اخبار فارکس

استفاده از قانون جذب برای افزایش فرصت ایجاد ثروت در معاملات فارکس

تجارت فارکس تنها یکی از روش‌ها و فرآیندهای جمع‌آوری ثروت برای دستیابی به ثروت است. در مورد ثروت، برای شاد بودن نیازی به پول ندارید. بسیاری از مردم به کلیشه ای مانند “پول همه چیز نیست” اشاره می کنند. این جمله حقیقت دارد، اما برعکس آن نیز صادق است – بدون پول ممکن است چیزی نداشته باشید!

من معتقدم که ثروت فقط به دنبال کسانی خواهد بود که «فکر می کنند» و «خود را ثروتمند می بینند». تنها در این صورت است که کیهان فرصت های خلق ثروت را در اختیار شما قرار می دهد. اگر فرصت ها را داشته باشید اما به آنها عمل نکنید، نمی توانید آن را به ثروت واقعی تبدیل کنید. تجارت فارکس یکی از بسیاری از موارد تبدیل به ثروت است.

قبل از اینکه بتوانیم در زندگی به چیزی برسیم، ابتدا باید ذهن خود را شرطی کنیم. ما باید مغزمان را با تمام افکار مثبت تغذیه کنیم. جملات تاکیدی مثبت می تواند به غلبه بر تمام افکار منفی کمک کند و به ارتقای وضعیت ذهنی سالم کمک کند.

بسیاری از ما متوجه نیستیم که اگر دائماً به خود چیزهای منفی بگوییم، در حال ساختن یک سیستم اعتقادی مخرب هستیم. مانعی منفی اما قدرتمند، که ما را از دستیابی به موفقیت در زندگی محدود و باز می دارد. بسیاری از مربیان بهبود خود اشاره کرده اند که یکی از مؤثرترین راه ها برای تغییر این سیستم اعتقادی، جایگزینی پیام های منفی نادرست با پیام های مثبت جدید است.

بسیاری از استادان معتقدند که اگر هر روز آنها را تکرار کنید و زمانی که منفی فکر می کنید، قدرت جملات تاکیدی مثبت احساس می شود. قانون جذب کامل است و فقط افکار و اعمال شما را دنبال می کند.

من شخصاً سعی می کنم این فیلم ها را درست قبل از شروع یک روز معاملاتی جدید فارکس تماشا کنم. این واقعاً به من انگیزه می دهد تا امروز را موفق کنم

تصدیقات زیر از کلیپ ویدیویی MarcyFromMaui تحت عنوان “ابزار تجسم ثروت مخفی” است. شما همچنین می توانید دیگران را از خود توسعه دهید. به خودت بگو:

“من آهنربای پول هستم

هر چی دست میزنم طلا میشه

ثروت من از معادن ملک سلیمان بیشتر است

پول مثل بهمن بر سرم فرو می ریزد

در حال حاضر پول بیشتری برای من چاپ می شود

من هر روز ایده های پول سازی دریافت می کنم

من چک های غیرمنتظره ای را از طریق نامه دریافت می کنم

من برای هر چیزی که می خواهم بیش از اندازه کافی پول دارم

من خانه رویایی خود را دارم

من بهترین چیزها را دارم

من سپاسگزارم و هر روز جشن می‌گیرم

می دانم چه زمانی چیزی را که می خواهم بخواهم

مهم نیست که چه چیزی می خواهم

مهم نیست چقدر غیر ممکن به نظر می رسد

من باور دارم و می دانم مال من است

جواب باید باشد… (آرزوی شما فرمان من است)”

از میان تمام فرصت‌های کسب درآمد، تجارت فارکس تنها یکی از روش‌هایی است که می‌توانید برای دستیابی به اهداف خود برای رسیدن به ثروت فراوان، بر اساس آن عمل کنید.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + چهارده =

دکمه بازگشت به بالا