اخبار فارکس

بهترین استراتژی های معاملاتی فارکس

معامله‌گران سال‌هاست که در مورد اینکه بهترین استراتژی‌های معاملاتی فارکس چیست، بحث می‌کنند. این بحث احتمالاً برای سال‌های آینده ادامه خواهد داشت. آنچه بیشتر افرادی که تازه وارد تجارت فارکس شده اند می خواهند بدانند این است که بهترین است و چگونه می توانیم آن را به عنوان بهترین تشخیص دهیم. من می‌خواهم اول از همه در نظر بگیرم که استراتژی معاملاتی چیست، سپس به دو نوع مختلف نگاه کرده و هر دو را ارزیابی کنم.

یک استراتژی یا سیستم معاملاتی فارکس به سادگی مجموعه قوانینی است که معامله گر برای ورود، خروج و تنظیم معامله خود از آنها استفاده می کند. استراتژی ممکن است تحلیل بنیادی، تحلیل تکنیکال یا کمی از هر دو را در نظر بگیرد. پاسخ به اینکه کدام بهترین است را نمی توان تنها با نگاه کردن به نتایج یک استراتژی، بلکه با نگاه کردن به معامله گر نیز تعیین کرد. روانشناسی بزرگترین مسئله ای است که معامله گران هنگام انجام یک معامله برنده یا بازنده با آن روبرو می شوند. توانایی پایبندی به قوانین خود در طول یک معامله بازنده یا برنده می تواند چالش برانگیز باشد. به همین دلیل است که بسیاری از معامله گران برای غلبه بر مشکلات روانی که با آن مواجه هستند، به سیستم های معاملاتی خودکار روی می آورند. تجارت خودکار با استفاده از EA مزایای خود را دارد، اما این یک واقعیت ثابت شده است که بازارها در واقع تصادفی هستند، به این معنی که استراتژی امروزی ممکن است فردا کارایی نداشته باشد.

در مورد مخلوطی از هر دو چطور؟

شما می توانید بهترین تحلیلگر جهان باشید و همچنان یک معامله گر وحشتناک باشید! چند بار تا به حال معامله ای را انجام داده اید که تمام تحلیل های خود را در ذهن دارید، سپس زودتر از موعد خارج شده اید یا اصلاً معامله را انجام نداده اید. یک سناریوی متداول این است که معامله برنامه ریزی شده را انجام ندهید زیرا نمی توانید معامله تصادفی را انجام دهید که برنامه ریزی نشده بود و باخت. وقتی آن سناریو را می خوانید مسخره به نظر می رسد اما هر روز اتفاق می افتد.

سیستمی را تصور کنید که در آن می‌توانید از تجزیه و تحلیل خود برای راه‌اندازی یک معامله استفاده کنید، سپس از یک سیستم معاملاتی برای کنترل و انجام تنظیمات خود استفاده کنید تا روانشناسی برای مقابله با آن نداشته باشید. مطمئناً این بهترین سیستم معاملاتی فارکس خواهد بود. خبر خوب این است که این سیستم های معاملاتی در مورد آنها هستند، اما افراد زیادی آنها را ارائه نمی دهند. با این حال می توانید برنامه ای برای خود کدگذاری کنید که معاملات را بر اساس قوانین شما انجام می دهد و روانشناسی را حذف می کند. اگر سیستمی دارید که به صورت دستی کار می کند اما فقط با شرایط خاص بازار کار می کند، این می تواند بهترین استراتژی معاملاتی فارکس باشد.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + هشت =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا