اخبار ارز های دیجیتال

کریپتوکارنسی: حس جدید

مفهوم کریپتوکارنسی در سال 1991 مطرح شد. با این حال، اولین پیاده سازی واقعی در سال 2008 توسط ناکاموتو انجام شد. اولین سوال مطرح می شود که رمزارز چیست؟ این یک تنظیم مالی است که در آن ارز بین دو طرف منتقل می شود. در ابتدا، مشکلاتی مانند روش خطای مضاعف به وجود آمد، اگرچه بعداً مشکل از طریق مفاهیمی مانند فناوری زنجیره بلوک حل شد. کل فرآیند از طریق الگوریتم های رمزنگاری اداره می شود. مجموعه ای از کلیدهای عمومی و خصوصی بین دو طرف در حال انتقال است. جزئیات هر تراکنش در هر بلوک و برای هر مشتری ذخیره می شود؛ زنجیره ای از بلوک ها لیست کامل تراکنش ها را تشکیل می دهد. همه بلوک ها با هم زنجیره بلوک را تشکیل می دهند. این زنجیره های بلوکی چیزی جز دفتر کل مالی نیستند. قدرت این سیستم مبادلات ارزی جدید به قدرت الگوریتم رمزنگاری بستگی دارد. با پیاده سازی الگوریتم هایی مانند DES، محرمانه بودن هر تراکنش مالی (بلاک چین) تقویت شده است. با این حال، هنوز این مفهوم توسط بسیاری از کشورها تایید نشده است. داده های هر بلوک را نمی توان به صورت ماسبق یا بدون اجماع شبکه تغییر داد. سهم ارز دیجیتال در حال حاضر چندان زیاد نیست، اگرچه با گذشت زمان، انتظار می رود که افزایش یابد.

برخی از ویژگی های ارز دیجیتال عبارتند از:

• غیر متمرکز

• توزیع شده است

• دفتر کل

مهمترین جنبه ارزهای دیجیتال موارد فوق است، اما فناوری برای استفاده مؤثر نیاز به امنیت دارد. مشکلاتی مانند خطای مضاعف در گذشته رخ داده است، اگرچه این مشکل اکنون حل شده است. بزرگترین مزیت ارز دیجیتال، قابلیت به روز رسانی آن بدون دست زدن به سرور مرکزی است. بنابراین، ما نیازی به ایجاد هیچ تغییری در سرور نداریم. همچنین، تراکنش می تواند بین هر دو عضو شبکه یا سه یا چند عضو انجام شود.

بنابراین مزایای مختلفی که از طریق ارز دیجیتال به دست می آورید به شرح زیر است:

• بی خطر

• سریع

• قابل اعتماد

• دقیق

با این حال، این فناوری توسعه یافته است، اگرچه توسط همه کشورها پذیرفته نشده است. بزرگترین حس در ارزهای دیجیتال بیت کوین است. این مورد توسط بسیاری از کشورها پذیرفته شده است. به طور مشابه، می توانید انواع بیشتری از ارزهای دیجیتال را پیدا کنید. هر کدام از آنها از نوع منحصر به فردی از الگوریتم ها استفاده می کنند. همه آنها را می توانید از طریق رمزنگاری یاد بگیرید. این موضوع گسترده ای است و کاربرد آن در قالب ارز دیجیتال یکی از پیشرفت های بزرگ دهه گذشته است. استفاده از آن ممکن است در سال های آینده به طور قطع چهار برابر شود.

ارز دیجیتال علاوه بر این به عنوان بخشی از تنظیمات مشکوک به عنوان مشاغل غیرقانونی آنلاین، به عنوان مثال، خیابان ابریشم استفاده می شود. اولین خیابان ابریشم در اکتبر 2013 بسته شد و از آن زمان به بعد دو شکل دیگر مورد استفاده قرار گرفته است. در سال پس از تعطیلی اساسی Silk Street، تعداد بازارهای کم نور غیرقابل انکار از چهار به دوازده افزایش یافت، در حالی که میزان ارسال دارو از 18000 به 32000 افزایش یافت.

بازارهای تاریک نت چالش هایی را در رابطه با قانونمندی نشان می دهند. بیت کوین و انواع مختلف پول دیجیتالی که به عنوان بخشی از بازارهای ضعیف استفاده می شود، به طور واضح یا قانونی در تمام نقاط جهان سفارش داده نمی شوند. در ایالات متحده، بیت کوین به عنوان “منابع مجازی” نامیده می شود. این نوع ترتیبات مشکوک به دفاتر مجوز قانونی در سراسر جهان اهمیت می دهد تا خود را با مبادله دارویی متحرک بازارهای تیره وفق دهند.


اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =

دکمه بازگشت به بالا