اخبار فارکس

بررسی فارکس پیپ تاکر – سیستم های معاملاتی سودآور فارکس

آیا Forex Pip Taker واقعاً یک سیستم معاملاتی فارکس سودآور است مانند آنچه در وب سایت آن وعده داده شده است؟ این سیستم جدید معاملات ارزی، سیستمی است که هر روز تنها به چند دقیقه کار تحلیلی نیاز دارد. این بسیار بر خلاف بسیاری از دیگر سیستم‌های معاملاتی سنتی فارکس است که قبلاً استفاده می‌کردم و می‌خواستم هر روز نیمی از روز را صرف خیره شدن به صفحه رایانه خود کنم. برخی از ابزارهای رایج تجزیه و تحلیل تکنیکال که صاحب این سیستم از آنها استفاده نمی کند عبارتند از شاخص های اصلاح فیبوناچی و معادلات شبکه عصبی.

چرا از ابزارهای شاخص فنی سنتی در فارکس Pip Taker استفاده اندکی وجود دارد؟

این ابزارها در طول تست های معاملاتی آزمایش شده و ثابت شده است که مفید نیستند. در واقع، کار تجزیه و تحلیل تکنیکی بسیار کمی برای استفاده از این سیستم معاملاتی وجود دارد. درعوض، شاخص‌های مهم‌تری را تحلیل می‌کند که بیشتر به اصول بنیادی منعکس می‌شوند. بنابراین، من مجبور نیستم هنگام استفاده از این ابزار، نمودارهای پیچیده ای را تجزیه و تحلیل کنم و مطمئناً مجبور نیستم هر روز ساعت ها جلوی رایانه بنشینم و به نمودارهای 1 دقیقه ای خیره شوم.

برخی از مهارت هایی که می توانید با استفاده از سیستم معاملاتی فارکس Pip Taker یاد بگیرید چیست؟

یکی از مهم‌ترین مهارت‌هایی که من از این روش معاملاتی کسب کرده‌ام این است که چگونه می‌توان شکست‌های کاذب را شناسایی کرد و بنابراین معامله‌ای را انجام نداد که قرار است پول از دست بدهد. این مهارتی است که اکثر دوره‌های معاملاتی دیگر قبلاً به من آموزش نداده‌اند و به من کمک کرده است که تعداد قابل توجهی از معاملات را که قبلاً از دست می‌دهند حذف کنم.

هنگامی که وارد معامله خود می شوید، باید فوراً بدانید که توقف های خود را در کجا قرار دهید تا در صورت مشخص شدن سیگنال بد بازار، در سریع ترین زمان ممکن ضرر را کاهش دهید. به معامله‌گران آموزش داده می‌شود که چگونه سطوح حمایت و مقاومت واقعی را به جای سطوح کوتاه‌مدت که به اندازه کافی قدرتمند نیستند، بر قدرت روندها تأثیر بگذارند، شناسایی کنند.

با تجزیه و تحلیل همه این عوامل قبل از انجام معامله، معمولاً “احساس” بسیار خوبی در مورد چگونگی انجام معامله بر اساس این اندیکاتورهایی که استفاده می کنند دارم، به من این امکان را می دهد تا پیش بینی کنم که کدام موقعیت ها سودآورترین هستند. . هدف هر معامله، ایجاد حدود 300 تا 500 پیپ بر اساس نمودارهای بازه زمانی طولانی مانند 4 ساعت به جای تمرکز بر بازه های زمانی کوتاهتر است. بنابراین، انتظار نمی رود معامله گران به دنبال سودهای کوچک 10 تا 50 پیپ باشند.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 10 =

دکمه بازگشت به بالا