اخبار فارکس

آموزش فارکس – 5 دامی که هنگام معامله از آنها اجتناب کنید

با انعطاف پذیری اینترنت و گستره وسیعی از منابع در دسترس فقط با یک انگشت، افراد بیشتری به کسب درآمد آنلاین و به طور خاص تر، تجارت فارکس روی می آورند.

با پیوستن تعداد زیادی از مردم به این پدیده جدید (به ویژه با وضعیت اقتصاد امروز)، افراد بیشتری به این تلاش‌های جدید مانند تجارت فارکس می‌روند، با آموزش کم یا اصلاً بدون آموزش! به همین دلیل، من می‌خواستم چند توصیه کاربردی ساده و کاربردی در مورد تجارت مؤثر ارائه دهم.

دام شماره 1) طمع

آیا متوجه خواهید شد که بسیاری از کسانی که به بازار فارکس می پیوندند به دلیل طمع به این بازار ملحق شده اند، شوکه خواهید شد؟ من را شوکه نمی کند. و بارها این حرص و طمع است که مردم را سرگردان نگه می دارد! چگونه این را حس می کند؟

حرص و طمع باعث می شود که چند دقیقه بیشتر منتظر بمانید تا ببینید آیا قیمت دیگر افزایش می یابد یا کاهش می یابد. اما اگر اینطور نباشد چه؟ قیمت شروع به کاهش می کند و قلب شما غرق می شود. اما به دلیل حرص و طمع، به امید اینکه پاییز یک نوسان موقت باشد، در معامله باقی خواهید ماند.

در واقع، شما باید فقط پنج دقیقه پیش بیرون می آمدید.

دام شماره 2) ترس

ترس چیزی است که شما را از ورود به آن تجارت احساسی که احساس می کنید باید انجام دهید باز می دارد. ترس شما را از انجام آن تجارت بسیار سودآور، که همه سیگنال ها به آن اشاره می کنند، باز می دارد.

ترس شما را از خروج از معامله در مناسب ترین زمان باز می دارد. هنگام ورود به یک تجارت مهم است که با خیالی آسوده و با دستی ثابت وارد آن شوید. اگر زمانی متزلزل یا مضطرب و حتی مضطرب شدید، توقف کنید، سکوی خود را ببندید و کمی نفس بکشید. برو کمی غذا بخور، قدم بزن، کاری آرامش بخش انجام بده که از آن لذت ببری.

هرگز از روی ترس یا اضطراب معامله نکنید!

دام شماره 3) مغز شما!

دیوانه درسته؟ چگونه مغز شما می تواند دامی برای معاملات فارکس باشد؟!

آسان. اگر بیش از حد از آن استفاده کنید. اکنون، می‌دانم که در اینجا ذهنیت‌های زیادی را به چالش می‌کشم، اما می‌توان بیش از حد به یک معامله فکر کرد. بهترین استراتژی در فارکس یک استراتژی ساده است. اگر چیزی پیچیده شد، آن را رها کنید – هر چقدر هم که ممکن است وسوسه انگیز باشد، بهتر است فقط منتظر بمانید تا همه چیز تمام شود و به یک معامله ساده تر بروید.

زیاد به چیزها فکر نکن آن را ساده نگه دارید.

دام شماره 4) بی حوصلگی

درست است، ممکن است در فارکس بی تاب شوید. دو دلیل وجود دارد که بی حوصلگی منجر به نتایج ضعیف در بازار فارکس می شود.

-بی حوصلگی باعث می شود که به امید به دست آوردن بازگشت سرمایه سریع تر، پول بیشتری از آنچه لازم است در یک معامله قرار دهید.

-بی صبری بارها شما را از انجام اقدامات لازم برای یادگیری بازار فارکس و به دست آوردن یک پایه اولیه محکم قبل از معامله باز می دارد. این منجر به دلسردی و احتمالاً ترک می شود!

دام شماره 5) آموزش

چی؟ آموزش یک دام است؟ خوب، بله و نه. اول از همه، عدم آموزش در بازار فارکس یک دام است. همانطور که در دام شماره 4 گفتم، فقدان تحصیلات (به دلیل بی حوصلگی) به دلیل دلسردی منجر به ترک می شود، نه اینکه به از دست دادن بودجه اشاره کنیم زیرا نمی دانید چه کار می کنید!

فقدان آموزش نه تنها یک دام است، بلکه نوع آموزش نادرست نیز می تواند یک دام باشد. چه بخواهید آن را باور کنید یا نه، هر چیزی که در اینترنت یاد می گیرید مشروع نیست (کمی کنایه برای شما). اما خیلی ساده است که آنقدر گرسنه باشید که فقط یاد بگیرید تا بتوانید از همان ابتدا به تجارت بپردازید و کیفیت آموزش خود را به خطر بیندازید!

با این گفته، و به عنوان آخرین دام، می خواهم به شما پیشنهاد کنم که اگر در بازار فارکس تازه کار هستید، یا حتی یک حرفه ای باتجربه در این زمینه هستید، این منبع را که من شخصاً برای شما انتخاب کرده ام، بررسی کنید. . نه تنها همه چیزهایی را که برای شروع معامله باید بدانید، بلکه به شما یاد می دهد که چگونه با مدیریت عاقلانه زمان معامله کنید، به طوری که معامله در بازار فارکس تنها 10 دقیقه یا کمتر از روز شما را می گیرد! تصور کنید که چقدر زمان برای استفاده به نفع خود یا انجام کارهایی که واقعاً دوست دارید انجام دهید در اختیار شما قرار می دهد!

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − نه =

دکمه بازگشت به بالا