اخبار ارز های دیجیتال

5 رویکرد سرمایه گذاری جایگزین

سرمایه گذاری های جایگزین چیست؟
سرمایه گذاری جایگزین دسته ای از سرمایه گذاری است که تحت هیچ مقررات دولتی مانند RBI، SEBI، IRDA و PFRDA تحت پوشش قرار نمی گیرند. این به یک صندوق سرمایه گذاری خصوصی – یک تراست یا یک شرکت اشاره دارد.

در اینجا چند رویکرد سرمایه گذاری جایگزین وجود دارد که ممکن است بر تصمیمات سرمایه گذاری شما تأثیر بگذارد –

شماره 1 بر بازدهی مطلق تمرکز کنید
شما سرمایه گذاری می کنید تا در نهایت پول بیشتری نسبت به چیزی که با آن شروع کرده اید داشته باشید. این به این معنی است که شما به دنبال یک بازده مطلق هستید: تمرکز اصلی شما چقدر است.

سرمایه گذاری روی دارایی هایی که فکر می کنید به خوبی انجام می شود. روی یک محصول سرمایه گذاری نکنید فقط به این دلیل که احتمال دارد از بازار بهتر عمل کند. تجزیه و تحلیل خود را در دست داشته باشید.

بازگشت شماره 2 یک بعدی است، ریسک چند بعدی است
وقتی صحبت از سرمایه گذاری می شود، محاسبه بازده آسان است. تمرکز خود را روی ریسک با دارایی سرمایه گذاری جایگزین نیز حفظ کنید. فهرستی از خطرات مربوطه تهیه کنید. شما باید ایده روشنی از ریسک های سرمایه گذاری خود داشته باشید، زیرا به شما کمک می کند تصمیمی حساب شده بگیرید.

همچنین، اگر اتفاق غیرمنتظره‌ای رخ دهد، اگر قبل از سرمایه‌گذاری به ریسک‌ها فکر کرده باشید، احتمالاً تصمیمات بهتری می‌گیرید.

شماره 3 بازگشت منبع را بدانید
بدانید چه چیزی بر بازده سرمایه‌گذاری شما تأثیر می‌گذارد و باعث می‌شود. در حالی که سرمایه گذاری را نگه می دارید، بر ارزش سرمایه گذاری خود نظارت کنید.

در صورتی که با پارامترها یا انتظارات شما مطابقت نداشته باشند، مفروضات خود را در مورد محرک های بازگشت سرمایه مجدداً مرور کنید.

شماره 4 نامشخص خوب است
هر چیزی که سنتی نباشد جایگزین است. یک سرمایه‌گذاری جایگزین با ایده‌های سرمایه‌گذاری که ممکن است بلافاصله آشکار نباشند، پر شده است. به عنوان مثال ارز دیجیتال.

یادگیری مداوم، کاوش، تحقیق، مطالعه، و نگاه کردن به خارج از منطقه امن شما کلید موفقیت مالی است.

#5 تنوع یک امر ضروری است
داشتن ترکیبی از دارایی‌هایی که به همان اندازه خوب هستند، اما رفتار متفاوتی دارند، بازده پرتفوی شما را دست نخورده باقی می‌گذارد و ریسک آن را نیز کاهش می‌دهد.

متنوع سازی به معنای ساختن یک سبد با عوامل بازده بسیار متنوع و پارامترهای ریسک است، نه فقط دارایی های مختلف.

بسیاری از ما سرمایه گذاری در سرمایه گذاری های جایگزین را بسیار خطرناک می دانیم. با این حال، اگر می خواهید زندگی موفق و پرباری داشته باشید و با پول کافی برای لذت بردن از سال های بازنشستگی خود بازنشسته شوید، باید ریسک های حساب شده ای را بپذیرید. این شامل خطرات در روابط شما، خطرات در حرفه شما و خطرات در سرمایه گذاری شما می شود.

در حالی که ریسک‌های حساب شده هوشمندانه برای رسیدن به اهدافتان در زندگی حیاتی است، به یاد داشته باشید که ریسک‌های بد و از دست دادن می‌تواند گاهی اوقات به طور قابل توجهی شما را به عقب براند. با این حال، ممکن است به یاد داشته باشید که ریسک‌های هوشمندانه به سادگی تصمیم‌گیری عاقلانه است.

چارچوبی برای تصمیم گیری خوب

من در زندگی ام از مشاهده دیگران و از طریق تجربیات شخصی ام، چه خوب و چه بد، چیزهای زیادی یاد گرفته ام. بنابراین، وقتی در هر زمینه ای از زندگی خود ریسک می کنم، در اینجا سؤالاتی وجود دارد که از خودم می پرسم:
1. خطرات چیست؟ صادق باشید. اجازه ندهید احساسات شما مانع از بررسی دقیق همه خطرات احتمالی شود. اینجاست که مین ها وجود دارند.
2. احتمال تحقق یکی از خطرات چیست؟ راستگو باش با انجام تحقیق و گفتگو با دیگران، هر زمان که می توانید از داده های واقعی استفاده کنید.
3. پاداش چیست؟ واقع بین باش. آیا واقعاً می توانید کار روزانه خود را رها کنید و ده ساعت در هفته را به کاری اختصاص دهید و سالانه 100000 دلار درآمد داشته باشید؟ (احتمالا نه.)
4. شانس این پاداش ها چیست؟ عاقل باش دریابید که چند نفر دیگر کاری مشابه انجام داده اند و چگونه کار کرده اند.
5. چه گزینه های دیگری دارم؟ خلاق بودن. خودت را محدود نکن همه احتمالات را در نظر بگیرید.
6. آیا باید امروز این تصمیم را بگیرم؟ احتمالا نه. زمان لازم را برای انجام تحقیقات و بررسی گزینه های خود اختصاص دهید.

بعد از اینکه پاسخ دادن به این شش سوال را تمام کردید، احساسات را از تصمیم خود حذف کنید و بپرسید که قلبتان به شما چه می گوید. همچنین هرگز خطر وایلد کارت را فراموش نکنید. شما نمی دانید آنچه را که نمی دانید!


اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 12 =

دکمه بازگشت به بالا