اخبار ارز های دیجیتال

5 مزیت ارزهای دیجیتال: همه آنچه که باید بدانید

اگر به دنبال جایگزین خوبی برای پول نقد و کارت های اعتباری هستید، می توانید ارز دیجیتال را امتحان کنید. امروزه این ارز در سراسر جهان بسیار محبوب است. بسیاری از شرکت‌ها اکنون مانند یک ارز معمولی، پرداخت‌ها را از طریق ارز دیجیتال می‌پذیرند. بیت کوین یکی از محبوب ترین ارزهای رمزنگاری شده است، به همین دلیل است که تعداد زیادی از مردم در بیت کوین پول می گذارند. با استفاده از بلاک چین، می توانید بدون هیچ گونه خطر امنیتی تراکنش انجام دهید. در این مقاله قصد داریم به برخی از برجسته ترین مزایای ارزهای دیجیتال بپردازیم.

معاملات آسان

اگر اغلب با نمایندگان قانونی و کارگزاران سروکار دارید، می‌دانید که آن‌ها در مقابل هر تراکنش، کارمزدهای سنگینی دریافت می‌کنند. جدا از این، شما باید برای کارهای اداری، کمیسیون و خدمات دلالی زیادی هزینه کنید.

از طرف دیگر، اگر از ارز دیجیتال استفاده می کنید، می توانید همه واسطه ها را حذف کنید. شما از یک شبکه امن برای انجام تمام تراکنش های خود استفاده خواهید کرد. هر تراکنش شفاف است و مستلزم کارمزد تراکنش های سنگین نخواهد بود.

نقل و انتقالات دارایی

انتقال مالکیت ارز دیجیتال از شخصی به شخص دیگر آسان است. بلاک چین پشت همه اکوسیستم ها قرار دارد. بنابراین می توانید تمامی تراکنش های خود را در محیطی امن و مطمئن انجام دهید.

خوبی در مورد ارز دیجیتال این است که به شما امکان می دهد برای پرداخت های آینده تأیید شخص ثالث را اضافه کنید. در صورت داشتن این ارز می توانید به راحتی بدون هیچ مشکلی انتقال دارایی را انجام دهید.

معاملات محرمانه

در مورد پول نقد یا اعتبار، سابقه هر معامله وجود دارد. و این سوابق نیز نزد بانکی که حساب خود را در آن دارید ذخیره می شود. هر زمان که معامله ای انجام می دهید، بانک شما سابقه آن را حفظ می کند. حتی اگر صاحب کسب و کار هستید، بانک شما می داند که چقدر پول در حساب بانکی خود دارید. این از نظر حریم خصوصی خوب نیست.

زیبایی ارزهای دیجیتال این است که هر تراکنش منحصر به فرد است. هر معامله شامل شرایط مذاکره است. یک مفهوم فشار وجود دارد که مبنای تبادل اطلاعات را فراهم می کند. هیچ چیز به گیرنده فاش نخواهد شد مگر آنچه شما اجازه دهید. بنابراین، شما از حریم خصوصی و هویت کامل محافظت خواهید کرد.

کارمزد کم تراکنش

اگر صورت حساب بانکی خود را بررسی کنید، از دیدن اینکه بانک برای هر تراکنشی که تاکنون انجام داده اید، از شما کارمزد دریافت کرده است شگفت زده خواهید شد. اگر روزانه تراکنش های زیادی انجام دهید، مجموع کارمزدهای بانکی بسیار بالا خواهد بود.

از سوی دیگر، کارمزد تراکنش در مورد ارزهای دیجیتال بسیار پایین است. با این حال، اگر خدمات شخص ثالثی را برای نگهداری کیف پول رمزنگاری خود استخدام کنید، ممکن است مجبور شوید برای این سرویس هزینه بپردازید. با این حال، این هزینه ها در مقایسه با کارمزدی که توسط بانک های معمولی دریافت می شود بسیار کمتر است.

آرامش خاطر

شما می توانید با خیال راحت از اینترنت برای انتقال ارز دیجیتال استفاده کنید. در واقع هر کسی تا زمانی که به اینترنت دسترسی داشته باشد می تواند از این سرویس استفاده کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که درک اولیه ای از شبکه ارزهای دیجیتال داشته باشید. به طور خلاصه، اینها تنها برخی از مزایای اصلی استفاده از ارز دیجیتال است.


اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 2 =

دکمه بازگشت به بالا