اخبار فارکس

آموزش کسب درآمد در فارکس – چیست؟ راه های تجارت آن را بیاموزید

کسب درآمد در فارکس آنطور که برخی افراد فکر می کنند ساده نیست. آمار نشان می دهد که 95 درصد از معامله گران فارکس کل موجودی حساب خود را از دست می دهند. مردم همیشه در مورد معاملات فارکس یا معاملات روزانه می شنوند و سپس فکر می کنند که باید وارد آن شوند تا مقداری پول برای خود به دست آورند، و بعد اتفاقی که می افتد این است که برای راه اندازی حساب معاملاتی خود عجله می کنند و همه آن را از دست می دهند. اکنون برای افراد دیگر ممکن است با مشکلاتی مانند «احساسات» مواجه شوند، به این معنی که مقداری پول از دست می‌دهند و سعی می‌کنند با دو یا سه برابر کردن حجم معامله، آن را برگردانند، بدون اینکه موفقیتی کسب کنند.

دوباره با احساسات، می‌توانید در یک معامله خرید باشید (پیش‌بینی کرده‌اید که بازار بالا می‌رود) سپس ناگهان می‌بینید که بازار فروخته شده است (بازار در جهت مخالف پایین رفت) سپس می‌ترسید و خود را می‌بندید. معامله کنید و ضرر کنید اما بعداً در آن روز می بینید که بازار دقیقاً به جایی که پیش بینی کرده بودید افزایش می یابد.

بازار فارکس بدون توجه به آنچه که کسی می خواهد به شما بگوید بسیار غیرقابل پیش بینی است. با این حال، استراتژی‌ها و ابزارهایی وجود دارد که می‌توانید از آنها برای برنامه‌ریزی و افزایش احتمال معاملات و موفقیت کلی خود در این بازار جذاب و نامنظم استفاده کنید.

استراتژی ها –
برخی از سیستم‌ها/استراتژی‌ها وجود دارد که افراد برای ورود و خروج از معاملات از آن‌ها استفاده می‌کنند، اینها عمدتاً نشانگرهایی هستند که به فرد اطلاع می‌دهند که چه زمانی باید وارد معامله شود و از آن خارج شود. اما هر سیستمی همیشه کار نمی کند، بازار تغییر می کند و تکامل می یابد و سپس سیستم ها باید تنظیم شوند و غیره.

ابزار –
ابزارهای مختلف زیادی در یک سیستم نمودار فارکس وجود دارد که به معامله گر کمک می کند تا تجزیه و تحلیل فنی جفت ارز را انجام دهد. برخی از ابزارهای رایج‌تر مورد استفاده عبارتند از فیبوناچی، خط روند، کندل استیک، خطوط محوری و غیره. نمودارهای فارکس دارای فریم‌های زمانی مختلفی هستند که می‌توانید برای پیش‌بینی از آن‌ها استفاده کنید، مانند این 1 دقیقه، 5 دقیقه، 15 دقیقه، 30 دقیقه، 60 دقیقه، 3 ساعت، 1 روز. بنابراین، برای مثال، اگر می‌خواهید بفهمید که روند صعودی است یا نزولی، یکی از راه‌های انجام این کار بررسی بازه‌های زمانی بالاتر است، این به شما احتمال بهتری در معاملاتتان می‌دهد.

دو نوع معامله وجود دارد: تحلیل بنیادی و تکنیکال. تحلیل فاندامنتال بیشتر مربوط به تجارت در مورد آنچه بازارها را کنترل می کند یا حرکت می دهد، نمونه هایی از اعلان های خبری مهم، طلا یا نفت است. بنابراین اگر فردا صبح یک رویداد خبری برای نرخ بیکاری در ایالات متحده وجود داشته باشد و عددی که منتشر شد یک منفی بزرگ بود، برای ایالات متحده بد خواهد بود و بنابراین شما می خواهید یک جفت USD را وارد کنید. معاملات فاندامنتال به دلیل نوسانات زیاد، بیشتر برای معامله گران با تجربه تر است. تجزیه و تحلیل فنی عمدتاً فقط با استفاده از ابزارها و سیستم ها / استراتژی های نموداری است، این رایج ترین راه برای تجارت است و همه آن را انجام می دهند.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + دو =

دکمه بازگشت به بالا