اخبار فارکس

استراتژی های ساده ای که حرفه ای ها در بازار فارکس استفاده می کنند

سرمایه گذاری در فارکس می تواند یک تلاش مضطرب و مخاطره آمیز باشد. این به دلیل ماهیت پرنوسان بازار است، زیرا فعال ترین بازار جهان است و 24 ساعت شبانه روز کار می کند. با این حال، این بدان معنا نیست که کاهش ریسک و سود از آن غیرممکن است. این مقاله برخی از بهترین نکات در فارکس را به اشتراک می‌گذارد که می‌تواند به سرمایه‌گذار در انجام این کار کمک کند.

معامله بیش از حد و معامله با احساسات در فارکس شما را هر بار با مشکل مواجه می کند. زمانی که در مسیر پیروزی هستید زیاد حریص نشوید. پس از از دست دادن یک معامله مهم، سعی نکنید انتقام بگیرید. از استراتژی های مبتنی بر تفکر روشن استفاده کنید وگرنه نتیجه آن برای شما هزینه خواهد داشت.

هنگام معامله در فارکس، مهم است که متواضع و صبور باشید. اگر شروع به این باور کنید که استعداد جادویی در انتخاب سرمایه‌گذاری دارید، ممکن است پول زیادی از دست بدهید. هر سرمایه گذاری که انجام می دهید باید یک سرمایه گذاری خوب فکر شده باشد تا بتوانید ضرر را به حداقل برسانید.

درباره جفت ارزی که قصد دارید با آن کار کنید، بیاموزید. اگر برای یادگیری همه جفت های مختلف وقت بگذارید، هرگز معامله را شروع نخواهید کرد.

هرگز در بازارهای فارکس که برای رفع نیازهای مالی اولیه خود هر ماه به آن نیاز دارید، مبادله نکنید. اگر در حال کار بر روی مهلتی برای پرداخت وام مسکن یا قبوض آب و برق خود هستید، از نظر احساسی معامله خواهید کرد، نه منطقی. تجارت فارکس نباید به عنوان تنها منبع درآمد شما انجام شود، بلکه باید فقط با پولی انجام شود که می توانید از دست بدهید.

اگر نمی خواهید پول خود را به یک حساب مدیریت شده فارکس بسپارید، اما زمان زیادی برای صرف معاملات ندارید، یک برنامه کامپیوتری مانند Trade Copier را امتحان کنید تا به شما کمک کند. این نوع برنامه ها به شما این امکان را می دهند که استراتژی خود را برنامه ریزی کنید و سپس کامپیوتر با استفاده از پارامترهایی که شما تنظیم کرده اید کنترل را به دست می گیرد.

هنگام شرکت در معاملات فارکس، باید تصمیم بگیرید که آیا کوتاه، طولانی یا هیچ کاری انجام ندهید. با یک بازار رو به رشد، طولانی باشید. با کاهش بازار، کوتاه بیایید. با بازاری که حرکت نمی کند، باید از بازار بیرون بمانید تا زمانی که بازار به یک سمت حرکت کند.

برای اینکه در معاملات فارکس خوب عمل کنید، مسائل و تجربیات خود را با دیگران درگیر در تجارت در میان بگذارید، اما تصمیم نهایی با شماست. در حالی که باید به نظرات بیرونی گوش دهید و به دلیل تاکید آنها را بیان کنید، این تنها مسئولیت شماست که تعیین کنید چگونه از بودجه خود استفاده کنید.

یک نکته خوب تجارت فارکس این است که از اهداف خود آگاه باشید. اگر تصمیم شما برای تبدیل شدن به یک معامله گر فارکس به این دلیل است که شدیداً به پول نیاز دارید، پس به دلایل اشتباهی درگیر آن هستید. داشتن علاقه واقعی به تجارت چیزی است که یک معامله گر خوب فارکس را می سازد.

برای یافتن گزارش‌های کارگزاران فارکس و شرکت‌های کارگزاری که از افراد کلاهبرداری می‌کنند، با استفاده از عبارت‌های جستجو در گوگل جستجو کنید. [company name] + [scam]. این به شما کمک می کند تا به سرعت نظرات، پست های وبلاگ و وب سایت هایی با شکایات کلاهبرداری علیه شرکت را پیدا کنید که به شما امکان می دهد از کارگزاران و شرکت های کارگزاری پنهان جلوگیری کنید.

هر معامله‌گر فارکس باید با یک حساب آزمایشی شروع کند، اما افراد باهوش حتی پس از ورود به بازارهای واقعی به حساب‌های آزمایشی خود می‌چسبند. دموها با ارائه یک آزمایشگاه آزمایشی برای استراتژی‌ها و تاکتیک‌های جدید، همچنان برای معامله‌گران مفید هستند. آزمایش طرح‌های جدید از طریق یک حساب آزمایشی تنها راه بدون ریسک برای ارزیابی دوام آنها است.

وقتی وارد معاملات فارکس می‌شوید، معامله در بازار فارکس را در بازاری باریک شروع نکنید. “بازار نازک” بازاری است که در آن منافع عمومی چندانی وجود ندارد.

یک راه خوب برای کسب موفقیت در فارکس این است که با تمرین با یک حساب آزمایشی شروع کنید. این به شما امکان می دهد طناب ها را یاد بگیرید، ارزها را درک کنید و یک استراتژی شکل دهید، همه اینها بدون نیاز به وارد کردن یک پنی به یک حساب کاربری زنده. و بهترین بخش این است که هیچ تفاوتی در نحوه عملکرد بازار از نسخه آزمایشی تا واقعی وجود ندارد.

اگر می‌خواهید در بازار ارز سود کسب کنید، به قوانین خاصی برای زندگی نیاز دارید. یکی از این قوانین برای زندگی کردن: همیشه نزول ها را در یک بازار روند صعودی خریداری کنید و همیشه جهش ها را در یک بازار روند نزولی بفروشید. درک این فرمول بسیار ساده است و اگر به آن پایبند باشید می تواند بسیار سودآور باشد.

اگر می خواهید در مورد نرخ ارز بیشتر بدانید، می توانید یک دوره دانشگاهی در مورد آن بگذرانید. شما مجبور نیستید یک مدرک کامل دریافت کنید: می توانید در اکثر دانشگاه ها یا کالج ها به عنوان دانشجوی بدون مدرک ثبت نام کنید و دوره های تجاری را انتخاب کنید که مهارت های تجارت فارکس شما را بهبود می بخشد.

شما می توانید بهتر به بازار عادت کنید بدون اینکه سرمایه خود را به خطر بیندازید. همچنین وب سایت های زیادی وجود دارند که به شما در درک اصول اولیه کمک می کنند.

بسیاری از کارشناسان و کتاب ها توصیه می کنند که معامله گران تازه کار فارکس خود را به معامله یک جفت ارز محدود کنند. چیزی که ذکر نشده این است که معامله گران با تجربه نیز باید به یک جفت یا حداکثر دو یا سه جفت پایبند باشند. دلیل آن ساده است: موفقیت فارکس به درک کاملی از نحوه معامله یک جفت ارز متکی است. معامله‌گری که بیش از حد نازک روی جفت‌های زیاد پخش می‌کند، دانش لازم برای کسب سود با هیچ یک از آنها را نخواهد داشت.

عاقلانه است که با روند حرکت کنیم. اگر متوجه روندی در بازار فارکس شدید، مطمئن باشید و با روند پیش بروید. معامله کردن بر خلاف روند لزوماً به این معنی نیست که شما در حال شکست خواهید بود، اما این یک حرکت بسیار خطرناک است و اعصاب شما را تحت تأثیر قرار می دهد و توجه بسیار بیشتری را می طلبد.

یک کارگزار خوب فارکس برای کار پیدا کنید. کارگزاری را انتخاب کنید که بتواند اسپرد پیپ های فشرده را ارائه دهد تا بتواند سود بهتری به شما بدهد. اگر اسپرد پیپ ها خیلی زیاد باشد، کسب سود برای معامله گر مشکل خواهد بود. پیشینه کارگزار را قبل از سرمایه گذاری با آنها بررسی کنید.

فارکس نباید به عنوان یک بازی قمار تلقی شود. افرادی که فقط برای سرگرمی در فارکس جستجو می کنند، مطمئناً رنج خواهند برد. برای این نوع هیجان ایده بهتری است.

سرمایه گذاری به طور کلی، و به ویژه سرمایه گذاری در فارکس، دارای ریسک های ذاتی است. با این حال، همانطور که این مقاله نشان داده است، قطعا راه هایی برای کاهش موثر این خطر وجود دارد. با دانش و استراتژی مناسب، سرمایه گذاری در بازار فارکس می تواند به طور مداوم سودآور باشد. داشتن یک پایه مستحکم مبتنی بر دانش و استراتژی نیز باعث می شود سرمایه گذار مطمئن تری باشد.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 11 =

دکمه بازگشت به بالا