اخبار فارکس

بررسی سیستم فارکس – آیا تجارت صبحگاهی فارکس ارزش سرمایه گذاری را دارد؟

همانطور که می توانید تصور کنید، زمانی که برای اولین بار با سیستم تجارت صبحگاهی فارکس آشنا شدم، بسیار بدبین بودم، نه به این دلیل که صدها سیستم فارکس در آنجا وجود دارد که ادعاهای بزرگی دارند که نمی توانند آنها را ارائه دهند. همانطور که از طریق وب سایت مطالعه کردم، به اندازه کافی تحت تاثیر قرار گرفتم که سیستم تجارت صبح فارکس واقعاً با بسیاری از سیستم های موجود متفاوت است.

من تعدادی از بررسی‌های سیستم فارکس را خواندم که همگی مثبت بودند، یکی دیگر از نشانه‌های خوب. با این حال، من به بررسی های سیستم فارکس به تنهایی اعتماد نمی کنم، بنابراین تصمیم گرفتم امور را در دستان خود بگیرم و تجارت صبح فارکس را برای خودم آزمایش کنم. در پایان این بررسی سیستم فارکس، متوجه خواهید شد که آیا این یک سرمایه گذاری ارزشمند است یا خیر.

اگر تجربیات شما با سیستم‌های معاملاتی فارکس خودکار معمولاً بد بوده است، پس می‌توانید هنگام بررسی سیستم تجارت صبحگاهی فارکس محتاط باشید. چیزی که توجه من را با معاملات صبحگاهی فارکس جلب کرد این بود که فقط یک بار در روز معامله می شد و هدف آن سود 30-40 پیپ با نسبت ریسک به پاداش 1:1 بود. اکثر سیستم‌های معاملاتی خودکار دیگر فارکس در تمام طول روز معامله می‌کنند، زمانی که برنده می‌شوند 5 تا 10 پیپ سود جمع‌آوری می‌کنند و در صورت باخت بین 100 تا 200 پیپ سود می‌برند. این بدان معناست که با سیستم معاملات صبحگاهی فارکس، من یک هفته یا حتی یک ماه سود را فقط در چند معامله باخت مانند اکثر سیستم های دیگر از دست نمی دهم.

همچنین، در حالی که اکثر سیستم‌های معاملاتی فارکس خودکار زیان را در صورت حساب خود نشان نمی‌دهند، تجارت صبح فارکس این امر را نشان می‌دهد. همه ما می دانیم که سیستم ها معاملات زیان دهی خواهند داشت، بنابراین برای من نشانه بسیار خوبی بود که سیستم معاملات صبحگاهی فارکس نشان داد که می تواند سود ماهانه خوبی داشته باشد در حالی که هنوز تعداد زیادی معاملات زیانده در ترکیب دارد. این بازخوردی بود که من از خواندن بیشتر بررسی‌های سیستم فارکس دریافت کردم. این واقعیت که به عنوان مشاور متخصص متاتریدر 4 خودکار در دسترس بود، یک امتیاز اضافی بود که تجارت آن را برای من بسیار راحت‌تر می‌کند، با توجه به اینکه در منطقه زمانی متفاوتی از بریتانیا هستم.

من تصمیم گرفتم سیستم تجارت صبحگاهی فارکس را در عصر یکشنبه بخرم تا یک هفته اول معاملات کامل را برای خودم به ارمغان بیاورم، و از اینکه درک اصول اولیه پشت سیستم و نصب مشاور متخصص متاتریدر 4 چقدر آسان بود، واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم. همه دستورالعمل‌ها در قالبی واضح و گام به گام تنظیم شده بودند که واقعاً کمک کرد، و من می‌توانستم ببینم که سیستم با چند پیشرفت جزئی برای افزایش سودآوری آن به‌روزرسانی شده است، که به من نشان داد که یک سیستم پشتیبانی خوب در حال انجام است. محل. من شخصاً به هیچ دلیلی با پشتیبانی تماس نگرفته‌ام، اما بر اساس بررسی‌های سیستم فارکس که خوانده‌ام، هنگام فراخوانی بسیار پاسخگو هستند.

خوب، از شانس، اولین معامله من یک معامله بازنده بود، اما من موفق شدم هفته را با سود مثبت 30 پیپ با مجموع 2 برنده، 1 بازنده و 2 معامله بدون معامله به پایان برسانم. من اکنون بیش از 6 ماه است که سیستم معاملات صبحگاهی فارکس را معامله کرده ام و به طور متوسط ​​هر ماه 300 پیپ برای من ایجاد کرده است که نتیجه ای است که بسیار فراتر از انتظارات من بوده است. به طور کلی، من از عملکرد اولیه تجارت صبحگاهی فارکس راضی هستم و بی سر و صدا در مورد سرمایه گذاری پول خود در آن خوشبین هستم.

من تجارت صبحگاهی فارکس را به دلیل بازدهی ثابت و قابل اعتماد، تعهد زمانی کم یا بی‌هدف از سوی من، و نتایج عالی که از آن دیده‌ام، به شدت توصیه می‌کنم. همه چیزهایی که من تجربه کرده‌ام عمدتاً مطابق با بررسی‌های سیستم فارکس بوده است که توسط دیگران ارائه شده است، بنابراین می‌دانم که من تنها “خوش شانس” نیستم. از اینکه نقد من را خواندید متشکرم، و امیدوارم که تجارت صبح فارکس همانقدر برای شما موفق باشد که برای من.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا