اخبار فارکس

بهترین بررسی کارگزار فارکس برای انتخاب کارگزار خود

در این مقاله، بهترین جزئیات بروکر فارکس برای انتخاب بروکر خود را مورد بحث قرار می دهم.

برترین بازیگران در نقد ما تجسم TD Ameritrade، این برنده جایزه طلا، عوامل تعاملی، این برنده جایزه نقره ای، و FXCM، این برنده جایزه برنز هستند. در اینجا اطلاعات بیشتری در مورد انتخاب یک کارگزار فارکس برای برآورده کردن نیازهای شما، همراه با جزئیات در مورد نحوه رسیدن ما به موقعیت های خود در اینجا آورده شده است. معاملات فارکس یا FX نوعی سرمایه گذاری پیچیده تر است که برای معامله گران باتجربه مناسب تر است. معاملات ارز فارکس می تواند راه دیگری برای تنوع بخشیدن به پرتفوی شما باشد، اما خطرات بیشتری را برای انواع دیگر سرمایه گذاری به همراه دارد. با توجه به قانون Dodd-Frank، نمایندگان ارزی که در ایالات متحده فعالیت می کنند باید همراه با انجمن ملی معاملات آتی و ایالات متحده تأیید شوند.

کمیسیون معاملات آتی کالا. این مقررات مقدار اهرمی را که برای فروشندگان در دسترس است محدود می کند. همه کارگزاران ایالات متحده می توانند حداکثر اهرم 50: 1 را برای اکثر جفت ارزها ارائه دهند، در حالی که تعداد کمی از ارزهای خطرناک دیگر حداکثر 20: 1 دارند. به همین دلیل، بسیاری از نمایندگان فارکس دیگر حسابی را به نمایندگی های مستقر در ایالات متحده ارائه نمی دهند. این بررسی فقط به کارگزارانی معتقد است که به ایالات متحده اجازه می دهند اگر در تحقیق درباره احتمالات خارجی شیفته تحقیق هستید، وب سایت بین المللی کارگزاران فارکس ما می تواند کمک کننده باشد. کارگزاران در بررسی ما بر اساس ویژگی پلتفرم معاملاتی ارائه شده، سهولت استفاده از هر پلتفرم و ابزارهایی که ارائه می دهد ارزیابی شدند.

ما همچنین کمیسیون ها را به همراه سایر هزینه ها علاوه بر ارائه خدمات آموزشی و پشتیبانی مشتری در نظر گرفتیم. اگر علاقه مند به تحقیق در مورد سایر روش های سرمایه گذاری هستید، ما مروری بر پلت فرم های معاملات روزانه، کارگزاران معاملات آنلاین سهام و پلت فرم های گزینه های معاملاتی داریم. همچنین می توانید اطلاعات مفیدی در مورد سرمایه گذاری در پست های ما در تجارت فارکس بیابید. تجارت فارکس چیست؟ تجارت ارز فارکس شامل تجارت ارز است و در کنار نقدشوندگی ترین بازار در کل جهان، بزرگترین است. فارکس بیست و چهار ساعت در روز و در 5 روز هفته کار می کند و هیچ بازار واحد و متمرکزی نیست. در یک روز عادی، بازار فارکس حدود 3 تریلیون دلار معامله می شود.

هر زمان که معامله ای در فارکس انجام می دهید، در حال فروش و خرید ارز هستید و در اصل روی این نوسان در نرخ مبادله آنها قمار می کنید. به عنوان مثال، اگر زمانی که نرخ تبدیل 1.25 دلار آمریکا به 1 یورو است، یورو را خریداری کرده باشید، سپس زمانی که نرخ تبدیل 1.28 دلار آمریکا به 1 یورو است، آن را بفروشید، این تفاوت 03 نشان دهنده سود شما است. معمولاً مقدار کمی خرید نمی کنید. به طور معمول در حال حاضر در بسیاری از اندازه های مختلف معامله می شود. لات استاندارد 100000 واحد ارز، لات Mini 10000 واحد، لات Micro 1000 واحد است. برخی از کارگزاران ممکن است لات های نانو را ارائه دهند که تنها 100 واحد است. تغییر در ارزش یک جفت ارز بر حسب پیپ اندازه گیری می شود، که مقدار کمتری است که مقدار می تواند تغییر کند. به طور معمول یک جفت ارز به اعشار چهارم نقل قول می شود، همراه با یک پیپ این تغییر در این عدد آخر است.

برای انتخاب بهترین کارگزار فارکس برای بازدید نسخه های پیشین.


Source by Michel Kalib

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =

دکمه بازگشت به بالا