اخبار فارکس

اشتباهات مبتدیان در معاملات فارکس

“پول آسان” جذابیتی است که بسیاری از معامله گران مبتدی فارکس را مجذوب خود می کند. بنابراین بسیاری از وب‌سایت‌ها تجارت «بدون ریسک»، «بازده بالا»، «سرمایه‌گذاری کم» و غیره را برای شروع ارائه می‌کنند. کمی پیچیده تر

دو اشتباه رایجی که افراد هنگام شروع معاملات مرتکب می شوند عبارتند از: تجارت بدون استراتژی فارکس و اجازه دادن به احساسات بر معاملات آنها. به طور معمول، معامله گران وسوسه می شوند که پس از خواندن یک راهنما یا یادگیری چند نکته در مورد تحلیل تکنیکال فارکس، معامله را شروع کنند. این می تواند یک قاتل باشد! یک معامله گر شروع به احساس می کند که فرصت تجارت فارکس را از دست داده است و ممکن است درست در زمان نامناسبی وارد بازار شود. سپس تجارت فارکس شروع به از دست دادن پول می کند و باعث می شود معامله گر آغاز کننده فارکس وحشت کند و بفروشد، تنها برای دیدن چرخش بازار و بازیابی آنچه که معامله آنها می شد!

این رویکرد، بدون استراتژی منظم در فارکس و معاملات احساسی بیش از حد فارکس، راهی تضمین شده برای از دست دادن پول در حساب شما است. معامله گران باید یک استراتژی منطقی تجارت فارکس با سیگنال های معاملاتی قابل اعتماد فارکس داشته باشند و بر اساس قوانین و نه احساسات معامله کنند.

برای از بین بردن این اشتباهات، معامله گر مبتدی فارکس بدیهی است که به یک استراتژی فارکس نیاز دارد! این کار دو پرنده را با یک سنگ* می کشد، احساسات را از بین می برد و همزمان به شما یک استراتژی می دهد! معامله گر مبتدی ممکن است بپرسد چگونه این کار را انجام دهیم؟ یک معامله گر دو گزینه دارد: توسعه یک استراتژی فارکس از طریق آموزش و کلاس ها یا کارگاه ها یا خرید سرویسی که سیگنال های فارکس را بر اساس استراتژی و قوانین فارکس به شما می دهد. با انجام یکی از موارد فوق، فارکس فرصتی عالی برای کسب درآمد از خانه در چند ساعت به جای تسلیم شدن به مشقت های شغلی 9 تا 5 است.

*در تولید این مقاله هیچ حیوانی آسیب ندیده است.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 4 =

دکمه بازگشت به بالا