اخبار ارز های دیجیتال

5 نکته که قبل از سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال باید در نظر بگیرید

آیا می خواهید پولی را که به سختی به دست آورده اید در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنید؟ اگر چنین است، قبل از تصمیم گیری نهایی، مطمئن شوید که معیارها را رعایت می کنید. بدون در نظر گرفتن عوامل مهم، ممکن است خطر از دست دادن پول خود را داشته باشید. ارزهای دیجیتال زیادی مانند بلاک چین یا بیت کوین وجود دارد. در این راهنما، ما قصد داریم چند نکته را با شما در میان بگذاریم که می توانید قبل از واریز پول خود، آنها را دنبال کنید. بخوان تا بیشتر بدانی.

1. زیاد سرمایه گذاری نکنید

اول از همه، مبلغی را سرمایه گذاری نکنید که نمی توانید در این راه از دست بدهید. به عبارت دیگر، باید مقداری پول باشد که برای رفع نیازهای معمول خود به آن نیاز نداشته باشید. در صورت از دست دادن سرمایه خود، زندگی شما نباید تحت تأثیر قرار گیرد. گرفتن وام مصرفی برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال ایده خوبی نیست.

2. ابتدا موضوع را مطالعه کنید

قبل از سرمایه گذاری، ابتدا موضوع را مطالعه کنید. از این گذشته، سرمایه گذاری روی چیزی که هیچ ایده ای در مورد آن ندارید، حرکت عاقلانه ای نیست. به عنوان مثال، آیا خانه ای را می خرید بدون اینکه از هر طرف به آن نگاه کنید؟ هیچ کس این کار را نخواهد کرد.

با این حال، این بدان معنا نیست که شما باید قبل از انجام این سرمایه گذاری متخصص شوید. آنچه شما باید انجام دهید این است که اصطلاحات کلی مرتبط با صنعت را درک کنید.

3. سرمایه گذاری های خود را متنوع کنید

نکته دیگر این است که بر روی تنوع تمرکز کنید. در واقع، این مفهوم صرف نظر از نوع زمینه ای که می خواهید در آن تجارت کنید اهمیت دارد.

به عبارت دیگر، ممکن است نخواهید تمام پول خود را فقط در یک تجارت بگذارید. به عنوان مثال، اگر 10 تخم مرغ دارید، ممکن است نخواهید همه آنها را در یک سبد قرار دهید. به جای آن از دو سبد استفاده کنید. به این ترتیب حتی اگر یک سبد بیندازید و همه تخم مرغ ها را بشکنید، باز هم نیمی از تخم مرغ ها را در سبد دوم خواهید داشت.

بنابراین، کاری که باید انجام دهید این است که پول خود را در مشاغل مختلف مانند املاک و مستغلات و ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنید.

4. نقل و انتقالات بین بورس

مطمئن شوید که از یک پلتفرم ارز دیجیتال خوب استفاده می کنید. با کمک این پلتفرم می توانید هر یک از ارزهای رمزنگاری شده محبوب مانند ETH و BTC را خریداری کنید. اگر می خواهید ارز دیگری بخرید، باید ارز خود را به یک صرافی انتقال دهید. در این صرافی ها می توانید جفت ارز خود را بدون مشکل مبادله کنید.

5. خودتان تحقیق کنید

همانطور که قبلاً گفته شد، ممکن است بخواهید قبل از حرکت، تحقیقات خود را انجام دهید. سرمایه گذاری بر اساس توصیه یک دوست یا خویشاوند ایده خوبی نیست. شما می توانید از ابزارهای مختلفی برای انجام تکالیف خود استفاده کنید، مانند گوگل، اسکایپ، دیسکورد، تلگرام، توییتر، انجمن های گفتگو و کاغذ سفید، فقط به نام چند مورد. مهم است که قبل از قرار دادن پول در یک پروژه وقت خود را صرف کنید.

بنابراین، قبل از سرمایه گذاری پول خود در دنیای ارزهای دیجیتال، مطمئن شوید که این نکات را دنبال می کنید. به این ترتیب می توانید از اشتباهات رایجی که اکثر سرمایه گذاران مرتکب می شوند جلوگیری کنید. امیدوارم این کمک کند.


اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 7 =

دکمه بازگشت به بالا