اخبار فارکس

بسیاری از اشتباهات فارکس وجود دارد و شما باید از همه این موارد آگاه باشید

اگر اهل تجارت هستید، شاید تا به حال متوجه شده باشید که کلاهبرداری های معاملاتی فارکس چیزی است که باید از آن آگاه باشید. از آنجا که هر زمان که وب‌سایتی را باز می‌کنید، هزاران طرح فارکس سریع ثروتمند وجود دارد و با توجه به این گفته، می‌توانید به وضوح بگویید که آنها جعلی هستند. کلاهبرداری های فارکس انواع مختلفی دارند که ربات های فارکس یکی از آنهاست. جدای از آن، بسیاری از کلاهبرداری های دیگر نیز وجود دارد که شامل فروشندگان سیگنال و داستان های جعلی از میلیونر شدن سرمایه گذاران می شود. این مقاله به شما این حق را می دهد که هزاران کلاهبرداری موجود را بشناسید و همچنین چیزهای بیشتری را بیاموزید.

فروشندگان سیگنال

فروشندگان سیگنال های ارزی معمولاً کسانی هستند که ایده های تجاری را برای اینکه بتوانند به معامله گران دیگر ارسال کنند. این معمولاً شامل جفت ارز جدید، راه، قیمت ورودی، ضرر توقف و سطوح هدف برای معامله است.

یک فروشنده سیگنال سیستمی را ارائه می‌کند که ادعا می‌کند می‌تواند زمان‌های دریافت یا فروش جفت ارز را با روش‌مندتر از سایر معامله‌گران شناسایی کند. به طور معمول سیستم ارائه شده می تواند دستی یا خودکار باشد.

برخی از سیستم‌ها بر تحلیل تکنیکال حساب می‌کنند، افراد دیگر به شکستن اطلاعات وابسته هستند، و بسیاری از ترکیب‌های مختلفی از این دو را به کار می‌گیرند، با این حال تقریباً همه آنها ادعا می‌کنند که اطلاعات بهتری برای پیش‌بینی حرکت‌های بعدی که در واقعیت کاملاً جعلی هستند، به دست آورده‌اند.

نتایج تایید نشده

چندین بار، کارگزاران فارکس که وعده بازدهی هنگفتی می دهند، گزارش مسیر تایید شده خود را از معاملات برای نمایش به شما نشان نمی دهند. در عوض، آنها در واقع با مشاوره خود در حال معامله در فارکس هستند. آنها باید بتوانند به شما نشان دهند که با گذشت زمان، مشاوره آنها به طور منظم برنده سرمایه گذاری می شود.

آنها معمولاً همراه با مجموعه عظیمی از توصیفات از طرف “مشتریانی که به آنها کمک کرده اند” برای جلب اعتماد معامله گر پشتیبانی می شوند، اما در واقعیت، عملاً هیچ کاری برای پیش بینی معاملات سودآور انجام نمی دهند. همه آنها تقلبی هستند.

ربات های فارکس

در این کلاهبرداری ها، ممکن است به سادگی شخصی که از فردی بخواهد یک ربات یا یک معامله گر خودکار که ممکن است شخصاً برای شما معامله کند، به شما نزدیک شود. آنها می گویند که این ربات به شما اجازه می دهد در هنگام خواب درآمد کسب کنید.

قرار است این ربات در نهایت بتواند به جای شما تجارت کند که بازدهی موفقی داشته باشد.

با این وجود، تقریباً همه این نوع ربات‌ها هرگز آنطور که وعده داده بودند عمل نمی‌کنند و می‌توانید با کسری‌های قابل توجهی روبه‌رو شوید. این روش های معاملاتی هرگز به سادگی توسط آژانس های مستقل بررسی یا آزمایش نمی شوند.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا