اخبار فارکس

ایجاد ثروت بهینه با فارکس

معرفی:

معاملات فارکس یک بازار 24 ساعته است که در آن کالاهایی که در آن معامله می شوند ارزهای کشورهای مختلف است. بازار فارکس بزرگترین بازار جهان با ارزش تخمینی بیش از 3 تریلیون دلار در روز است. به عنوان یک بازار آنلاین، معاملات با مرزهای جغرافیایی یا فیزیکی محدود نمی شوند.

معاملات به طور مداوم و همزمان از طریق کارگزاران فارکس انجام می شود. ارزش سرمایه گذاری فارکس شما بسته به حرکات ارز افزایش یا کاهش می یابد.

شرایط بازار فارکس می تواند در هر زمان در پاسخ به رویدادهای زمان واقعی تغییر کند. با این حال، در اینجا ذکر این نکته ضروری است که درصد بیشتری از کل معاملات سوداگرانه است، به این معنی که اکثر معامله گران امیدوارند بر اساس حرکات یک جفت ارز خاص سود کسب کنند.

مزایای تجارت فارکس

(الف) تجارت 24 ساعته – می توانید 24 ساعت در روز و 5 بار در هفته با دسترسی به فروشندگان و کارگزاران فارکس جهانی معامله کنید.

(ب) هر فرد یا سازمانی می تواند فارکس معامله کند. موسسات مالی، بانک ها، شرکت های بیمه، سرمایه گذاران فردی و شرکتی در معاملات فارکس مشارکت دارند.

(ج) نقدینگی بازار برتر – نقدینگی بازار ارز تضمین می کند که همیشه خریداران و فروشندگانی با ارزهای مختلف معامله می کنند.

(د) پتانسیل کسب سود در بازارهای رو به رشد و نزولی. نوسانات یا حرکت مداوم بازار تضمین می کند که جفت ارزها به طور مداوم در برابر یکدیگر تقویت یا ضعیف می شوند.

(ه) اهرم – اهرم معامله‌گر را قادر می‌سازد تا موقعیتی بیشتر از سپرده مارجین خود را کنترل یا نگه دارد. این بدان معناست که با سپرده اولیه 1000 دلار، می توانم موقعیت هایی را در محدوده 100،000 دلار کنترل کنم.

(و) معاملات با کمیسیون صفر – گزینه های زیادی برای تجارت فارکس بدون پرداخت کمیسیون وجود دارد. این امر بازار را برای سرمایه گذاران مکرر بسیار فریبنده می کند.

الزامات اساسی برای سرمایه گذاری در فارکس

(i) یک کامپیوتر با اتصال به اینترنت.

(ii) سرمایه (همچنین به عنوان حاشیه شناخته می شود)

(iii) تخصص یا دانش – این واقعیت که معاملات فارکس بسیار پرنوسان و مخاطره آمیز است باعث می شود هر سرمایه گذار قبل از سرمایه گذاری پول، آموزش، دانش و منابع مناسب را دریافت کند.

دلایلی که چرا سرمایه گذاران در معاملات فارکس پول خود را از دست می دهند

(الف) دانش و/یا تخصص ناکافی

جذب پول سریع در فارکس بسیاری از سرمایه گذاران را به سرمایه گذاری بدون آموزش و دانش کافی ترغیب می کند. دانش، تجربه و تعهد کافی برای موفقیت در معاملات فارکس ضروری است.

(ب) فریب پول سریع یا طمع

بسیاری از سرمایه گذاران انتظار دارند که با فارکس به آن ضربه بزرگی بزنند و در نتیجه، به کسب سود کمی در یک زمان راضی نیستند، اما تمایل دارند به سمت سود بزرگی بروند که معمولاً تمرینی برای بیهودگی است.

(ج) ترس – این یک مشکل عمده به خصوص در مورد مبتدیان است. بهتر است فارکس را با پولی که می توانید از دست بدهید معامله کنید. این به این دلیل است که ماهیت بسیار بی ثبات بازار تضمین می کند که هیچ تضمینی برای کسب سود در هر مقطع زمانی خاص وجود ندارد.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 5 =

دکمه بازگشت به بالا