اخبار فارکس

تجارت سیاه و سفید خبرنامه تجارت فارکس – 06/5/16

باشه پس صادق باش چند نفر از شما فکر می‌کردید که ما دیوانه‌ایم وقتی گفتیم به دنبال اواسط 1.8700 باشید. خوب، امیدواریم که از دیروز به نتیجه رسیده باشید و برای سوار شدن به راه بروید.

با این حال، اگر وارد نشدید، خودتان را مورد ضرب و شتم قرار ندهید. به یاد داشته باشید، معامله نکردن بهتر از این است که به دلایل بد وارد یک معامله بد شوید. به هر حال بیایید به چشم انداز معاملات امشب برویم.

بیایید با تعیین اینکه آیا می‌خواهیم دنبال بلند یا کوتاه باشیم یا هر دو شروع کنیم.

نمودار امشب چند مشکل را در تلاش ما برای یافتن معامله نشان می دهد. بیایید به چند مورد از آنها نگاه کنیم.

اول از همه، ما در “سرزمین هیچ انسان” از نقطه نظر به دنبال یک کوتاه هستیم. اندیکاتورهای زیادی در این منطقه قیمتی وجود ندارد، حداقل شاخص هایی که ما به آنها نگاه می کنیم نیست.

با این حال، دلایل کوتاه مدتی برای جستجوی کوتاه بر اساس MACD نمودار 4 ساعته وجود دارد. اما، این چیز زیادی نیست که بتوان تجارت خود را بر آن پایه گذاری کرد.

سپس مجدداً، با روحیه انصاف و تلاش ما برای آموزش هر چه بیشتر شما در این خبرنامه ها، یک سطح مقاومت “make-shift” در حدود 1.8880 وجود دارد. شما به یک سری دلایل اضافی برای کوتاه آمدن در آنجا نیاز دارید، بنابراین به دنبال اقدام قیمت با کیفیت (مثلاً: شکل گیری کندل استیک) باشید تا به شما کمک کند تا دریابید که آیا باید به دنبال ورود به معامله در آنجا باشید یا خیر.

در صورتی که به اندازه کافی برای جستجوی آن قیمت به شما کمک نمی کند، در اینجا موارد بیشتری وجود دارد. من خیلی تعجب نخواهم کرد که ببینم کابل به بالای 1.8880 بشکند و سپس تا نزدیک 1.9000 حرکت کند، زیرا مقاومت زیادی در آن 120 پیپ بالاتر از سطح (1.8880) وجود ندارد.

در دنیا چگونه قرار است از این اطلاعات برای تجارت استفاده کنید؟ خوب، اینجا فقط یک ایده ساده است. اگر زمانی که قیمت به این منطقه رسید در حال معامله کابل هستید، به فعالیت قیمت توجه زیادی داشته باشید. به دنبال الگوهایی مانند تاپ های دوتایی یا شکل های شمعدانی باشید تا به شما کمک کند تعیین کنید که آیا سطح به عنوان مقاومت حفظ می شود یا خیر.

از طرف دیگر، اگر Cable نسبتاً به راحتی از بین می رود، شاید بهتر است منتظر عقب نشینی همراه با فعالیت قیمت باشید و برای مدت طولانی به دنبال آن باشید.

این یک تنظیم معاملاتی پیشرفته‌تر است، زیرا می‌تواند در این سطح قیمت، هم معامله‌های بلند و هم کوتاه انجام شود. اگر مطمئن نیستید که چه کاری انجام دهید، هیچ کاری نکنید! شما فقط باید در سطح راحتی خود معامله کنید.

تا جایی که یک سطح پشتیبانی پیش می رود. ما دوباره به تماشای اواسط 1.8700 ادامه خواهیم داد. بیایید به یاد داشته باشیم که در چند روز گذشته در نمودار ساعتی شاهد روند نزولی کمی بوده ایم.

اگر این الگو ادامه پیدا کند، می‌توانیم پایین‌تر از چیزی که به تازگی شکل گرفته است، ببینیم. برای کسانی از شما که می خواهید آن را بسیار محافظه کارانه بازی کنید، ممکن است اکنون بخواهید به دنبال بازی طولانی باشید.

به یاد داشته باشید، تصمیم بگیرید چه چیزی برای شما منطقی تر است. تقلید از سبک های معاملاتی دیگر منطقی نیست، زیرا میزان تحمل ریسک و نیاز آنها برای کسب سود می تواند بسیار متفاوت از شما باشد.

من مطمئن هستم که شما به وضوح می توانید ببینید که توسعه سبک تجارت مستقل خود چقدر ارزشمند است. مراحلی را بردارید تا خود را در مسیر درست قرار دهید.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − شش =

دکمه بازگشت به بالا