اخبار فارکس

اطلاعات تجارت فارکس – چگونه یک عملیات تجارت فارکس موفق را شروع کنیم

وقت خود را صرف مطالعه این چند خط کنید، زیرا من قصد دارم برخی از اطلاعات ضروری تجارت فارکس را در اختیار شما قرار دهم.

اولین چیزی که باید بدانید این است که بازار فارکس بسیار سودآور است، زیرا هر بار که حرکت می کند می توانید درآمد کسب کنید و باور کنید هرگز از حرکت باز نمی ایستد.

با این حال، مانند هر عملیات تجاری دیگری، معاملات فارکس شامل یک ریسک است، بنابراین باید مطمئن شوید که تا آنجا که می توانید آن را کاهش دهید. برای انجام این کار، باید اطلاعات قابل اعتماد معاملات فارکس را پیدا کنید که دقیقاً روی نشان دادن راه هایی برای اطمینان از عملکرد بالا در بازار متمرکز است.

اما برای دستیابی به این هدف باید به دنبال چه اطلاعات معاملات فارکس باشید؟

خوب، به سادگی به دنبال اطلاعات تجارت فارکس در مورد محصولات آموزشی و سایر ابزارهای طراحی شده برای قرار دادن شما در مسیر درست باشید.

من نمی توانم به اندازه کافی به شما بگویم که چقدر این مهم است، زیرا وقتی برای اولین بار با تجارت فارکس شروع کردم، تصمیم گرفتم کمی اینجا و آنجا بخوانم و به برخی از اطلاعات معاملات فارکس ارائه شده توسط دوستانی که قبلاً در بازار بودند رضایت دادم، فکر کردم شکست ناپذیر هستم.

همانطور که معلوم است، من آنقدرها خوب عمل نکردم. خوشبختانه من پول زیادی از دست ندادم و توانستم سودی را به دست بیاورم، اما نه به اندازه آنچه که دوستانم کسب می کردند.

این بدیهی است که به این معنی است که من کار اشتباهی انجام می‌دهم، بنابراین برای تغییر اوضاع و شروع به درست کردن آن، می‌دانستم که باید بیرون بروم و اطلاعات قابل اعتماد معاملات فارکس را در مورد محصولات آموزشی یا ابزارهای معاملاتی فارکس بیابم که به من امکان می‌دهد عملکردم را سریع افزایش دهم. .

می‌دانستم که این کار بدون هیچ هزینه‌ای انجام نمی‌شود، اما قبل از اینکه یک سکه به کسی بپردازم، تحقیقات دیوانه‌واری انجام دادم و مکان‌هایی را پیدا کردم که به ارائه اطلاعات معاملات فارکس اختصاص داده شده است. اکثر وب‌سایت‌هایی که پیدا کردم خیلی روشن‌گر نبودند، و برخی از آنها بیش از حد فروش محور بودند. با این حال، من مدام اطلاعات جمع‌آوری می‌کردم و ایده می‌گرفتم که از کدام راه بروم.

پس از بازدید از سایت‌های اطلاعات معاملات فارکس، به این نتیجه رسیدم که می‌توانید عملکرد معاملات فارکس خود را اساساً به سه روش بهبود بخشید:

1) با گذراندن دوره تجارت فارکس، که شامل خرید یک کتاب الکترونیکی خوب و آسان در مورد فارکس است.

2) با گرفتن دستیار معاملاتی فارکس، که شامل خرید یک نرم افزار یا سیستم خوب طراحی شده است تا سیگنال های قابل اعتمادی را برای ورود و خروج از بازار فارکس در زمان مناسب برای کسب سود به شما ارائه دهد.

3) با گرفتن یک سیستم معاملاتی فارکس خودکار، که شامل خرید یک نرم افزار خوب طراحی شده برای انجام معاملات و بستن خودکار آنها برای کسب سود است.

وقتی با این گزینه‌ها مواجه شدم، نمی‌دانستم از کجا شروع کنم، زیرا می‌بینید، برای من هر یک از این گزینه‌ها انتخاب خوبی بودند.

در واقع، شما هرگز نمی توانید با گزینه اول اشتباه کنید، زیرا دانش همیشه چیز خوبی است، اما اگر نتوانید -یا نمی خواهید- تلاش لازم را در فرآیند یادگیری انجام دهید، می توانید در عوض پول خود را از دست بدهید. از کسب سود

گزینه دوم برای من حتی بهتر به نظر می رسید زیرا مجبور نیستم تصمیمات زیادی بگیرم، زیرا به سادگی به من اشاره می شود که زمان مناسبی را برای ثبت سفارش ها و بستن آنها برای کسب سود ارائه کنم. با این حال باید حواسم به حرکات بازار در طول روز باشد.

از آنجایی که من تنبل هستم، تصمیم گرفتم با انتخاب گزینه سوم شروع کنم، زیرا با این گزینه نیازی به اختصاص زمان زیادی برای سود بردن از بازار ندارم (البته بعد از چند ماه با معاملات خودکار تصمیم گرفتم در دوره تجارت فارکس نیز سرمایه گذاری کنید). در واقع، سیستم خودکار همه کارها را انجام داد، از جمله قرار دادن و بستن سفارشات تجاری، و تا کنون با نرخ موفقیت بیش از 90٪.

بنابراین همانطور که می بینید، من در نهایت عملکرد خود را همانطور که می خواستم بهبود بخشیدم، اما نه قبل از اینکه تکالیفم را برای جستجوی اطلاعات خوب معاملات فارکس انجام دهم.

همانطور که قبلاً به شما گفتم، تجارت فارکس یک تجارت بسیار سودآور است، اما باید بدانید که برای کسب درآمد به حرکات بازار متکی هستید، بنابراین اگر در زمان مناسب در مکان مناسب نباشید، ممکن است سود زیادی را از دست بدهید. نقاط ورود. با داشتن ابزار مناسب، هرگز مجبور نخواهید شد از آن عبور کنید.

بنابراین قبل از اینکه پولی برای معاملات فارکس بگذارید، با کسب اطلاعات خوب در مورد محصولات آموزشی و ابزارهای فارکس شروع کنید که به شما امکان می دهد از همان ابتدا به یک معامله گر موفق تبدیل شوید. مانند من از هدر دادن زمان و پول خودداری کنید و از همان روز اول پول در بیاورید.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + شانزده =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا