اخبار فارکس

تجارت ربات فارکس – چرا ربات های فارکس همیشه ضرر می کنند

تجارت ربات فارکس محبوب است، اما نتیجه این است که ارزش سهام از بین می رود و معامله گران می آموزند که شما با صرف چند صد دلار و هیچ تلاشی پولدار نمی شوید. واضح است که چرا روبات ها ضرر می کنند و این موضوع این مقاله است …

صنعت ربات فارکس برای معامله گر ساده لوح یا حریصی که فکر می کند تجارت فارکس آسان و قدم زدن در پارک است، جذاب است. هیچ معامله گر جدی فارکس هرگز به استفاده از ربات هایی که به شدت آنلاین می بینید استفاده نمی کند، زیرا ادعاهایی که بیشتر مطرح می شود خنده دار است. در اینجا فقط چند مورد است.

-هر ماه دارایی حساب خود را دو برابر کنید

-حتی سوپر تاجرهای دنیا هم این کار را نمی کنند و یک ربات ارزان هم این کار را نمی کند

-با دقت 90 درصد تجارت کنید

ربات‌ها ادعا می‌کنند که انجام می‌دهند، همانطور که ادعا می‌کنند می‌توانند هر ماه پول شما را دوبرابر کنند، اما هیچ سابقه واقعی وجود ندارد که به طور مستقل از چنین سودهایی حسابرسی شود.

اغلب اوقات، با دانستن قیمت‌های پایانی، یک سوابق آزمایش شده را روی کاغذ می‌بینید و این کار سختی نیست. گاهی اوقات حتی یک سابقه واقعی می بینید، اما هرگز به طور مستقل تأیید نمی شود، بنابراین اگر می خواهید به آن اعتماد کنید، بستگی به شما دارد – من نمی خواهم!

اگر واقعاً می توانستید به همان اندازه ای که فروشندگان ادعا می کنند با تجارت ربات فارکس درآمد داشته باشید، فروشنده به سادگی معامله می کند و میلیاردها دلار به دست می آورد (اگر واقعاً می توانید پول خود را در هر ماه دوبرابر کنید، زمان زیادی نمی برد!) و شما را آزار نمی دهد. چند صد دلار

روبات‌های فارکس نام بدی به صنعت فارکس می‌دهند و هیچ‌کدام از ربات‌های تبلیغاتی کار نمی‌کنند.

اگر می خواهید برنده شوید:

طرح‌های سریع ثروتمند شدن را که بدون هیچ تلاشی به شما وعده ثروت می‌دهند را فراموش کنید، زیرا بدیهی است که درست نیست، آموزش مناسبی در فارکس برای خود کسب کنید، مهارت‌ها را بیاموزید، به کاری که انجام می‌دهید اعتماد کنید و با موفقیت در معاملات ارزی پاداش خواهید گرفت.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =

دکمه بازگشت به بالا