اخبار فارکس

تجارت فارکس به عنوان یک فرصت عالی برای کسب و کار خانگی

تجارت فارکس یک زمینه بسیار تخصصی اما سودآور است که به عنوان یک شرکت تجاری مستقل توسط حداکثر تعداد افراد در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. اگرچه مسئولیت سود یا زیان صرفاً بر دوش خود معامله گر است، تجارت فارکس از نظر بسیاری یکی از معدود گزینه های شغلی است که نرخ موفقیت فوق العاده ای دارد.

تجارت فارکس زمانی شکل گرفت که تمدن های باستانی تصمیم گرفتند با کمک یک رسانه رایج به نام ارز بین خود تجارت کنند. اولین نوع تجارتی که صورت گرفت، سیستم مبادله ای بود که به زودی با مبادله ارز رایج آن دوران جایگزین شد. با پیشرفت تمدن، بسیاری از کشورهای جدید به وجود آمدند و هر یک واحد پولی خاص خود را داشتند که سایر کشورها از آن به عنوان ارز یاد می کردند. زمانی که تجارت بین کشورهای مختلف شروع به مبادله ارز کرد، از آن به عنوان تجارت ارز خارجی یا تجارت فارکس یاد می شد.

بازار تجارت فارکس امروز یک بازار جهانی است که شبانه روز کار می کند و با پیشرفت روز به سمت غرب حرکت می کند. این بازار پلتفرم معاملاتی خاصی ندارد و معاملات با زنگ افتتاح در سیدنی استرالیا آغاز می شود و در شهرهای مختلف تجاری در سراسر جهان به سمت غرب حرکت می کند تا با زنگ بسته شدن در نیویورک آمریکا تعطیل شود و تا آن زمان بازار در سیدنی بار دیگر آماده افتتاح است. به دلیل همین زمان‌بندی‌های انعطاف‌پذیر است که این بازار از نظر معامله‌گران و همچنین گردش مالی ناخالص روزانه‌اش بزرگترین بازار در جهان است.

تجارت در بازار فارکس به دلایل زیر به عنوان یک تجارت خانگی به شدت توصیه می شود:

– کارکرد 24 ساعته این بازار به معامله‌گر این امکان را می‌دهد تا زمان‌بندی معاملات خود را مطابق با راحتی خود تنظیم کند و از این رو از معاملات محدود زمانی بازار سهام یا زمان‌بندی سفت و سخت یک کار معمولی رهایی پیدا کند.

– بازار فارکس به عنوان یک معدن طلا برای معامله گران شناخته می شود زیرا کسب سود در این بازار به دلیل ماهیت قابل پیش بینی آن و همچنین نقدینگی بالای آن بسیار محتمل است.

– سرمایه گذاری اولیه مورد نیاز برای شروع تجارت در بازار فارکس بسیار کم است و بنابراین هر کسی می تواند هزینه پیوستن به این جامعه عظیم معامله گران فارکس را داشته باشد.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 17 =

دکمه بازگشت به بالا