اخبار فارکس

اقدامات احتیاطی که هنگام شروع تجارت فارکس باید انجام دهید

وقتی کسب و کاری را راه اندازی می کنید، مهم نیست که چه چیزی باشد، باید محتاط باشید. تا زمانی که تجربه کسب نکنید، نباید بی خیال باشید. در مورد معاملات فارکس، اقدامات احتیاطی بسیار مهم است زیرا اگر از آنها غفلت کنید، ممکن است ضرر بزرگی داشته باشید. موارد زیر برخی از اقدامات احتیاطی مهمی است که باید روی آنها تمرکز کنید.

تجارت را فقط با یک جفت ارز شروع کنید

اگرچه جفت ارزهای زیادی وجود دارد که می توانید معاملات خود را روی آنها انجام دهید، صرف نظر از اینکه چقدر با حساب آزمایشی خود تجربه کسب کرده اید، امتحان کردن جفت ارزهای مختلف به طور همزمان کار عاقلانه ای نیست. هنگامی که تجارت فارکس خود را تنها با یک جفت ارز شروع می کنید، ممکن است فقط سود کمی داشته باشید، اما در صورت ضرر، ضرر کمی نیز خواهید داشت.

تحقیقات زیادی انجام دهید

انجام تحقیقات در مورد روندهای بازار هنگام معامله ارز از اهمیت بالایی برخوردار است. شما می توانید با مشاهده اخبار تحقیق خود را انجام دهید و همچنین می توانید با سیگنال های فارکس که توسط کارگزار خود ارائه می شود راهنمایی شوید. اغلب سیگنال های فارکس به صندوق ورودی ایمیل شما می آیند. همه اطلاعات را جمع آوری کنید و زمانی که روز را با معاملات فارکس شروع می کنید به خوبی آگاه باشید.

جفت ارز با اسپرد کم را انتخاب کنید

وقتی تحقیقات خود را انجام می دهید، متوجه می شوید که برخی از جفت ارزها دارای اسپردهایی هستند که گاهی اوقات به 1000 پیپ می رسد. شما به طور طبیعی وسوسه خواهید شد که این جفت ها را معامله کنید زیرا متوجه می شوید که اگر برنده شوید، برنده خوبی خواهید بود. اما باید بدانید که در صورت باخت، به شدت ضرر نیز خواهید کرد. بنابراین، باید از معامله با چنین جفت ارزها خودداری کنید. در عوض، برخی از جفت ارزهای پایدارتر را انتخاب کنید که به طور متوسط ​​تنها دو یا سه پیپ حرکت می کنند. وقتی این کار را انجام دهید، پیشرفت آهسته و پیوسته ای خواهید داشت.

کوچک معامله کنید و اهرم خود را نیز کوچک کنید

همیشه بهتر است حداقل در ابتدا معاملات فارکس را با لات های کوچک انجام دهید. همچنین توصیه می شود از اهرم های کوچکتر استفاده کنید. هنگامی که این کار را انجام دهید، ضرر بزرگی را از دست نخواهید داد که جذب ضررهایتان را برای حسابتان دشوار می کند. هنگامی که اندازه لات خود را کوچک کنید، حتی اگر ضرر کنید، تحت تأثیر بدی قرار نخواهید گرفت.

این تنها چند نکته است که به شما امکان می دهد تجارت فارکس خود را موفقیت آمیز کنید. هنگامی که تجربه دارید، می توانید استراتژی های خود را توسعه دهید.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − سیزده =

دکمه بازگشت به بالا