اخبار ارز های دیجیتال

6 مزیت سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال

تولد بیت کوین در سال 2009 درها را به روی فرصت های سرمایه گذاری در نوع کاملاً جدیدی از طبقه دارایی – ارز دیجیتال باز کرد. خیلی زود وارد فضا شدند.

آنها که شیفته پتانسیل عظیم این دارایی های نوپا اما امیدوارکننده بودند، کریپتوها را با قیمت های ارزان خریداری کردند. در نتیجه، روند صعودی سال 2017 شاهد تبدیل شدن آنها به میلیونر/میلیاردر بود. حتی کسانی که سهام چندانی نداشتند، سود قابل قبولی درو کردند.

سه سال بعد ارزهای دیجیتال همچنان سودآور هستند و بازار برای ماندن در اینجاست. شما ممکن است در حال حاضر یک سرمایه گذار / معامله گر باشید یا شاید در فکر امتحان شانس خود باشید. در هر دو مورد، دانستن مزایای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال منطقی است.

ارز دیجیتال آینده روشنی دارد

بر اساس گزارشی با عنوان Imagine 2030 که توسط دویچه بانک منتشر شده است، کارت های اعتباری و نقدی منسوخ می شوند. گوشی های هوشمند و سایر وسایل الکترونیکی جایگزین آنها خواهند شد.

ارزهای دیجیتال دیگر به عنوان طرد شده نخواهند دید، بلکه جایگزینی برای سیستم های پولی موجود خواهند بود. مزایای آنها، مانند امنیت، سرعت، حداقل هزینه تراکنش، سهولت ذخیره سازی، و مرتبط بودن در عصر دیجیتال، شناسایی خواهد شد.

دستورالعمل‌های نظارتی ملموس ارزهای دیجیتال را محبوب کرده و پذیرش آنها را افزایش می‌دهد. این گزارش پیش‌بینی می‌کند که تا سال 2030، 200 میلیون کاربر کیف پول رمزنگاری و تقریباً 350 میلیون تا سال 2035 وجود خواهد داشت.

فرصتی برای عضویت در جامعه در حال رشد

#IndiaWantsCrypto از WazirX کمپین اخیراً 600 روز به پایان رسیده است. این به یک جنبش عظیم در حمایت از پذیرش ارزهای دیجیتال و بلاک چین در هند تبدیل شده است.

همچنین، رای اخیر دادگاه عالی مبنی بر لغو ممنوعیت بانکداری رمزنگاری RBI از سال 2018، اعتماد جدیدی را در بین سرمایه گذاران هندی بیت کوین و ارزهای دیجیتال ایجاد کرده است.

گزارش 2020 Edelman Trust Barometer همچنین به افزایش ایمان مردم به ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین اشاره می کند. طبق یافته ها، 73 درصد از مردم هند به ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین اعتماد دارند. 60 درصد می گویند که تأثیر ارز دیجیتال / بلاک چین مثبت خواهد بود.

با اینکه یک سرمایه گذار ارزهای دیجیتال هستید، می توانید بخشی از یک جامعه پر رونق و به سرعت در حال رشد باشید.

افزایش پتانسیل سود

تنوع بخشی یک قانون اساسی سرمایه گذاری است. به ویژه، در این مواقع که اکثر دارایی ها به دلیل مشکلات اقتصادی ناشی از همه گیری COVID-19 متحمل زیان های سنگین شده اند.

در حالی که سرمایه گذاری در بیت کوین از ابتدای سال تاکنون 26 درصد بازده داشته است، طلا 16 درصد بازده داشته است. بسیاری از ارزهای دیجیتال دیگر ROI سه رقمی ثبت کرده اند. بازارهای سهام همانطور که همه ما می دانیم عملکردهای تاسف باری را به ثبت رسانده اند. قیمت نفت خام به طرز چشمگیری در ماه آوریل به زیر صفر سقوط کرد.

گنجاندن بیت کوین یا هر ارز دیجیتال دیگری در سبد شما از ارزش صندوق شما در چنین شرایط نامطمئن بازار جهانی محافظت می کند. پل تودور جونز، مدیر صندوق سرمایه گذاری کلان میلیاردر، هنگامی که یک ماه پیش اعلام کرد قصد دارد در بیت کوین سرمایه گذاری کند، این واقعیت را نیز تحت تاثیر قرار داد.

بازارهای ارزهای دیجیتال 24X7X365 هستند

برخلاف بازارهای معمول، بازارهای ارزهای دیجیتال به صورت شبانه روزی و در تمام روزهای سال بدون خستگی کار می کنند. به این دلیل که سیستم‌های ارز دیجیتال اساساً با استفاده از کدهای نرم‌افزاری طراحی شده‌اند که توسط رمزنگاری ایمن شده‌اند.

طرح عملیاتی دخالت انسانی را شامل نمی شود. بنابراین، شما آزاد هستید که هر زمان که بخواهید ارزهای دیجیتال را معامله کنید یا در دارایی های دیجیتال سرمایه گذاری کنید. این یک فایده بزرگ است! بازارهای ارزهای دیجیتال از این طریق بسیار کارآمد هستند.

به عنوان مثال، بیت کوین از زمان آغاز به کار خود در سال 2009، تراکنش ها را با 99.98 درصد آپتایم پردازش کرده است.

توییت: https://twitter.com/fernandoulrich/status/1185368277557620736

بدون نیاز به مدارک یا تشریفات

شما می توانید در هر مکان و هر زمان در بیت کوین یا هر ارز دیجیتال دیگری بدون هیچ گونه شرایط و ضوابط غیر ضروری سرمایه گذاری کنید.

بر خلاف گزینه‌های سرمایه‌گذاری مرسوم، که در آن‌ها برای اثبات خود به‌عنوان یک «سرمایه‌گذار معتبر» به مدارک بسیار زیادی نیاز است، سرمایه‌گذاری رمزنگاری برای همه رایگان است. در واقع، این هدف در نظر گرفته شده در پس راه اندازی ارزهای دیجیتال بود. دموکراتیک کردن امور مالی/پول.

برای خرید هر ارز دیجیتال در وزیر ایکس، باید حسابی باز کنید که فقط باید برخی از جزئیات اولیه از جمله اطلاعات حساب بانکی خود را برای آن ارائه کنید. پس از تأیید آنها، در عرض چند ساعت، شما خوب هستید که بروید.

مالکیت انحصاری در سرمایه گذاری

وقتی تو بیت کوین بخر یا هر ارز دیجیتال دیگر، شما تنها مالک آن دارایی دیجیتال خاص می شوید. معامله در یک ترتیب همتا به همتا انجام می شود.

برخلاف اوراق قرضه، صندوق های سرمایه گذاری مشترک، کارگزاران سهام، هیچ شخص ثالثی سرمایه گذاری شما را مدیریت نمی کند. شما هر وقت بخواهید با شات خرید و فروش تماس بگیرید.

استقلال کاربر بزرگ‌ترین مزیت سیستم‌های ارزهای دیجیتال است که فرصت‌های باورنکردنی برای سرمایه‌گذاری و ایجاد مجموعه‌ای بر روی سرمایه اصلی شما به طور مستقل فراهم می‌کند.

اینها برخی از مزایای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال بود. امیدواریم برای شما مفید و قانع کننده باشد تا سفر سرمایه گذاری ارز دیجیتال خود را آغاز کنید.


اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 8 =

دکمه بازگشت به بالا