اخبار ارز های دیجیتال

کوین بیس می گوید "بدون تصمیم" برای ریپل ساخته شده است | سون تی تی

Coinbase در میان شایعات Ripple می گوید: “بدون تصمیم” در مورد دارایی های جدید

Coinbase در حال عقب نشینی از داستان هایی است که ممکن است به زودی توکن XRP ریپل را به جفت های معاملاتی فعلی خود اضافه کند.

این حدس پس از آن سرچشمه گرفت که فاش کرد که آصف هیرجی، مدیر عملیاتی و رئیس Coinbase ممکن است در کنار برد گارلینگ هاوس، مدیر اجرایی Ripple، در یک قسمت ویژه از برنامه “پول سریع” CNBC در 6 مارس حضور یابد. علاوه بر این، علیرغم هرگونه تایید سختی از فهرست احتمالی، قیمت XRP در روز دوشنبه به بیش از 1 دلار افزایش یافت.

پس از ساعت‌ها خاموشی رادیو در مورد این موضوع، کوین‌بیس از توییتر برای عقب‌نشینی از شایعات استفاده کرد و بیان کرد که اعلامیه ژانویه در مورد فهرست‌بندی ارزهای دیجیتال جدید – که عناصر ظریف نحوه تصمیم‌گیری در نهایت یک «کمیته متخصصان داخلی» – تغییر نکرده است.

بیانیه 4 ژانویه 2018 ما همچنان پابرجاست: ما تصمیمی برای اضافه کردن دارایی های اضافی به GDAX یا Coinbase نداریم.

همانطور که بخش CNBC آماده شده است، مشخص نیست که گارلینگ هاوس و هیرجی در پانل صحبت خواهند کرد یا به طور مستقل ظاهر می شوند. میزبان ملیسا لی پیش از امروز تصویری از یک تبلیغ تبلیغاتی برای بخش کریپتو منتشر کرد که به همین ترتیب جان بربانک بنیانگذار Passport Capital و Chamath Palihapitiya بنیانگذار و مدیرعامل Social Capital را ثبت می کند.

یکی از نمایندگان ریپل پس از رسیدن به این شایعات از اظهار نظر در مورد این شایعات خودداری می کند.

ریپل شاهد یک ماه برجسته دیگر بوده است که دارایی ارزهای دیجیتال XRP خود را به میزان قابل توجهی در برابر اوج های بی نظیر در اوایل ژانویه از دست نداده است.

XRP با شلیک تا 1000 درصد در ابتدای سال جاری و همچنین مشتریان جدید، توجه مشتریان خود را به خود جلب کرده است. استارتاپ بلاک چین آن به بحث صنعت کریپتو در سال 2018 تبدیل شده است.

با این حال، ضروری است که تازه واردان بدانند که ریشه همه این شور و شوق ناشی از ادعاهای خاص استارتاپ است – به ویژه اینکه فناوری آن می تواند پرداخت های بین المللی را تغییر دهد و روش های قدیمی را که برای پرداخت ها و پول دنبال می شود بهبود بخشد. بین موسسات مالی قابل توجه

به گفته ریپل، نه تنها محصولاتش ارزان‌تر و سریع‌تر هستند، بلکه با افتخار آنها را به‌عنوان روشمندتر از خدمات موجود در بازار امروز تأیید می‌کند، ادعایی که در درجه اول بر استفاده از ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین تأکید دارد.

Coinbase فقط کمی آب سرد بر روی علاقه مندان به Ripple که مشتاق دیدن سکه خود در صرافی رایج رایج بودند ریخت.

شایعاتی مبنی بر اینکه XRP ریپل پس از اینکه بیت‌کوین کش این هفته در میان انواع تبلیغات سکه به اوج رسید، در ردیف بعدی قرار خواهد گرفت. در چیزی که به نظر می رسد یک میزگرد در مورد روندهای ارزهای دیجیتال باشد.

حدس و گمان مبتنی بر بخش پول سریع XRP را به 1.07 دلار رساند که حدود 6 درصد از میانگین هفتگی بیشتر بود. XRP ریپل تنها سکه در پنج بازار برتر است که در Coinbase موجود نیست، اگرچه با توجه به ماهیت متمرکز XRP و اهداف بسیار متفاوت در مقایسه با سایر پروژه‌های ارزهای دیجیتال، فقدان آن چندان تعجب آور نیست. با این حال، علاقه زیادی به معاملات وجود دارد و این موارد مانع از آن نمی شود که Coinbase در آینده XRP را اضافه کند.

هر اظهاراتی که بر خلاف آن باشد، نادرست است و توسط شرکت مجاز نیست.» پس از این بیانیه، XRP نسبتاً به میانگین های قبلی خود عقب نشینی کرد.

این شرکت همچنین به یک پست وبلاگی در تاریخ 5 ژانویه در مورد معیارهای خود برای افزودن دارایی های جدید پیوند داد. در آن پست آمده است که “Coinbase اضافه شدن دارایی های جدید را فقط از طریق پست وبلاگ ما یا سایر کانال های رسمی اعلام می کند.” این شرکت احتمالاً مشتاق تکرار هرج و مرج پیرامون معرفی بیت کوین کش نیست. پشتیبانی از جدیدترین دارایی کوین بیس خیلی زودتر از موعد به طور رسمی اعلام شد، اما خود عرضه با حق بیمه های هنگفت، توقف معاملات و تحقیقات داخلی معاملات داخلی مخدوش شد.

اگر قصد دارید تا بیشتر در باره
اخبار ارز دیجیتال و فارکس
بدانید پیشنهاد می کنم از این صفحه دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 13 =

دکمه بازگشت به بالا