اخبار ارز های دیجیتال

Infliv Exchange – The Game Changer | سون تی تی

هدف Infliv این است که برای همه معامله گران ارزهای دیجیتال سود بیشتری بدون کارمزد فراهم کند. این اولین صرافی کامل است که از چندین رمزارز/توکن در یک پلتفرم پشتیبانی می کند.

Infliv یک نام شرکت است که به معنی اطلاعات Live = INFLIV است. کریپتوکارنسی و بلاک چین تقاضا و تقاضای روزگار آینده است، پلتفرم تبادل کریپتو infliv یک پلتفرم کاربرپسند برای معامله گران جدید فراهم می کند. این یک صرافی ارز دیجیتال است که کاربران را قادر می‌سازد تا چندین ارز دیجیتال را در برابر BTC، ETH، USDT و توکن بومی IFV معامله کنند.

هدف ما ارائه یک تجربه معاملاتی سریع و مطمئن به مشتریان خود در گزینه‌های معاملاتی BTC، ETH، USDT و IFV است، Infliv با الزام کاربران به فعال کردن 2FA با استفاده از Google Authenticator یا کلید امنیتی U2F، امنیت وجوه و اطلاعات کاربر را در اولویت قرار می‌دهد. برای محافظت از امنیت وجوه، اکثر وجوه سیستم در کیف پول های سرد ذخیره می شود و فقط تقریباً. 0.5 درصد از دارایی های رمزنگاری شده در کیف پول های داغ برای عملیات پلت فرم روزانه قابل دسترسی هستند.

انتشار ویژگی

ما پلت فرم را تقریباً به ترتیب زیر اجرا می کنیم

 • تجارت نقطه ای

 • معاملات حاشیه

 • آینده

 • تبادل فوری ناشناس

Infliv از جفت های معاملاتی در سکه های زیر پشتیبانی می کند

 • بیت کوین

 • ETH

 • USDT

 • IFV

همه معامله‌گران خواهان حداقل هزینه برای معاملات ارزهای دیجیتال هستند، بنابراین ما هیچ کارمزد معاملاتی نداریم. Infliv اولین صرافی ارز دیجیتال مبتنی بر اشتراک (اشتراک) در جهان است که در آن تجارت نامحدود با حداقل هزینه های ماهانه انجام می شود و درآمدهای ماهانه در سهام Infliv Token شما دریافت می کند.

Infliv یک صرافی ارز دیجیتال (Cryptocurrency) در سطح جهانی است، Infliv تنها صرافی ارز دیجیتال در ارائه اولیه سکه است. ICO ) دنیایی که به شما امکان می دهد با اشتراک ماهانه معامله کنید، در انقلاب ارز دیجیتال جهان، مجبور نیستید برای هر معامله در صرافی Infliv پرداخت کنید. هدف Infliv این است که برای همه معامله گران ارزهای دیجیتال سود بیشتری بدون کارمزد فراهم کند. این اولین صرافی کامل است که از چندین رمزارز/توکن در یک پلتفرم پشتیبانی می کند.

مشکلات و راه حل ها

چالش ها و مسائل

کارمزدهای معاملاتی عمدتاً فقط درصد کمی یا کسری از درصد هستند، بنابراین اکثر مردم به آنها اهمیت نمی دهند. اما زمانی که شما یک معامله گر حرفه ای هستید – یا می خواهید یک معامله گر شوید، یعنی در طول زمان پول زیادی را به صورت کارمزد پرداخت می کنید.

راه حل ها

برای جلوگیری از آن، INFLIV اولین پلتفرم تجارت ارز دیجیتال مبتنی بر اشتراک (عضویت) جهان را ارائه می‌کند که همچنان امکان معامله برای یک ماه کامل، بدون کارمزد معامله را می‌دهد. فقط اشتراک ماهانه – 0.02 ETH برای پرداخت از توکن IFV استفاده کنید، از 50 درصد تخفیف در هزینه اشتراک بهره‌مند شوید. .

جزئیات توزیع توکن

توکن Infliv (IFV) با توکن ERC20 بر اساس فناوری بلاک چین اتریوم ساخته شده است. این فناوری مقیاس پذیری و امنیت را برای کاربران به ارمغان می آورد، به دارندگان توکن مزایای انحصاری مانند درآمد اعطا می شود. دارندگان توکن Infliv 60٪ درآمد نسبت به توکن را از کل هزینه اشتراک ماهانه دریافتی در صرافی Infliv دریافت می کنند و هزینه اشتراک ماهانه را با استفاده از توکن infliv می پردازند و 50٪ تخفیف در کارمزد دریافت می کنند. Infliv (IFV) از تمام کیف پول های اتریوم پشتیبانی می کند.

چرا باید توکن Infliv بخرید؟

Infliv نشان دهنده یک فرصت سرمایه گذاری قوی برای سرمایه گذارانی است که به دنبال ایجاد ثروت در یک دوره زمانی هستند. این یک طرح سریع پولدار شدن یا فرصت پولدار شدن یک شبه نیست. سرمایه‌گذارانی که توکن‌ها را خریداری می‌کنند و آن‌ها را درازمدت نگه می‌دارند، به نتایج استثنایی و بازگشت سرمایه‌شان دست خواهند یافت.

 • تیم مدیریت باتجربه با تجربه مدیریت موفق شرکت.

 • همه معامله گران خواهان حداقل کارمزد در معاملات هستند. ما هیچ کارمزد معاملاتی نداریم.

 • Infliv اولین صرافی مبتنی بر اشتراک (عضویت) در جهان را ارائه می دهد.

 • به دارندگان توکن مزایای انحصاری مانند درآمد اعطا خواهد شد. دارندگان توکن Infliv 60٪ درآمد نسبت به توکن را از کل هزینه اشتراک ماهانه دریافتی در Infliv Exchange دریافت می کنند و هزینه اشتراک ماهانه را با استفاده از توکن infliv پرداخت می کنند و 50٪ تخفیف در هزینه دریافت می کنند.

 • در آینده (2019)، Infliv یک بورس غیرمتمرکز ایجاد خواهد کرد، که در آن IFV به عنوان یکی از دارایی های اصلی و همچنین گاز مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

 • پشتیبانی 24 ساعته مشتری. ما دیدیم که ارز دیجیتال ارز آینده است و بلاک چین کشف جدید قرن حاضر است، بنابراین ما در گزینه های معاملاتی BTC، ETH، USDT و IFV، تجربه معاملاتی سریع و مطمئنی را برای مشتریان خود فراهم می کنیم، Infliv امنیت وجوه و کاربر را در اولویت قرار می دهد. اطلاعات با درخواست از کاربران برای فعال کردن 2FA با استفاده از Google Authenticator یا کلید امنیتی U2F. برای محافظت از امنیت وجوه، اکثر وجوه سیستم در کیف پول های سرد ذخیره می شود و فقط تقریباً. 0.5 درصد از دارایی های رمزنگاری شده در کیف پول های داغ برای عملیات پلت فرم روزانه قابل دسترسی هستند.


اخبار ارز دیجیتال و فارکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − نوزده =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا