اخبار فارکس

بهترین ربات فارکس خودکار

معرفی

—————

ربات های فارکس سیستم های خودکاری هستند که بازار فارکس را برای شما معامله می کنند. آنها همچنین به عنوان مشاوران متخصص (EA’s) شناخته می شوند و می توان از آنها به عنوان نرم افزار معاملات خودکار نام برد.

مزایای

———-

اگر زمان لازم برای معامله در بازار ارز را به صورت روزانه ندارید، مفید هستند. این به عنوان معاملات روزانه و در برخی موارد اسکالپینگ نامیده می شود. نرم افزار خودکار می تواند برای شما معامله کند و سود شما را به همراه داشته باشد به شرط اینکه یک ربات فارکس خوب انتخاب کنید. بررسی هایی در سراسر شبکه در مورد ربات های مختلف موجود وجود دارد. انجمن های فارکس مکان خوبی برای جستجوی اطلاعات هستند. همچنین کاهش استرس روز معامله می تواند باعث ایجاد و کمک به معامله گران مشتاقی شود که دارای مشکلات نظم و انضباط و احساسات هستند. این هر دو می توانند تأثیر منفی بر معاملات داشته باشند. وقتی نرم افزار خودکار از طرف شما معامله می کند، ترس و طمع از بین می رود.

معایب

———-

برخی افراد ادعا می کنند که روبات های فارکس کار نمی کنند. البته همه کار نمی کنند، اما تعداد کمی وجود دارند که می توانند به شرط استفاده صحیح سودآور باشند. عواملی که باید در نظر گرفته شوند عبارتند از: آیا ربات فارکس از استاپ ضرر استفاده می کند؟ شما هرگز نباید از سیستم مارتینگل استفاده کنید زیرا این می تواند حساب شما را در یک معامله منفجر کند. همچنین مهم است که بروکری را انتخاب کنید که دارای اسپرد رقابتی در جفتی باشد که ربات فارکس با آن معامله می کند. بسیاری از سیستم ها در تست برگشتی به دلیل عدم توجه به تاخیر، لغزش، گسترش و اجرا خوب به نظر می رسند. ایده خوبی است که قبل از استفاده از آن در حساب کاربری زنده خود، مشاور متخصص را آزمایش کنید.

در ربات فارکس به دنبال چه چیزی باشیم

———–

مطمئن شوید که از استاپ لاس استفاده می کند. اگر روی جفت ارز با اسپرد پایین اجرا شود، مزیت خواهد بود. همچنین زمان فعال بودن ea را بررسی کنید. Scalping EA که در زمان‌های ساکت‌تر اجرا می‌شوند، از سودآورترین‌ها هستند و ریسک کمی دارند. حتی ربات‌های اسکالپینگ نیز می‌توانند با کاهش‌های کوچک سود زیادی به همراه داشته باشند.

خلاصه

——–

روبات‌های فارکس کار می‌کنند، تا زمانی که سیستم بهینه‌سازی شود تا بیشترین سود را با کمترین میزان ریسک به ارمغان بیاورد و پایین بیاید، فقط یک آزمایش برگشتی و آزمایشی است. من از یک ea در حساب کاربری زنده خود استفاده می کنم که روی یک سرور خصوصی مجازی تنظیم کرده ام و هر روز نتایج عالی را برای من به ارمغان می آورد بدون اینکه مجبور باشم استرسی را که معامله گران دستی انجام می دهند تحمل کنم.

در تجارت خود موفق باشید!

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =

دکمه بازگشت به بالا