اخبار فارکس

اهمیت تجزیه و تحلیل فنی فارکس برای معامله گران فارکس

یکی از موثرترین و کارآمدترین راه‌های کسب سود در تجارت ارز، تحلیل تکنیکال فارکس است. مطالعه نمودارهای فارکس در نهایت منجر به موفقیت در معاملات ارزی می شود، اما یک معامله گر باید مراقب باشد تا از برخی از رایج ترین اشتباهات اغلب معامله گران ارز جلوگیری کند. چه مبتدی باشید و چه در تجارت بوده‌اید، اما هرگز از تحلیل تکنیکال فارکس استفاده نکرده‌اید، باید حقایق و افسانه‌های اساسی را یاد بگیرید تا شانس خود را برای انجام درست حرکت‌ها افزایش دهید و در نهایت در سرمایه‌گذاری خود سود ببرید.

نکاتی که باید هنگام استفاده از تحلیل فنی فارکس در استراتژی معاملاتی خود در نظر بگیرید

  • تاریخ دوباره تکرار می شود – اگر مشتاق مطالعه ارز هستید، لازم نیست به شما گفته شود که الگوهای نمودار در تجارت ارز در طول زمان تکرار می شوند. با این حال، درک این نکته حیاتی است که آنها خود را با دقت علمی تکرار می کنند. اگرچه معامله با ارز یک سرمایه گذاری مملو از شانس است و نه قطعیت، تحلیل فنی فارکس می تواند چنین شانس هایی را به یک سرمایه گذاری تجاری بسیار سودآور تبدیل کند زمانی که یاد بگیرید از آنها برای پیش بینی الگوهای نمودار آینده استفاده کنید. آنچه در این مورد مهم است این است که یک معامله گر در زمان مناسب و ریسک های محاسبه شده برای دستیابی به موفقیت در معاملات حرکت کند.
  • با تجزیه و تحلیل فنی و نمودارهای فارکس، مطالعه اخبار مرتبط نیست – بسیاری از معامله گران ارز به شدت به اخبار و بحث های دلالی متکی هستند. در بیشتر موارد، اینها فقط استدلال و نظر هستند. نظرات و استدلال ها هر چقدر هم که قانع کننده باشند، هرگز دقیق تر از بررسی ارزی نخواهند بود.
  • ارز خارجی تجارت یک واقعیت است – مسائل بنیادی مهم نیست، مهم نیست که چقدر در قضاوت تاثیری که بر بازار ارز می گذارند یا درک معامله گران ارز از آنها دشوار است. تحلیل تکنیکال فارکس با این فرض کار می کند که همه عوامل بنیادی به سرعت و در عمل قیمت نشان داده می شوند. تاجری که به بررسی دقیق ارز متکی است، بیشتر نگران چگونگی تغییر قیمت ها است و لزوماً به دلیل تغییر قیمت ارز نگران نیست. چیزی که یک معامله گر خوب باید بداند این است که چگونه یک موقعیت می تواند منجر به سود شود و آیا ارزش قفل کردن و حفظ یک روند بررسی دقیق ارز خارجی را در زمان وقوع دارد یا خیر.
  • عینیت – یک سیستم ارزی ایده آل باید مبتنی بر قانون باشد، نباید جایی برای ابزار ذهنی داشته باشد و باید با انضباط واقعی برقرار شود. اکثر شکست‌ها در این تجارت تا حد زیادی به روش‌های معاملاتی ضعیف و استراتژی‌های نامناسب بستگی دارد. اساس یک بررسی دقیق ارزی بر استراتژی های ارزی قوی، درک حمایت و مقاومت، تایید و مدیریت پول است. هنگامی که از روش صحیح استفاده شود، تجزیه و تحلیل تکنیکال فارکس می تواند درآمدی را به سرمایه گذار ارائه دهد که چند دقیقه در روز معامله می کند. با مطالعه به خوبی آماده شوید و تجزیه و تحلیل ارز خارجی را به بخش اصلی آموزش خود تبدیل کنید.
اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + هشت =

دکمه بازگشت به بالا