اخبار فارکس

آشنایی با نمودارهای رایگان فارکس

نمودار معمولاً از یک محور x (افقی) و یک محور y (عمودی) تشکیل شده است. وقتی صحبت از نمودارها می شود، محور x نشان دهنده زمان است در حالی که محور y نشان دهنده قیمت ارز است. نمودارهای رایگان فارکس، نمایش های گرافیکی مشتق شده بر روی نمودارهایی هستند که نحوه تغییر قیمت ها را در یک جفت ارز خاص در یک دوره زمانی مشخص نشان می دهند. بازه زمانی در نمودارهای رایگان فارکس می تواند توسط معامله گر بسته به سناریو سفارشی شود و می تواند از چند دقیقه تا روزها، هفته ها و حتی ماه ها متغیر باشد.

هنگامی که با تجزیه و تحلیل تکنیکال ترکیب می شوند، نمودارهای رایگان فارکس ابزارهای کارآمدی هستند که در زمان کارآمد هستند و در تجارت ارز بسیار مهم هستند. برخلاف افسانه رایج که نمودارهای ارز آزاد را می توان برای پیش بینی تغییرات آتی در قیمت ارز استفاده کرد، نمی توانند. با این حال، این بدان معنا نیست که نمودارهای رایگان فارکس هنگام انجام تجارت ارز مهم نیستند، بلکه مهم هستند. مزیت بزرگ نمودارهای رایگان این است که نقاط ضعف انسانی ترس و طمع را به تصویر می کشند و آنها را بدون هیچ هزینه ای ترسیم می کنند. در ذات انسان حریص بودن و ترس از دست دادن داشته های خود است و این در تجارت فارکس مشهود است. وقتی معامله‌گران ارز حریص هستند، جفت‌های ارز داغ تقاضا افزایش می‌یابند و قیمت‌ها را کاهش می‌دهند. با این حال، هنگامی که ترس وجود دارد، سرمایه گذاران عقب نشینی می کنند و باعث بالا رفتن قیمت می شوند. نمودارهای رایگان فارکس به طور ویژه برای ثبت این لحظات و تجهیز سرمایه گذاران ارزی هوشمند طراحی شده اند.

موفقیت نمودارهای آزاد تا حد زیادی به مدیریت قوی ارز و استراتژی خوب تحقیق شده بستگی دارد. معامله‌گری که یاد می‌گیرد از حرص و طمع و ترس سایر معامله‌گران ارز خارجی استفاده کند، می‌تواند از نمودار آزاد برای ترسیم مؤثر راهی برای به حداکثر رساندن سود معاملات فارکس در مدت زمان معین استفاده کند.

چیزی که اکثر معامله گران ارز خارجی نمی دانند این است که نمودارهای رایگان فارکس دقیقا چگونه کار می کنند. درک نمودارهای ارز رایگان ساده است زیرا قیمت ها در تجارت ارز با زمان متفاوت است. قیمت ها در روندهای نامشخص تغییر می کنند و این روندها می توانند ساعت ها، روزها، هفته ها، ماه ها و حتی سال ها ادامه داشته باشند. معامله گران هوشمند ارز خارجی می توانند از نمودارهای رایگان برای قفل کردن روند قیمت ها و کسب سودهای بزرگ استفاده کنند.

سه موقعیت منطقی اساسی وجود دارد که روند نمودارهای آزاد را تعیین می کند: اولی روانشناسی انسان است که در شکل گیری نمودارها با شانس زیاد نشان داده شده است، ثابت است. منطق دوم این است که روندها یکبار توسعه می یابند و تمایل به تداوم دارند، در حالی که منطق سوم این است که وقتی روند خاصی در حرکت وجود دارد، احتمال زیادی وجود دارد که ادامه یابد تا معکوس.

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا