اخبار فارکس

بهترین شاخص معاملاتی اقدام قیمت فارکس – تحلیل اقدام قیمت نسبت تئوری تغییر

دسته جدیدی از تحلیل تکنیکال برای معامله در بازارهای فارکس وجود دارد. این نظریه Shift نامیده می شود و این تکنیک جدید مبتنی بر نسبت های Shift است که سه نوع اصلی شرایط نمودار را تجزیه می کند:

  • بازارهای متلاطم
  • بازارهای پرطرفدار
  • بازارهای پرطرفدار

کاری که Shift Theory Ratios انجام می دهد این است که روی داده های مهم تمرکز می کند و داده هایی را که مسئول سیگنال های نادرست و نویز هستند نادیده می گیرد. رویکرد معاملاتی شیفت تئوری بهتر از هر شکل دیگری از تحلیل تکنیکال عمل می کند زیرا بر علم تحلیل قیمت تمرکز دارد. امروزه بیشتر تحلیل های تکنیکال بر قیمت بسته شدن به عنوان قطعه اصلی داده ای که تجزیه و تحلیل می شود تمرکز می کنند. مسئله اصلی این است که قیمت بسته شدن یک هدف متحرک است. بسیاری از معامله گران متوجه نمی شوند که اندیکاتورها چیزی بیش از ابزار اندازه گیری نیستند و باید با آنها چنین رفتار شود. وقتی نوبت به اندازه‌گیری قیمت می‌رسد، برای بدست آوردن قرائت دقیق، به داده‌های پایدار نیاز دارید. من دوست دارم از مثالی برای وزن کردن خود روی ترازو استفاده کنم. اگر در حالی که سعی می کنید خود را وزن کنید به پریدن ادامه دهید، تقریباً غیرممکن است که بتوانید یک قرائت دقیق داشته باشید. این دقیقاً همان کاری است که قیمت بسته شدن انجام می دهد. هر بار که یک تیک بالا یا پایین وجود دارد تغییر می کند و این باعث تغییر خواندن بیشتر اندیکاتورها می شود و منجر به نویز زیاد و سیگنال های معاملاتی نادرست می شود.

نسبت های معاملاتی شیفت بر حقایق غیرقابل انکار روندهای بازار تکیه دارند. چند نمونه عبارتند از:

  • قیمت‌های نمودار تنها در صورتی می‌توانند بالاتر بروند که به بالاترین حد جدید برسند.
  • قیمت‌های نمودار تنها در صورتی می‌توانند پایین‌تر بیایند که به پایین‌ترین حد جدید برسند.
  • بازارهای متلاطم میله هایی دارند که درصد بالایی از همپوشانی دارند.

به عنوان یک معامله گر، نسبت های تئوری شیفت ابزاری عالی برای منظم نگه داشتن معامله گران و پایبندی به اصول صحیح معاملات هستند. به عنوان مثال، ما قرائت و نشانه هایی را که Shift Ratios در 3 نوع شرایط بازار ارائه می دهد، پوشش خواهیم داد:

  • متلاطم
  • روند صعودی
  • روند نزولی

وقتی شرایط بازار متلاطم است، نسبت تغییر درونی نموداری است که آن نوع شرایط بازار را اندازه می‌گیرد. کاری که Inside Shift Ratio انجام می دهد اندازه گیری درصد نوار فعلی است که با نوار قبلی همپوشانی دارد. همه بازارهای متلاطم دارای درصد بالایی از میله‌ها هستند که روی یکدیگر همپوشانی دارند. مشاهده آن بر روی نمودار آسان است، اما اکثر اندیکاتورها به سادگی نمی توانند این نوع شرایط را اندازه گیری کنند، زیرا آنها بر اساس قیمت پایانی هستند.

اگر بازار روند صعودی داشته باشد، نسبت شیفت بالا شاخصی است که آن نوع تغییر قیمت را اندازه گیری می کند. در بازارهای پرطرفدار، میله های نمودار باید به بالاترین حد خود برسند و این یک واقعیت غیرقابل انکار در مورد بازارهای در حال حرکت به سمت بالا است.

در طول بازارهای نزولی، نسبت شیفت پایین شاخصی است که قدرت روند نزولی را اندازه گیری می کند. این نیز بر این واقعیت غیرقابل انکار استوار است که بازارهای نزولی برای پایین آمدن باید پایین‌ترین سطح را داشته باشند.

در نهایت این تکنیک ها کار می کنند و اثبات آن در آزمایش برگشتی است. راز کثیفی که بسیاری از اندیکاتورها دارند این است که آنها واقعاً کار نمی کنند و به همین دلیل است که هیچ کس حاضر نیست نتایج آزمایش برگشتی را نشان دهد. بنابراین اگر می خواهید بهترین اندیکاتور معاملاتی فارکس را پیدا کنید، باید نگاهی به نسبت های تئوری شیفت بیندازید. اگر می خواهید نتایج ثابت و ثابت شده ای داشته باشید، به عنوان یک معامله گر باید روی داده های مهم تمرکز کنید و داده هایی را که مسئول نویز سیگنال و تاخیر هستند نادیده بگیرید.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا