اخبار فارکس

اخبار مهم فارکس در سال 2018

همه ما می دانیم که اخبار بخش مهمی از زندگی ما است. هیچ صبحی برای ما کامل نیست بدون اینکه نگاهی اجمالی به روزنامه در حین نوشیدن یک فنجان چای داغ داشته باشیم. با این حال، در کنار همه اخباری که در اطراف اتفاق می افتد، خوب است که با آنچه در داخل کشور در زمینه تجارت، مبادلات ارزی و … می گذرد و نحوه مدیریت امور مالی کشور آشنا شوید. وب‌سایت‌ها، مجلات و حتی اپلیکیشن‌های زیادی برای تلفن همراه وجود دارد که می‌توان اخبار فارکس را خواند و از پیشرفت کارگزاران ارز و تلاش‌های شدید خود برای حفظ مؤثر بازار مالی کشور مطلع شد. برخی از آخرین اخبار ارزی را با ما در میان بگذارید که دید عمیق تری از بازار مالی کشورهای مختلف، سیاست های ارزی و وضعیت مالی کلی کشور به ما می دهد.

بانک مرکزی چین دومین مبلغ خود را در سال 2018 در فارکس هزینه کرده است

آیریس پانگ، اقتصاددان در ING تایید کرده است که در سال 2018، بانک مرکزی چین مبلغ هنگفتی معادل 91.58 میلیارد دلار را برای خرید فارکس هزینه کرده است. این دومین مبلغی است که تاکنون برای خرید ارز در سال 2018 هزینه شده است، در حالی که بیشترین میزان هزینه شده برای خرید ارز در سپتامبر همان سال 2018 بوده و به 119.39 میلیارد دلار رسیده است.

این گواه این واقعیت است که خرید ارز به بخشی جدایی ناپذیر از منابع مالی کشورهای مختلف تبدیل شده است و بخش قابل توجهی از بودجه کشورهای مختلف صرف خرید ارز می شود. کارگزاران فارکس در مدیریت بازار خارجی بسیار مهم هستند زیرا در مبادلات ارز خارجی کمک زیادی می کنند.

انتظار می رود که یورو از این پس به صورت جانبی معامله شود

تحلیلگران مختلف از UOB پیشنهاد کرده‌اند که انتظار می‌رود یورو از این پس به صورت جانبی معامله شود. فشار صعودی فعلی کاهش یافته است و به همین دلیل است که احتمالاً یورو حداقل در حال حاضر احتمالاً در محدوده وسیعی از 1.128 تا 1.144 به صورت جانبی معامله می شود. پیش بینی می شود که ممکن است چند هفته طول بکشد تا یورو در نهایت از این سطوح عبور کند. شاخص های مختلف در حال حاضر تقریباً ثابت هستند و حرکت اخیر نشان دهنده مرحله تثبیت است.

دلار سقوط کرد، پوند در ابر نه

پوند بریتانیا برنده واضح جلسه ای است که اخیراً برگزار شده است. بیش از یک هفته در بالاترین حد خود باقی ماند و در 1.29 باقی ماند. یورو همچنان در 1.14 است که به دلیل سرفصل های برگزیت اندکی ارتقا یافته است. در حالی که GBP همانطور که قبلاً مشاهده شد به اوج خود رسید، دلار ایالات متحده آمریکا در بیشتر بخش ها مطابق انتظارات عمل نمی کند. به جز NZD و AUD از همتایان خود عقب افتاده است.

چنین اخباری جزئیات زیادی در مورد امور مالی و ارز کشورهای مختلف در اختیار ما قرار می دهد، اینطور نیست؟

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − سیزده =

دکمه بازگشت به بالا