اخبار فارکس

استراتژی های معاملاتی فارکس – توسعه استراتژی برای کسب سود سه رقمی

در این مقاله، ما به توسعه یک استراتژی معاملاتی فارکس می پردازیم که می تواند به شما کمک کند در بازارهای ارز جهانی سودهای بزرگی کسب کنید. اصول تجارت موفق را هر کسی می‌تواند یاد بگیرد، بیایید به استراتژی‌های معاملاتی فارکس نگاهی بیندازیم که می‌تواند برای شما پول درآورد و شما را به موفقیت برساند.

اولین نکته ای که باید در نظر داشت این است که شما چه نوع معامله گر هستید؟

آیا دوست دارید معامله کنید یا صبورتر هستید و می خواهید بلند مدت معامله کنید. اگر این اکشن را دوست دارید، باید معاملات و حرکات مبادله ای را تغییر دهید که از چند روز به یک هفته طول می کشد و اگر صبورتر هستید، روی معاملات بلندمدت تمرکز کنید که می تواند هفته ها یا ماه ها طول بکشد. شما می توانید با هر روشی پول در بیاورید و روشی که انتخاب می کنید به سادگی شخصیت شما را منعکس می کند. متوجه خواهید شد، من به تجارت روزانه به عنوان راهی برای کسب درآمد اشاره نکرده ام، زیرا – پول درآوردن ندارد! شما روز معامله می کنید، فقط با سر و صدای بازار معامله می کنید و اگر این کار را انجام دهید، مقدر شده است که ضرر کنید.

حال بیایید به اصولی نگاه کنیم که یک استراتژی را موفق می کند.

اولین نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که استراتژی خود را ساده و مبتنی بر عمل قیمت معاملاتی نگه دارید. شما نیازی به خواندن اخبار یا گوش دادن به نظرات معامله گران دیگر نخواهید داشت، فقط می توانید روندها را بر روی نمودار معامله کنید. یک استراتژی ساده می تواند پول در بیاورد و نیازی نیست که استراتژی خود را پیچیده یا پیچیده کند. همه بهترین معامله گران از استراتژی های معاملاتی ساده استفاده می کنند و اگر برای آنها به اندازه کافی خوب است، به اندازه کافی برای شما خوب است.

استراتژی شما باید دارای نقاط ورود و خروج عینی باشد و اینها باید با عمل قیمت تایید شوند! کاری را انجام ندهید که اکثر معامله گران زیانده انجام می دهند، یعنی تلاش می کنند و حدس می زنند بازار به کجا می رود، فقط بر اساس تاییدیه عمل کنید.

راه های مختلفی برای کسب سود در فارکس وجود دارد، اما راه از دست دادن آن این است که اجازه دهید ضررها ادامه یابد. اجازه دادن به ضرر برای خارج شدن از کنترل، رایج ترین دلیل ضرر معامله گران است. شما باید بلافاصله پس از ورود به یک موقعیت، توقف هایی در محل داشته باشید و خطر پاداشی که باید به آن نگاه کنید، باید حداقل 3:1 باشد.

این استراتژی باید قوانین منسجمی برای تجارت همه ارزها به صورت یکسان داشته باشد و همچنین باید در همه انواع بازارها یکسان معامله شود.

ایجاد یک استراتژی ساده که می تواند پول در بیاورد کاری است که هر کسی می تواند با چند هفته مطالعه انجام دهد. شما باید کاری کنید که استراتژی خود پول در بیاورد و این بدان معناست که آن را با نظم و انضباط معامله کنید، ضرر را کوچک نگه دارید و وسوسه نشوید که از استراتژی خود منحرف شوید یا سیگنال های معاملاتی را نادیده بگیرید. باید به خاطر داشته باشید که – اکثر معامله گران نمی توانند از یک مجموعه قوانین استراتژی ثابت پیروی کنند، اما اگر به هر حال از آنها منحرف شوید، استراتژی ندارید.

بنابراین نکات ساده ای در مورد نحوه طراحی استراتژی تجارت فارکس خود برای موفقیت دارید. اگر نکات بالا را دنبال کنید، به زودی در کمتر از یک ساعت در روز سود خوبی خواهید داشت و درآمد دوم عالی برای خود ایجاد خواهید کرد.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 15 =

دکمه بازگشت به بالا