اخبار فارکس

اسکالپینگ فارکس – سود از طریق سقف

اسکالپینگ فارکس تکنیکی در معاملات ارزی است که ابتدا با باز کردن موقعیت جفت ارز و بستن سریع آن با امید به کسب سود جزئی سروکار دارد. اسکالپینگ فارکس پتانسیل تولید سریع سود را دارد و هنوز هم برای بسیاری یک استراتژی تجارت ارز پر سود است. وقتی در مورد استراتژی های معاملات فارکس صحبت می کنید، هر دو طرف بحث را می شنوید. فرض اصلی در اسکالپینگ این است که هر معامله گر فارکس باید آن را در زرادخانه خود داشته باشد. بازارسازان از مزیت منحصر به فردی برخوردارند که بدانند مشتریانشان کجا وجوه تخصیص داده اند، و این مزیتی است زیرا آنها به اطلاعات داخلی دسترسی دارند.

مهم است که با این استراتژی حریص نباشید و سعی کنید پوست سر خود را سریع به دست آورید. یک استراتژی ابتدایی برای اسکالپینگ که جواب می‌دهد، برچسب‌گذاری نقاط حمایت و مقاومت بزرگ در نمودار، و قرار دادن یک سفارش محدود برای آنهاست، به طوری که وقتی ارز جهش کرد، بتوانید چند پیپ ایجاد کنید. برخی به شاخص ها تکیه می کنند در حالی که برخی دیگر به حمایت و مقاومت متکی هستند. تکنیک های اسکالپینگ فارکس زیادی در بازار ارز استفاده می شود. بسیاری از اوقات کارگزاران اسپرد پایینی دارند، اما معمولاً برای این کار هزینه اضافی می گیرند.

با این حال، بسیاری از پلتفرم‌های معاملاتی فارکس آنلاین توانایی اجرای فوری دستورات اسکالپینگ را ندارند. از آنجایی که آنها از اجرای معاملات با تاخیر استفاده می کنند، از اسکالپینگ جلوگیری می شود. طمع و گوش دادن به احساسات دو جنبه اصلی هستند که می توانند به سقوط یک معامله گر کمک کنند. نظم و انضباط در مدیریت زمان و پیروی از یک استراتژی معاملاتی با ثبات می تواند یک معامله گر را ثروتمند کند. همچنین می تواند باعث ایجاد حدس و گمان و تمایل به قمار شود. یک معامله منفی می تواند سود کل روز و در برخی موارد حتی سرمایه اولیه را از بین ببرد.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − چهار =

دکمه بازگشت به بالا