اخبار فارکس

آیا اسکالپینگ فارکس برای شما مناسب است؟

استراتژی های اسکالپینگ فارکس به معامله گران فارکس کمک می کند تا به سرعت در بازار فارکس سود کسب کنند. اکثر مبتدیان از استراتژی اسکالپینگ برای کسب سود سریع استفاده می کنند، زیرا با روندهای کوتاه مدت همراه است. با این حال، بدون یک برنامه مناسب معاملات فارکس، این استراتژی می تواند منجر به ضرر بیشتر از سود برای معامله گران فارکس شود. معامله گرانی که از استراتژی های اسکالپینگ پیروی می کنند به عنوان اسکالپر شناخته می شوند. اسکالپرها برای مدت بسیار کمی در بازار فارکس باقی می مانند. معامله گران بارها و بارها چند پیپ سود می برند.

بسیاری از معامله‌گران فارکس معمولاً یک معامله را آغاز می‌کنند و برای مدت طولانی منتظر می‌مانند تا بالاترین سود را کسب کنند، اما اسکالپرها در عرض چند ثانیه سودهای کمی کسب می‌کنند و تعداد معاملات را در همان روز آغاز می‌کنند. اسکالپینگ فارکس به سود معامله گرانی است که نمی توانند زمان زیادی را به صورت آنلاین برای معاملات فارکس اختصاص دهند. اسکالپینگ تضمین می‌کند که معامله‌گر تمام معاملات خود را در چند دقیقه یا گاهی چند ثانیه آغاز کرده و می‌بندد. با این حال بسیاری از کارگزاران فارکس به معامله گران اجازه استفاده از این استراتژی را نمی دهند زیرا می تواند کسب و کار آنها را در معرض خطر قرار دهد. انجمن های آنلاین زیادی وجود دارد که به معامله گران کمک می کند تا این تکنیک ها را درک کرده و از آنها استفاده کنند.

اسکالپرهای فارکس باید برای کسب سود مشخص و اختصاص داده شوند. اسکالپرهایی که به دنبال کسب سود سریع هستند باید در هنگام معامله در فارکس تمرکز کامل داشته باشند. اسکالپینگ را نمی توان در ساعات اداری یا زمانی که معامله گر مشغول کارهای دیگر است انجام داد، اسکالپینگ برای نتایج خوب نیاز به زمان اختصاصی و با کیفیت دارد. اگرچه نتایج سریعی ارائه می دهد، اما برای مبتدیان توصیه نمی شود که این نوع استراتژی ها را انتخاب کنند. اسکالپینگ فارکس بسیار استرس زا است و مبتدیان نمی توانند هراس ناگهانی بازار را کنترل کنند که می تواند منجر به ضرر شود.

اگر مبتدی هستید و واقعاً به استراتژی‌های اسکالپینگ فارکس علاقه دارید، کارشناسان معاملات فارکس به مبتدیان توصیه می‌کنند که قبل از امتحان کردن آن در بازار واقعی، ابتدا استراتژی‌های اسکالپینگ را در حساب دمو امتحان کنند. معامله گران مبتدی با حساب دمو می توانند از استراتژی های اسکالپینگ روی پول کاذب استفاده کنند و از موفقیت و سودی که می توانند به دست آورند، بدانند. هنگامی که معامله گر تازه کار شروع به کسب سود از طریق اسکالپینگ فارکس می کند، می توان همان الگو را در بازار واقعی روی ارزهای واقعی اعمال کرد.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + سیزده =

دکمه بازگشت به بالا