اخبار فارکس

آیا Dropshipping می تواند به اندازه تجارت فارکس درآمد داشته باشد؟

برای کسانی که به دنبال یک فرصت تجاری هستند که بتوانند از خانه شروع کنند، دراپ شیپینگ یک مدل تجاری نسبتاً آسان برای درک است. یک فرصت دیگر که به همان اندازه محبوب به نظر می رسد، اما کمتر شناخته شده است، تجارت فارکس است. کسب درآمد از معاملات فارکس شبیه dropshipping است که به معنای خرید با یک قیمت، فروش به قیمت دیگر و سپس حفظ تفاوت به عنوان سود است. با این حال، با وجود اینکه وب‌سایت‌های زیادی وجود دارند که سودهای شگفت‌انگیزی را که از خرید و فروش ارزهای برتر جهان در بازار ارز به دست می‌آید تبلیغ می‌کنند، آیا اکثر مردم متوجه می‌شوند که کسب‌وکار دراپشیپینگ خودشان فرصت بهتری را فراهم می‌کند؟

راه اندازی یک تجارت فارکس به دانش و پول نیاز دارد

اگر می خواهید شروع به فروش محصولات دراپ شیپینگ کنید، باید یک تامین کننده خوب پیدا کنید و سپس به سادگی راهی برای بازاریابی کسب و کار جدید dropshipping خود ایجاد کنید. با گزینه‌های فراوان برای هر دو، dropshippers انتخاب‌های زیادی دارند و در بیشتر موارد می‌توانند با سرمایه‌گذاری کم یا بدون سرمایه‌گذاری شروع به کار کنند، و تنها نیاز به دانستن چند اصول اولیه دارند. معامله با ارزها، درست مانند معامله در سهام، یک مدل تجاری بسیار پیچیده تر است.

معامله گران جدید علاوه بر نیاز به درک نحوه عملکرد بازار فارکس، باید استراتژی های مختلفی را که برای برجسته کردن فرصت های معاملاتی سودآور استفاده می شوند، درک کنند. نیازی به گفتن نیست که چیزهای زیادی برای یادگیری وجود دارد، و در حالی که وب سایت ها، کتاب ها و دوره هایی وجود دارند که می توانند آنچه را که باید بدانید، به شما آموزش می دهند، همه اینها هزینه دارد. بنابراین در حالی که اکثر دراپ شیپرها می توانند به محض اینکه یک تامین کننده خوب دراپ شیپینگ پیدا کنند، تجارت خود را شروع کنند، معامله گران فارکس احتمالاً منحنی یادگیری بسیار شیب دار و گران قیمتی خواهند داشت.

شما با تجارت فارکس خیلی بیشتر از Drop Shipping برای از دست دادن دارید

فروش محصولات دراپ کشتی نیازی به سرمایه گذاری ندارد. شما فقط زمانی با تامین کننده dropshipping خود پول سرمایه گذاری می کنید که مشتری به شما پول پرداخت کرده باشد، و تا زمانی که یک تامین کننده خوب پیدا کنید، اکثر dropshipper ها باید متوجه شوند که ریسک بسیار کمی وجود دارد. تجارت فارکس مستلزم سرمایه گذاری بسیار بزرگ تری است و نه فقط در یادگیری تجارت و راه اندازی. از آنجا که سود شما ممکن است تنها چند درصد از هر معامله باشد، برای کسب سود سالم باید مبلغ معقولی برای سرمایه گذاری داشته باشید.

علاوه بر این، حتی اگر چند دلار خوب برای سرمایه گذاری در معاملات خود داشته باشید، هیچ تضمینی وجود ندارد که هر بار سودی به دست آورید – دور از آن. فارکس مانند هر نوع تجارت دیگری است که ضرر و زیان معمول است، در واقع باید انتظار داشت. و کسانی که تازه وارد فارکس شده‌اند و واقعاً مطمئن نیستند که چه کاری انجام می‌دهند، ممکن است بیشتر از بسیاری از افراد ضرر کنند. Dropshipper ها تا زمانی که فروش خود را انجام نداده اند نیازی به خرید محصولات drop ship خود ندارند، بنابراین هرگز نباید با ضرر بفروشند.

تجارت فارکس می تواند توجه زیادی را از شما طلب کند

یکی از مزایای کسب و کار dropshipping خودتان این است که وقتی آن را راه‌اندازی کردید، تقریباً می‌توانید آن را در حالی که مشغول انجام کارهای دیگر هستید رها کنید – یا استراحت کنید یا به دنبال راه‌های جدیدی برای رشد کسب‌وکار خود باشید. سایت‌های تجارت الکترونیک و فروشگاه‌های آنلاین شما فروش را برای شما انجام می‌دهند، بنابراین شما فقط باید گهگاه به کسب‌وکار خود بازرسی کنید تا سفارش‌های محصولات drop ship خود را سازماندهی کنید – و بسیاری از dropshippers حتی این بخش از تجارت خود را خودکار می‌کنند.

در حالی که اکثر پلتفرم‌های معاملاتی فارکس به شما اجازه می‌دهند تا محدودیت‌هایی را برای سود و زیان خود تعیین کنید، بنابراین معامله‌تان به‌طور خودکار به پایان می‌رسد، بسیاری از مردم ترجیح می‌دهند دائماً بازارها را تماشا کنند و به دنبال نشانه‌هایی از فرصت معاملاتی جدید باشند – اما این فرصت کمی برای آنها باقی می‌گذارد. هر کار دیگری انجام دهید اگر تازه شروع به کار کرده اید، معاملات فارکس احتمالاً تقاضای بسیار بیشتری را نسبت به dropshipping برای زمان شما ایجاد می کند، که برای همه مناسب نیست.

برای کسانی که می دانند چه کاری انجام می دهند و زمان و پول لازم برای سرمایه گذاری در معاملات فارکس را دارند، این می تواند یک فرصت تجاری سودآور باشد. با این حال، هر کسی که به دنبال کسب و کاری آسان تر و کم خطرتر برای راه اندازی است، که همچنان پتانسیل سود عالی و چشم انداز بلندمدت را ارائه می دهد، ممکن است بخواهد به جای آن، فروش محصولات دراپ کشتی را در نظر بگیرد.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا