اخبار فارکس

ابزارهای معاملاتی فارکس و کاربرد آنها

با گسترش مداوم بازار معاملات فارکس، اکنون چندین ابزار وجود دارد که روند معاملات را آسان‌تر کرده است. در حالی که قبلاً مجبور بودید روش‌ها و برنامه‌های پیچیده زیادی را کشف کنید، اکنون می‌توانید چندین ابزار را بیابید که نه تنها تجزیه و تحلیل موقعیت‌های بازار را آسان‌تر می‌کنند، بلکه خرید و فروش را نیز آسان می‌کنند. شما می توانید چندین ابزار و برنامه های معاملاتی فارکس را به تنهایی خریداری کنید، یا می توانید با استخدام یک کارگزار برای کمک به شما، ابزارهای سفارشی شده و طراحی بهتری دریافت کنید. در زیر برخی از ابزارهای رایج و نکات مرتبط وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید.

اول از همه، وقتی شروع به استفاده از ابزارهای اساسی می کنید، مطمئن شوید که مکرراً به برنامه هایی که اصطلاحات فارکس را توضیح می دهند، مراجعه کرده اید. چندین فرهنگ لغت فارکس وجود دارد که می توانید به صورت رایگان دریافت کنید. درک اصطلاحات اساسی چیزی است که در نهایت به شما کمک می کند تا بتوانید از اکثر ابزارها و برنامه ها استفاده کنید. هنگامی که معنی اصطلاحات اساسی را فهمیدید، می توانید از اقلام اساسی مانند نمودارهای ارز برای تجزیه و تحلیل بازار از نظر فنی استفاده کنید. اینها به شما ایده ای از میانگین فروش انجام شده می دهد و پیش بینی های فنی را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین ایده ای از میانگین قیمت ارز و اطلاعات دیگری مانند میانگین تعداد خریداران و میانگین پیشنهادات ارائه شده توسط آنها خواهید داشت.

برای ایجاد یک استراتژی دقیق تر در راستای عوامل موثر بر قیمت ها، می توانید به سراغ ابزارهای تحلیل بنیادی بروید. چندین معامله‌گر از استراتژی تحلیل بنیادی استفاده می‌کنند و رویدادهای اقتصادی، سیاسی و اجتماعی را که به نظر می‌رسد بر قیمت‌ها تأثیر می‌گذارند، در نظر می‌گیرند. سپس قیمت های آتی را تخمین زده و بر اساس آن خرید و فروش می کنند.

چندین ابزار دیگر وجود دارد که به شما کمک می کند داده های عددی اولیه را به دست آورید تا به شما ایده ای در مورد بازار بدهد. به عنوان مثال، با استفاده از میانگین شاخص جهت، می توانید نمودارهای روند بازار را صرفاً بر اساس ارقام بدست آورید. می توانید مثلاً روندهایی را که در 6 ماه گذشته غالب بوده اند انتخاب کنید و میانگین قیمت فروش و میانگین تعداد خریداران را دریافت کنید. همچنین می توانید از ابزارهایی استفاده کنید که دو دوره زمانی مختلف را با هم مقایسه می کنند. یکی از این ابزارها واگرایی میانگین همگرایی است که به شما دو میانگین می دهد و به شما کمک می کند حرکت کوتاه مدت و بلندمدت را مقایسه کنید.

با هر ابزاری، به یاد داشته باشید که تصمیم و تحلیل نهایی با شما خواهد بود. این تنها با تمرین پس از استفاده از چندین ابزار، استفاده از آنها برای تصمیم گیری در مورد خطرات و مزایای احتمالی، و سپس آزمایش استراتژی های ابداع شده شما به وجود می آید.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 13 =

دکمه بازگشت به بالا