرید که چقدر می خواهید سرمایه گذاری کنید و مشخص کنید که کجا. اکنون ما در مورد معاملات فارکس در مقیاس کوچک صحبت می کنیم، بنابراین این معمولاً مقدار پول زیر 2000 دلار است. بخش بعدی احتمالاً مهمترین بخش است.

چه زمانی می خواهید سرمایه گذاری کنید، اگر این اشتباه را انجام دهید ممکن است پول زیادی از دست بدهید یا بهترین بازدهی خود را به دست نیاورید، بنابراین به زبان ساده وقتی کارشناسان به شما می گویند سرمایه گذاری کنید، زمانی سرمایه گذاری کنید که روند و آمار همه به سرمایه گذاری اشاره دارد. به روند توجه کنید و زمانی که روند رو به افزایش است سرمایه گذاری کنید. همچنین در اواسط هفته سرمایه گذاری کنید زیرا بازارها در این زمان فعال ترین هستند.

در پایان، تجارت فارکس را در مقیاس کوچک شروع کنید، زمان بندی بسیار مهم است و همین امروز برای خود یک پلتفرم تهیه کنید و سپرده گذاری کنید.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + شانزده =

دکمه بازگشت به بالا