اخبار فارکس

از حساب آزمایشی برای تمرین تجارت فارکس استفاده کنید

بازار فارکس به عنوان معروف ترین تجارت آنلاین برای کسب درآمد در نظر گرفته می شود. اگر به راه اندازی یک تجارت با معاملات فارکس فکر می کنید و هیچ ایده ای در مورد معاملات فارکس ندارید، می توانید به استفاده از حساب معاملاتی آزمایشی برای تمرین معاملات فکر کنید. کارگزاران آنلاین در حال حاضر یک سیستم معاملاتی زمان واقعی فارکس را ارائه می دهند که در آن معامله گران فارکس می توانند در هر زمان از خانه خود معامله ارز را انجام دهند. از آنجایی که بازار فارکس 24 ساعت در طول روز باز است، برخلاف بازارهای سهام که فقط در طول روز باز هستند، می توانید به صورت شبانه روزی معامله کنید.

حساب‌های آزمایشی فارکس مقداری پول تمرینی در اختیار شما قرار می‌دهند که برای یادگیری مهارت‌ها و اصول تجارت فارکس مفید است. شما می توانید نرم افزار معاملاتی را خریداری کرده و در رایانه خود نصب کنید. شما می توانید به رابط معاملاتی دسترسی داشته باشید و به نمودارهای فارکس بلادرنگ و نقل قول های زنده که در محیط بلادرنگ می گیرند، دسترسی پیدا کنید. با کمک حساب معاملاتی رایگان نسخه ی نمایشی، می توانید تجارت فارکس را به راحتی با ریسک کردن پول واقعی خود یاد بگیرید. دو مزیت حساب دمو فارکس وجود دارد که برای مبتدیان مفید است. ابتدا می توانید رابط کاربری نرم افزار معاملاتی پلتفرم را که توسط کارگزاران فارکس ارائه شده است، ارزیابی کنید. متداول ترین پلتفرم معاملاتی پلتفرم متا تریدر 4 است که توسط بسیاری از کارگزاران ارائه می شود. همچنین پلتفرم های معاملاتی دیگری مانند E-Toro، Finexo، Forex yard وجود دارد و توسط برخی کارگزاران استفاده می شود. می توانید نرم افزار معاملاتی را اجرا و ارزیابی کنید و مطمئن شوید که آیا ویژگی ها مطابق انتظارات شما هستند یا خیر. برخی از پلتفرم‌های معاملاتی دارای نمودارهای زنده و بسیاری از شاخص‌های فنی مانند اندیکاتورهای حرکت، حمایت و مقاومت، کندل‌ها، نمودارها و نمودارها هستند که دسترسی به آنها آسان است، اما برخی از پلتفرم‌ها تعداد اندیکاتورهای محدودی خواهند داشت.

بنابراین، هنگام استفاده از سیستم معاملاتی باید از کاربرپسند بودن آن و داشتن تمام ابزارها و شاخص های فنی مورد نیاز اطمینان حاصل کنید. قبل از اینکه به این نتیجه برسیم که کدام یک برای شما خوب است، می توانید سیستم های معاملاتی مختلفی را امتحان کنید. پس از یافتن سیستم معاملاتی عالی، می توانید یک حساب زنده با آن باز کنید و پول واقعی را برای معامله واریز کنید. تا آن زمان، می توانید با حساب های آزمایشی و پول جعلی تمرین کنید تا ضرر واقعی را متحمل شوید.

مزیت بعدی این است که شما همچنین می توانید در مورد تکنیک های معاملاتی فارکس بیاموزید و بدانید که چگونه روندها را با پول جعلی ارائه شده نظارت کنید. شما می دانید که چگونه تصمیمات معاملاتی بگیرید و موقعیت های فارکس را باز کنید تا ریسک ها به راحتی قابل نظارت باشند. این زمان برای شما فراهم می کند تا تماس های سود، قرار دادن محدودیت های توقف ضرر، اهرم، حمایت و مقاومت، نظارت بر روند بازار و غیره را درک کنید. شما می دانید که چگونه از ضرر جلوگیری کنید و سود خود را به حداکثر برسانید. همچنین، در مورد خواندن نمودارها و ابزارهای دیگر برای تحلیل تکنیکال بازار فارکس که مهارت های معاملاتی شما را بهبود می بخشد، آشنا خواهید شد.

شما می توانید استراتژی های معاملاتی خود را طراحی کنید و شاخص های فنی و سیگنال های تجاری خود را برای نظارت بر روند بازار طراحی کنید. بنابراین، یک حساب آزمایشی ابزار بسیار مفیدی برای معامله گران تازه کار است تا در مورد بازار بیاموزند.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =

دکمه بازگشت به بالا