اخبار ارز های دیجیتال

Crypto TREND – نسخه دوم | سون تی تی

در اولین نسخه CRYPTO TREND، ارز دیجیتال (CC) را معرفی کردیم و به چندین سوال در مورد این فضای جدید بازار پاسخ دادیم. هر روز اخبار زیادی در این بازار وجود دارد. در اینجا برخی از نکات برجسته وجود دارد که به ما نگاهی اجمالی به جدید و هیجان انگیز بودن این فضای بازار می دهد:

بزرگترین صرافی آتی جهان برای ایجاد قرارداد آتی برای بیت کوین

تری دافی، رئیس بورس کالای شیکاگو (CME) گفت: «فکر می‌کنم در هفته دوم دسامبر، ما را ببینید. [bitcoin futures] قرارداد برای فهرست کردن امروز نمی توانید بیت کوین را کوتاه کنید، بنابراین تنها یک راه وجود دارد. شما یا آن را می خرید یا به دیگری می فروشید. بنابراین شما یک بازار دو طرفه ایجاد می کنید، به نظر من همیشه بسیار کارآمدتر است.”

CME قصد دارد معاملات آتی بیت کوین را تا پایان سال در انتظار بررسی نظارتی راه اندازی کند. در صورت موفقیت آمیز بودن، به سرمایه گذاران راه مناسبی برای خرید بیت کوین “طولانی” یا “کوتاه” می دهد. برخی از فروشندگان صندوق های قابل معامله در بورس نیز برای ETF بیت کوین که معاملات آتی بیت کوین را دنبال می کند، ثبت نام کرده اند.

این پیشرفت‌ها این پتانسیل را دارد که به افراد امکان می‌دهد در فضای ارزهای رمزپایه سرمایه‌گذاری کنند بدون اینکه مالکیت مستقیم CC یا استفاده از خدمات صرافی CC را داشته باشند. معاملات آتی بیت کوین می تواند دارایی دیجیتال را با اجازه دادن به کاربران و واسطه ها برای محافظت از ریسک های ارز خارجی مفیدتر کند. این امر می تواند پذیرش ارز دیجیتال را توسط بازرگانی که می خواهند پرداخت بیت کوین را بپذیرند اما نسبت به ارزش نوسان آن محتاط هستند، افزایش دهد. سرمایه‌گذاران نهادی نیز به معامله قراردادهای آتی تنظیم‌شده عادت دارند، که نگرانی‌های مربوط به پولشویی را درگیر نمی‌کنند.

حرکت CME همچنین نشان می دهد که بیت کوین آنقدر بزرگ شده است که نمی توان آن را نادیده گرفت، زیرا به نظر می رسید صرافی در گذشته اخیر معاملات آتی کریپتو را رد می کرد. بیت کوین تقریباً تمام آن چیزی است که هر کسی در کارگزاری ها و شرکت های تجاری درباره آن صحبت می کند، که در بحبوحه بازارهای رو به رشد اما غیرعادی آرام آسیب دیده اند. اگر معاملات آتی در یک بورس افزایش یابد، تقریباً غیرممکن خواهد بود که هر بورس دیگری مانند CME بتواند به ارزش خود برسد، زیرا مقیاس و نقدینگی در بازارهای مشتقه مهم است.

دافی در مصاحبه ای با CNBC گفت: “شما نمی توانید این واقعیت را نادیده بگیرید که این داستان روز به روز بیشتر به داستانی تبدیل نمی شود که از بین نمی رود.” او گفت که «شرکت‌های جریان اصلی» وجود دارند که خواهان دسترسی به بیت‌کوین هستند و «تقاضای سرکوب‌شده زیادی» از سوی مشتریان وجود دارد. دافی همچنین فکر می‌کند که آوردن معامله‌گران نهادی به بازار می‌تواند بیت‌کوین را کمتر نوسان کند.

دهکده ژاپنی از ارز دیجیتال برای افزایش سرمایه برای احیای شهرداری استفاده می کند

دهکده ژاپنی نیشیواکورا در حال تحقیق در مورد ایده برگزاری یک پیشنهاد اولیه سکه (ICO) برای جذب سرمایه برای احیای شهرداری است. این یک رویکرد بسیار جدید است و آنها ممکن است از دولت ملی حمایت کنند یا به دنبال سرمایه گذاری خصوصی باشند. چندین ICO مشکلات جدی داشته‌اند و بسیاری از سرمایه‌گذاران شک دارند که هر توکن جدیدی ارزش داشته باشد، به خصوص اگر معلوم شود که ICO یک شوخی یا کلاهبرداری دیگر است. بیت کوین مطمئنا شوخی نبود.

پیشنهاد اولیه سکه – (ICO)

ما در نسخه اول Crypto Trend به ICO اشاره نکردیم، پس بیایید اکنون به آن اشاره کنیم. برخلاف پیشنهاد عمومی اولیه (IPO)، که در آن یک شرکت یک محصول یا خدمات واقعی برای فروش دارد و از شما می‌خواهد سهام شرکت آن‌ها را بخرید، هر کسی که می‌خواهد یک پروژه بلاک چین جدید را با هدف ایجاد یک پروژه جدید راه‌اندازی کند، می‌تواند ICO را نگه دارد. یک نشانه جدید در زنجیره آنها. ICOها غیرقانونی هستند و چندین مورد کاملاً تقلبی بوده اند. با این حال، یک ICO قانونی می‌تواند پول نقد زیادی را برای تامین مالی پروژه و شبکه بلاکچین جدید جمع‌آوری کند. برای یک ICO معمول است که قیمت توکن بالایی را در نزدیکی شروع ایجاد کند و پس از مدت کوتاهی به واقعیت بازگردد. از آنجایی که اگر فناوری را بلد باشید و چند دلار داشته باشید، نگه‌داشتن یک ICO نسبتاً آسان است، تعداد زیادی وجود داشته است، و امروز ما حدود 800 توکن در بازی داریم. همه این توکن ها یک نام دارند، همگی ارزهای رمزنگاری شده هستند و به جز توکن های بسیار شناخته شده مانند بیت کوین، اتریوم و لایت کوین، به آنها آلت کوین می گویند. در حال حاضر Crypto Trend شرکت در ICO را توصیه نمی کند، زیرا خطرات آن بسیار زیاد است.

همانطور که در شماره 1 گفتیم، این بازار در حال حاضر “غرب وحشی” است و توصیه می کنیم احتیاط کنید. برخی از سرمایه گذاران و پذیرندگان اولیه سودهای زیادی در این فضای بازار به دست آورده اند. با این حال، بسیاری هستند که چیزهای زیادی یا همه را از دست داده اند. دولت‌ها مقرراتی را در نظر می‌گیرند، زیرا می‌خواهند در مورد هر معامله بدانند تا از همه آنها مالیات بگیرند. همه آنها بدهی هنگفتی دارند و در بند پول نقد هستند.

تا کنون، بازار ارزهای دیجیتال از بسیاری از مشکلات و دام های مالی دولتی و بانک های مرسوم اجتناب کرده است و فناوری بلاک چین این پتانسیل را دارد که بسیاری از مشکلات را حل کند.

یکی از ویژگی‌های عالی بیت کوین این است که مبتکران تعداد محدودی از سکه‌ها را انتخاب کردند که می‌توان تولید کرد – 21 میلیون – بنابراین اطمینان حاصل کرد که این سکه رمزنگاری هرگز نمی‌تواند متورم شود. دولت ها می توانند هر چقدر که دوست دارند پول (ارز فیات) چاپ کنند و ارز خود را تا حد مرگ متورم کنند.

مقالات آینده به توصیه های خاصی می پردازند، با این حال، اشتباه نکنید، سرمایه گذاری اولیه در این بخش فقط برای سوداگرانه ترین سرمایه شما خواهد بود، پولی که می توانید از دست بدهید.

اگر و زمانی که آماده سرمایه گذاری در این فضای بازار هستید، CRYPTO TREND راهنمای شما خواهد بود.

گوش به زنگ باشید!

اگر قصد دارید تا بیشتر در باره
اخبار ارز دیجیتال و فارکس
بدانید پیشنهاد می کنم از این صفحه دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 9 =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا