اخبار فارکس

آیا سیگنال معاملاتی فارکس شما بهترین است؟

به دلیل بازدهی بالا، بازار معاملات فارکس به یک بازار سرمایه گذاری اصلی برای هزاران معامله گر در سراسر جهان تبدیل شده است. برای پایدار و موفق بودن در این بازار بسیار رقابتی، نیاز به کمک خدمات سیگنال کارآمد است. سیگنال های معاملاتی زمان دقیق معامله و خروج از معامله را به معامله گران می گوید. تقریباً به یک ابزار ضروری برای اکثر معامله گران، به ویژه برای معامله گران مبتدی و ساده تبدیل شده است. مهمترین کاری که باید قبل از دریافت یک سرویس سیگنال انجام دهید، تأیید مشروعیت آن است. خدمات سیگنال معیوب و نادرست می تواند منجر به ضرر مالی زیادی برای شما شود.

نکاتی برای انتخاب بهترین ربات:

رتبه بندی دقت

اکثر ارائه دهندگان خدمات سیگنال سیگنال ها را پس از تجزیه و تحلیل داده های ناقص ارسال می کنند. اینها نه تنها بر معامله گران بلکه بر درصد دقت خود تأثیر می گذارد. بهترین ارائه دهندگان سیگنال های معاملاتی فارکس به طور اجباری دارای رتبه دقت حدود 90٪ هستند. همه آنهایی که بالای 70 درصد دارند قابل اعتماد محسوب می شوند.

تحویل سیگنال ها

ارائه دهندگان خوب باید حالت های تحویل زیادی برای عبور از سیگنال های معاملاتی داشته باشند. ارائه دهندگان قدیمی فقط از ایمیل و پیام های متنی به عنوان روش های تحویل استفاده می کنند. با این حال، بهترین ارائه دهندگان سیگنال های معاملاتی فارکس از روش های ابتکاری مانند قرار دادن سیگنال ها در وب سایت و پیام های بازشو، همراه با نامه ها و پیام های متنی استفاده می کنند.

توقف ضرر

ارائه دهندگان ربات به همان اندازه که به دقت اهمیت می دهند، به Stop Loss نیز اهمیت می دهند. پوشش هر تجارتی که بخشی از تجارت فارکس است بسیار حیاتی است. برخی از ارائه دهندگان درخواست ترجیح مشتریان برای تعیین نرخ توقف ضرر خود را دارند.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =

دکمه بازگشت به بالا