اخبار فارکس

آیا می خواهید نحوه معامله در فارکس را بیاموزید؟

امروزه بسیاری از مردم بیشتر و بیشتر به یادگیری نحوه معامله در فارکس علاقه مند شده اند. برای برخی، این یک کار ترسناک است. برای دیگران، این چالشی است که باید آن را پذیرفت و با موفقیت بر آن غلبه کرد. طبیعتاً در ابتدا خیلی پیچیده به نظر می رسد. با این حال، همانطور که از آن استفاده می کنید، یاد می گیرید که چگونه فارکس معامله کنید و در بازی در بازار موفق باشید.

بهترین راه برای شروع یادگیری معاملات فارکس، درک نحوه عملکرد آن است. اساساً فارکس یک هدف اصلی دارد و آن تبادل ارزهای مختلف با توجه به دانش شما از بازار است. این شامل حدس و گمان شما در مورد ارزی است که برای مبادله با ارز دیگری می آورید. فارکس تحت تأثیر عوامل مختلف بازار قرار می گیرد، بنابراین مهم است که از نحوه حرکت بازار آگاهی داشته باشید.

برای نشان دادن، به دو ارز، به عنوان مثال، دلار آمریکا و پزو فیلیپین فکر کنید. دلار ممکن است ارزی باشد که می‌خرید، و سپس پزو فیلیپین ممکن است ارزی باشد که می‌فروشید. سپس، این عبارات را در نظر داشته باشید: موقعیت طولانی و موقعیت کوتاه. لونگ پوزیشن به روش خرید یک ارز با این باور است که با بالا رفتن ارزش آن، از این کار درآمد کسب خواهید کرد. این به شما امکان می دهد ارز انتخابی خود را با قیمت بسیار بالاتری بفروشید. از سوی دیگر، اصطلاح پوزیشن کوتاه به عمل فروش یک ارز با این باور که ارزش آن کاهش می‌یابد، اطلاق می‌شود که به شما امکان می‌دهد آن را با قیمت بسیار پایین‌تری دوباره بخرید.

دو اصطلاح مهم دیگر در تجارت فارکس عبارتند از موقعیت باز و موقعیت بسته. وقتی پوزیشنی را باز می کنید، با خرید ارز، یک ارز را در موقعیت خرید می گیرید و انتظار دارید که قیمت آن افزایش یابد. با گذشت زمان، وقتی فکر می کنید که قیمت ارز قبلاً کاهش یافته است، ممکن است تصمیم به فروش آن بگیرید. این عملی است که به آن بستن موقعیت گفته می شود. برای پوزیشن کوتاه، ممکن است با فروش ارز خود یک موقعیت باز کنید و فکر کنید که در نهایت قیمت آن کاهش می یابد. زمانی که تصمیم به خرید مجدد ارز با کاهش قیمت می‌گیرید، یک موقعیت را می‌بندید.

اگر می خواهید فارکس را یاد بگیرید، اطلاعات زیادی برای شما در دسترس است. وب‌سایت‌ها و اطلاعات آنلاین زیادی وجود دارد که می‌توانید آزادانه به آنها دسترسی داشته باشید تا در مورد تجارت بیشتر بدانید. همچنین می توانید در دوره های آنلاین در مورد تجارت فارکس ثبت نام کنید.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 9 =

دکمه بازگشت به بالا