اخبار ارز های دیجیتال

6 مزیت باورنکردنی ارز دیجیتال

در چند سال گذشته، مردم در مورد ارزهای دیجیتال بسیار صحبت کرده اند. در ابتدا، این تجارت ترسناک به نظر می رسید، اما مردم شروع به اعتماد به آن کردند. شاید نام اتر و بیت کوین را شنیده باشید. هر دوی آنها ارزهای رمزنگاری شده هستند و از فناوری بلاک چین برای بالاترین امنیت ممکن استفاده می کنند. امروزه این ارزها در انواع مختلفی در دسترس هستند. بیایید بیشتر در مورد آن بدانیم.

چگونه ارز دیجیتال می تواند به شما کمک کند؟

تا آنجا که به کلاهبرداری مربوط می شود، این نوع ارز را نمی توان جعل کرد زیرا به شکل دیجیتالی است و بر خلاف کارت های اعتباری نمی توان آن را معکوس یا جعل کرد.

تسویه حساب فوری

خرید ملک شامل اشخاص ثالث مانند وکلا و سردفتر اسناد رسمی است. بنابراین، تاخیر ممکن است رخ دهد و هزینه های اضافی ممکن است متحمل شود. از سوی دیگر، قراردادهای بیت کوین به منظور شامل یا حذف اشخاص ثالث طراحی و اجرا می شوند. تراکنش ها سریع هستند و تسویه حساب ها را می توان فورا انجام داد.

هزینه های کمتر

به طور معمول، اگر بخواهید بیت کوین یا هر ارز دیگری را مبادله کنید، هیچ کارمزد تراکنشی وجود ندارد. برای تأیید یک تراکنش، افراد خردسالی هستند که توسط شبکه پول دریافت می کنند. اگرچه کارمزد تراکنش صفر است، اما اکثر خریداران یا فروشندگان از خدمات شخص ثالثی مانند Coinbase برای ایجاد و نگهداری کیف پول خود استفاده می کنند. اگر نمی دانید، این خدمات درست مانند Paypal که یک سیستم مبادله مبتنی بر وب را ارائه می دهد، عمل می کنند.

شناسایی سرقت

زمانی که تاجر شما کارت اعتباری خود را به او ارائه می دهید، خط اعتباری کامل شما را دریافت می کند. این درست است حتی اگر مبلغ معامله بسیار ناچیز باشد. در واقع، آنچه اتفاق می افتد این است که کارت های اعتباری بر اساس یک سیستم “کشش” کار می کنند که در آن فروشگاه آنلاین مبلغ مورد نیاز را از حساب مرتبط با کارت خارج می کند. از سوی دیگر، ارزهای دیجیتال دارای مکانیزم “فشار” هستند که در آن صاحب حساب تنها مقدار مورد نیاز را بدون هیچ گونه اطلاعات اضافی ارسال می کند. بنابراین احتمال سرقت وجود ندارد.

دسترسی آزاد

طبق آمار، حدود 2.2 میلیارد نفر از اینترنت استفاده می کنند، اما همه آنها به صرافی معمولی دسترسی ندارند. بنابراین، آنها می توانند از روش پرداخت جدید استفاده کنند.

عدم تمرکز

تا آنجا که به تمرکززدایی مربوط می شود، یک شبکه کامپیوتری بین المللی به نام فناوری بلاک چین پایگاه داده بیت کوین را مدیریت می کند. به عبارت دیگر، بیت کوین تحت مدیریت شبکه است و هیچ مرجع مرکزی وجود ندارد. به عبارت دیگر، شبکه بر اساس رویکرد همتا به همتا کار می کند.

به رسمیت شناختن

از آنجایی که ارز دیجیتال بر اساس نرخ مبادله، هزینه تراکنش یا نرخ بهره نیست، می توانید بدون هیچ مشکلی از آن در سطح بین المللی استفاده کنید. بنابراین، می توانید در زمان و هزینه زیادی صرفه جویی کنید. به عبارت دیگر، بیت کوین و ارزهای دیگری مانند این در سراسر جهان به رسمیت شناخته می شوند. می توانید روی آنها حساب کنید.

بنابراین، اگر به دنبال راهی برای سرمایه گذاری پول اضافی خود بوده اید، می توانید در بیت کوین سرمایه گذاری کنید. می توانید معدنچی یا سرمایه گذار شوید. با این حال، مطمئن شوید که می دانید چه کاری انجام می دهید. ایمنی یک موضوع نیست، اما موارد دیگری مهم است که باید در نظر داشته باشید. امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شود.


اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =

دکمه بازگشت به بالا