اخبار فارکس

بررسی سودجویان خبری

هنری لیو در کتاب‌های تعاریف منظم تجارت فارکس یک دانشمند نیست، او هرگز برای هیچ بانکی یا حتی مستقیماً برای یک معامله‌گر معامله نکرده است، اما ایده‌های معاملاتی فارکس خود را هوشمندانه به گونه‌ای مطرح کرده است که به بسیاری از معامله‌گران خرده‌فروش فارکس کمک می‌کند. از کسب و کار خود بهترین بهره را ببرند. سیستم سودجوی خبری او مبتنی بر انتشار اخبار اساسی است. او تلاش می کند و کل معاملات فارکس را از چشمان دیگری می بیند. به گفته او همیشه زاویه فنی برای یک معامله گر وجود دارد. این باعث می شود که او خطوط مختلفی از روندهای بازار و نمودارهای کندل استیک را ارزیابی کند. علاوه بر این، اصلاحات فیبوناچی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. با این حال، زوایای فنی، یک معامله گر را برای چند عدم قطعیت بازار آماده نمی کند. زاویه ذهنی نیز وجود دارد، زاویه ای که به تاجر اجازه می دهد تا روی طعمه های پولی که منجر به طمع و ترس بیش از حد می شود، دست و پا کند.

هنری لیو معتقد است که کل بازار معاملات با تمام تجربه‌اش، یک حکم بسیار ارزشمند را از دست می‌دهد. صدها هزار بار به آن فکر می شود، اما کارشناسان تجارت عمدا آن را از دست می دهند. این تجارت اخبار اساسی است. هنری لیو در خبرنامه خود سعی دارد چنین اخبار اساساً قابل مبادله و دیدگاه های خنثی خود را در مورد تأثیر آنها ارائه دهد. به گفته او تأثیر چنین اخباری در بازار به طور غیرمنتظره ای زیاد است و با این حال، اعلامیه های سود سهام هیئت مدیره و ادغام های مهم در کتاب معامله گران از قلم افتاده است. بنابراین لیو در بررسی سودجوی اخبار خود، تمام بررسی‌های خنثی را در مورد اخبار قابل معامله، آنهایی که تأثیر زیادی بر بازار دارند، ارائه می‌کند و جزئیات تجارت را شامل زمان انتشار اخبار، ارقام مرتبط و روند اقدام پس از انتشار اخبار جدید اضافه می‌کند. زمان فروش یا خرید فرا رسیده است.

او در کتاب الکترونیکی خود راه‌های عالی برای ماندن در سمت بهتر سیستم و تولید 25 تا 30 پیپ در هر معامله را تجویز می‌کند. هدف سیستم سودجوی خبری حذف گرادیان ناسازگاری مرتبط با معاملات است و به طور موثر این کار را انجام می دهد. مردم به خصوص آن را دوست دارند که هنری لیو روی عددی کوچکتر یا بیشتر از مقدار پیپ تمرکز کند. پس از آن است که دانش او در این زمینه به منصه ظهور می رسد. او می تواند لندن، نیکی و در هر بازه زمانی ممکن معامله کند. بخش خوب این است که او از طریق بررسی سودجویانه اخبار خود به ما اجازه داد و ستد را نیز انجام دهیم و از آن سود ببریم. 25 تا 30 پیپ در هر معامله تجارت بدی نیست و همه اینها با توجه به اخبار اساسی امکان پذیر است.

هنری لیو پیشنهاد می کند که دو نوع معامله گر وجود دارد. کسانی که تمام اصطلاحات فنی موضوعات را یاد می گیرند و اجرای آن را درک می کنند. چنین افرادی به انجمن‌ها و اتاق‌های تجارت آنلاین لطف دارند، اما هرگز به اندازه کافی در حساب‌های زنده وجود ندارد. دیگرانی که فقط تئوری تجمع و اصلاح، حمایت و مقاومت را می‌دانند، اما تأثیر اخبار اساسی بر تجارت جهانی فارکس را می‌آموزند و در نهایت برندگان نهایی هستند. اخبار سودجو به شما کمک می کند تا بهترین دانش را از چرخه های بازار، زمان دقیق ورود و خروج از بازارها و بسیاری موارد دیگر به دست آورید. به قدرت انتشار خبر ایمان داشته باشید و مثقالی را ترسیم کنید که هرگز فکرش را نمی کردید.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =

دکمه بازگشت به بالا