اخبار فارکس

استراتژی های تجارت ارز فارکس – 5 نکته برای ایجاد یک سیستم برنده

پایبندی به یک استراتژی معاملاتی ارز فارکس که به خوبی برنامه ریزی شده است برای انجام خوب معاملات فارکس حیاتی است. بی پرواترین کاری که می توانید در رابطه با تجارت فارکس انجام دهید این است که معاملات فارکس را بدون استراتژی انجام دهید. شما همچنین می توانید رولت روسی بازی کنید! معامله‌گران معقول ابتدا بازار را به دقت بررسی می‌کنند، مطمئن می‌شوند که از عملکرد معاملات ارزی قدردانی می‌کنند و سپس از یک برنامه بازی خارج می‌شوند. این همان چیزی است که به عنوان استراتژی معاملات ارزی شناخته می شود.

اگرچه بازار فارکس دائما در حال تغییر است، شما همچنان به یک استراتژی معاملات ارزی نیاز دارید، مطمئناً استراتژی ای که می تواند ناشناخته ها و شگفتی ها را در خود جای دهد. در اینجا چند نکته وجود دارد که برای یک استراتژی معاملاتی ارز فارکس قوی ایجاد می کند:

1. اول از همه، شما باید دقیقاً تصمیم بگیرید که چقدر پول می توانید از دست بدهید. ممکن است فکر کنید که این کمی بدبینانه است، اما با این خطر که کلیشه ای به نظر برسد، اینطور نیست، فقط واقع بینانه است. نکته البته کسب درآمد از معاملات فارکس است، اما این خطر نیز کاملاً واقعی است که در این راه مقداری از دست بدهید. شما مقداری ضرر خواهید داشت – این طبیعی است! به همین دلیل نباید پولی را سرمایه گذاری کنید که نمی توانید به طور منطقی از آن جدا شوید. اقدامات ایمنی وجود دارد که می توانید انجام دهید که با استفاده از یک استراتژی مدیریت پول موثر، احتمال از دست دادن کل سرمایه اولیه خود را کاهش می دهد. این باید بخشی از استراتژی تجارت ارز شما باشد – شما بسیار مجهزتر از بسیاری دیگر خواهید بود.

2. به یک ارز وابسته نباشید. ممکن است شبیه یک عبارت قدیمی باشد که قبلا چندین هزار بار شنیده اید، درست است؟ درست است، تمام تخم مرغ های خود را در یک سبد قرار ندهید، و همین امر در مورد معاملات فارکس نیز صدق می کند. اگر این کار را انجام دهید، احتمال اینکه سرمایه شما از بین برود در صورتی که این ارز به شما کاهش یابد، بسیار بیشتر است. مانند همه روش‌های سرمایه‌گذاری، متنوع‌سازی کلیدی است!

3. بازار را بررسی کنید. این برای یک استراتژی تجارت ارز موفق حیاتی است! آیا روند صعودی دارد یا نزولی؟ حال و هوای عمومی در میان معامله گران دیگر چگونه است؟ همه آنها یک استراتژی نیز دارند و مشتاقند بدانند همتایانشان در مورد شرایط بازار چه فکر می کنند.

4. یک جدول زمانی ثابت به خود بدهید. چه مدت می خواهید قبل از گرفتن سود (یا ضرر) و ترک برای روز به معامله ادامه دهید؟ این ضروری است که بدانید چه زمانی باید متوقف شود.

5. ریتم بازار را یاد بگیرید. زمان بندی همه چیز است: خیلی دیر یا خیلی زود و ممکن است سود شما ناپدید شود. وقتی یاد بگیرید که بازار را قضاوت کنید و در لحظه عالی معاملات انجام دهید، سود ثابت شما افزایش می یابد. یک استراتژی خوب معاملات ارزی، این منحنی یادگیری را فاکتور می‌کند و در ابتدا چند اشتباه را جبران می‌کند.

مهمتر از همه، زمانی که در حال معامله در فارکس هستید، برای چند شگفتی آماده باشید. استراتژی‌های معاملات ارزی می‌توانند شما را تا این حد پیش ببرند، بقیه چیزها به ابتکار عمل بستگی دارد و به جرات می‌توانم بگویم، یک نقطه شانس؟

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − هجده =

دکمه بازگشت به بالا