اخبار ارز های دیجیتال

7 مزیت ارزهای دیجیتال

ارز دیجیتال جایگزین دیجیتالی برای استفاده از کارت های اعتباری یا پول نقد برای انجام پرداخت های روزمره در موقعیت های مختلف است. به عنوان یک جایگزین قابل اجرا برای روش های پرداخت سنتی به رشد خود ادامه می دهد، اما هنوز باید قبل از استقبال کامل مردم عادی، پایدارتر شود. بیایید نگاهی به چند مورد از مزایای استفاده از ارز دیجیتال بیندازیم:

تقلب – هر مشکلی در مورد کلاهبرداری به حداقل می رسد زیرا ارز دیجیتال دیجیتال است که می تواند از پرداخت معکوس یا جعلی جلوگیری کند. این نوع اقدام می تواند با سایر گزینه های پرداخت سنتی مانند کارت اعتباری، به دلیل بازپرداخت هزینه، مشکل ساز باشد.

سرقت هویت – نیازی به ارائه اطلاعات شخصی نیست که می تواند منجر به سرقت هویت در هنگام استفاده از ارز دیجیتال شود. اگر از کارت اعتباری استفاده می کنید، اطلاعات زیادی در رابطه با خط اعتباری شما حتی برای یک تراکنش بسیار کوچک به فروشگاه داده می شود. همچنین، پرداخت کارت اعتباری متکی به تراکنش کششی است که در آن مبلغ خاصی از یک حساب درخواست می شود. با پرداخت کریپتوکارنسی، تراکنش بر اساس فشار انجام می‌شود، که به دارنده حساب این امکان را می‌دهد که فقط مبلغ دقیق را بدون اطلاعات اضافی ارسال کند.

استفاده چند منظوره – پرداخت با ارز رمزنگاری شده را می توان به راحتی انجام داد تا با شرایط خاصی مطابقت داشته باشد. یک قرارداد دیجیتال می تواند ایجاد شود تا پرداخت را مشروط به تکمیل در تاریخ آینده، ارجاع به حقایق خارجی یا دریافت تأییدیه شخص ثالث کند. حتی با وجود یک قرارداد خاص، این نوع پرداخت همچنان بسیار سریع و کارآمد است.

دسترسی آسان – استفاده از ارز دیجیتال به طور گسترده برای هر کسی که به اینترنت دسترسی دارد در دسترس است. در بخش‌های خاصی از جهان، مانند کنیا، که تقریباً 1/3 از جمعیت آن از کیف پول دیجیتال از طریق خدمات مالی خرد محلی استفاده می‌کنند، بسیار محبوب است.

کارمزد کم – امکان تکمیل تراکنش ارز دیجیتال بدون پرداخت هزینه یا هزینه اضافی وجود دارد. با این حال، اگر از یک کیف پول دیجیتال یا خدمات شخص ثالث برای نگهداری ارز دیجیتال استفاده شود، احتمالاً هزینه کمی وجود دارد.

تجارت بین‌المللی – این نوع پرداخت مشمول عوارض خاص کشور، هزینه‌های مبادله، نرخ بهره یا نرخ مبادله نمی‌شود، که امکان تکمیل نقل و انتقالات برون مرزی را با سهولت نسبی ممکن می‌سازد.

سازگاری – با نزدیک به 1200 نوع ارز دیجیتال منحصر به فرد در بازار جهانی، فرصت های زیادی برای استفاده از روش پرداختی وجود دارد که با نیازهای خاص مطابقت دارد. اگرچه گزینه های زیادی برای استفاده از سکه ها برای استفاده روزمره وجود دارد، اما گزینه هایی نیز برای استفاده خاص یا در یک صنعت خاص در نظر گرفته شده است.


اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + بیست =

دکمه بازگشت به بالا