اخبار فارکس

تجارت آنلاین فارکس – راهی برای ورود به بزرگترین بازار مالی

در میان بسیاری از بازارهای مالی موجود در سطح جهان، بازار فارکس بزرگترین آنهاست. بازار فارکس جایی است که ارزهای مختلف در برابر یکدیگر رد و بدل می شوند و معاملات روزانه اغلب از 4 تریلیون دلار آمریکا فراتر می رود. شرکت‌کنندگان عمده در بازارهای فارکس، بانک‌های مرکزی و تجاری، صندوق‌های تامینی و شرکت‌های چند ملیتی هستند. با این حال، بازار فارکس ساده‌ترین بازار مالی برای دسترسی به عنوان معامله‌گر خرده‌فروشی، روی رایانه رومیزی یا دستگاه تلفن همراه و تنها با مقدار کمی سرمایه است. برخلاف «بازیگران بزرگ» که میلیون‌ها دلار در معاملات فارکس سرمایه‌گذاری می‌کنند، معامله‌گران خرده‌فروش می‌توانند با سرمایه‌های محدود و بدون تجربه قبلی شروع به کار کنند. آنها فقط باید یک کارگزار فارکس را انتخاب کنند، ترجیحاً از کارگزاران CFD تنظیم شده و واریز اولیه نشان داده شده در جزئیات حساب تجاری را انجام دهند. در تجربه ما، کارگزاران کنترل شده CFD، موجودی افتتاحیه حدود 100 دلار را در یک حساب تجاری معمولی تعیین می کنند، اما این مبلغ بسته به نوع حساب و مزایای ارائه شده به مشتریان متفاوت است. با این وجود، کارگزاران فارکس برای مبتدیان وجود دارند که حساب‌های خرد را با سپرده‌های 1 دلاری ارائه می‌دهند، و به معامله‌گران تازه‌کار این فرصت را می‌دهند تا قبل از شروع سرمایه‌گذاری‌های بزرگ‌تر و موقعیت‌های معاملاتی پرخطرتر، آب را آزمایش کنند.

آیا معامله گران خرده فروشی فارکس به مبالغ هنگفتی از سرمایه سرمایه گذاری برای تجارت نیاز دارند؟

اگر مشتریان خرد می توانستند فقط سرمایه خود را در تجارت فارکس سرمایه گذاری کنند، پتانسیل کسب سود ارزشمند به سرمایه گذاران بسیار ثروتمند محدود می شد. با این حال، بهترین کارگزاران فارکس، معاملات حاشیه ای و اهرمی را به عنوان بخشی از بسته معاملات آنلاین به مشتریان خود ارائه می دهند. اهرم به معامله گران فارکس اجازه می دهد تا حجم بیشتری از بازار را بدون قرار دادن کل سرمایه کنترل کنند. معمولاً میزان اهرم قابل دسترسی در پلت فرم معاملات فارکس از 1:25 تا 1:500 متغیر است. در حالی که ما شاهد ارائه کارگزاران CFD تنظیم شده از 1:1000 تا 1:2000 هستیم، معامله در این سطح نسبت می تواند بسیار خطرناک باشد و معامله گران بی تجربه باید از آن اجتناب کنند. قابل ذکر است، نسبت اهرم ارائه شده ممکن است به تجربه تجاری مشتری و نوع حساب معاملاتی او بستگی داشته باشد. بهترین کارگزاران فارکس اغلب از مشتریان می خواهند که درک خود را از تجارت فارکس با انجام یک تست ساده در وب سایت ثابت کنند. نتایج آزمون نسبت اهرم اولیه را تعیین می کند، که ممکن است با کسب تجربه معاملاتی مشتریان افزایش یابد. معاملات اهرمی موفقیت آمیز سود سرمایه گذاری بیشتری را برای معامله گران نسبت به زمانی که فقط با استفاده از وجوه موجود در حساب تجاری خود معامله می کردند، ایجاد می کند.

با این وجود، معاملات اهرمی می تواند در صورت وقوع معاملات ناموفق، نتیجه معکوس داشته باشد، زیرا ضررهای احتمالی تا حد زیادی تقویت می شود. با این وجود، بهترین کارگزاران فارکس معمولاً با ارائه ویژگی‌های محدودکننده مانند تنظیمات «Stop Loss» و تماس‌های حاشیه از پیش تعیین‌شده در پلتفرم، از مشتریان خود در برابر ضررهای فاجعه‌بار محافظت می‌کنند. در تجربه ما، کارگزاران فارکس برای مبتدیان و کارگزاران کنترل شده CFD، به ویژه مراقب هستند که محافظت از تعادل منفی را در پلتفرم های معاملاتی خود ادغام کنند.

مزایای تجارت فارکس

بازار فارکس فرصت های معاملاتی بی نهایتی را برای معامله گران فراهم می کند، به خصوص زمانی که بازارها بسیار نوسان هستند. از آنجایی که معاملات فارکس شامل پیش بینی حرکت قیمت ارزها در برابر یکدیگر است، کاهش ارزش یک ارز به معنای افزایش ارزش ارز دیگر است. علاوه بر این، بازارهای جهانی فارکس به صورت 24 ساعته از دوشنبه تا جمعه باز هستند و جلسات بازار آسیا، اروپا و آسیا به دلیل مناطق زمانی متفاوت، به دنبال یکدیگر هستند. بهترین کارگزاران فارکس در تمام مدت باز بودن بازارها پشتیبانی می کنند. بر اساس تجربه ما، کارگزاران فارکس برای مبتدیان و معامله گران با تجربه تر، حساب های آزمایشی را برای تجارت عملی و همچنین دوره های آموزشی آموزشی رایگان در وب سایت های خود ارائه می دهند. نکته مهم این است که کارگزاران CFD تنظیم شده اغلب کارگزاران ECN (شبکه ارتباط الکترونیکی) هستند که سرمایه گذاران کوچکتر را با ارائه دهندگان نقدینگی در بازارهای فارکس مرتبط می کنند. کارگزاران ECN علیه مشتریان خود معامله نمی کنند، اما به سود مشتریان خود علاقه مند هستند زیرا از این سود کمیسیون دریافت می کنند.

معاملات فارکس خودکار

بهترین کارگزاران فارکس معمولاً معاملات خودکار را در پلتفرم های معاملاتی خود ارائه می دهند. با توجه به اینکه بازارهای مالی تحت تأثیر متغیرهای متعدد قرار گرفته اند، برای معامله گران بسیار خسته کننده است که ساعت ها پشت میز کار خود بنشینند و سعی کنند بازار فارکس را درک کنند. معاملات خودکار با استفاده از روبات‌های فارکس که حرکات بازار را تجزیه و تحلیل می‌کنند و پیش‌بینی‌هایی را از طریق سیگنال‌های معاملاتی روی پلتفرم یا حتی دستگاه‌های تلفن همراه معامله‌گران از طریق پیامک ایجاد می‌کنند، امکان‌پذیر می‌شود. معامله گران می توانند تصمیم بگیرند که خودشان بر اساس سیگنال ها عمل کنند یا از سیگنال ها برای اجرای خودکار معاملات فارکس استفاده کنند. تجارت خودکار با سیگنال ها به ویژه برای معامله گران بی تجربه مفید است و به طور بالقوه می تواند سود سرمایه گذاری را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا