اخبار ارز های دیجیتال

کارگزاران بیت کوین – مزایای تجارت ارزهای دیجیتال را بدانید

بیت‌کوین یک ارز دیجیتال است که می‌توان آن را خرج کرد، پس‌انداز کرد یا سرمایه‌گذاری کرد و همچنین می‌توان آن را دزدید. معامله با بیت کوین به عنوان ریسکی در نظر گرفته می شد، اما روند فعلی نشان می دهد که ضربه بزرگی به بخش گزینه های باینری شده است. این ارز غیرمتمرکز توسط هیچ دولتی یا هیچ مقام مرکزی تنظیم نمی شود.

چه چیزی قیمت بیت کوین را تعیین می کند؟

قیمت بیت کوین با توجه به نسبت عرضه و تقاضا تعیین می شود. زمانی که تقاضا افزایش می‌یابد، قیمت افزایش می‌یابد، زمانی که تقاضا کاهش می‌یابد، نرخ‌ها به شدت کاهش می‌یابند. بیت‌کوین‌های در گردش محدود هستند و بیت‌کوین‌های جدید با سرعت بسیار پایین ایجاد می‌شوند. از آنجایی که ذخایر نقدی کافی برای تغییر قیمت بازار ندارد، قیمت آن می تواند به شدت نوسان داشته باشد.

تجارت بیت کوین محبوب است زیرا –

  • ریسک تورم پایین – تورم بزرگترین مشکل برای معامله گران است، زیرا زمانی که بانک های ذخیره ارز بیشتری را چاپ می کنند، همه ارزها بخشی از قدرت خرید خود را از دست می دهند. با محدود شدن سیستم استخراج بیت کوین تنها به ۲۱ میلیون بیت کوین، به سختی تحت تاثیر تورم قرار می گیرد.
  • خطر فروپاشی کم – نوسانات ارز به سیاست های تجاری دولت بستگی دارد که در برخی مواقع باعث تورم شدید و حتی سقوط ارز می شود. بیت کوین یک ارز جهانی مجازی است که توسط هیچ دولتی تنظیم نمی شود.
  • ساده، ایمن و ارزان – پرداخت بیت کوین بین همتا به همتا و بدون هیچ واسطه ای انجام می شود، به همین دلیل ساده و ارزان است.
  • حمل آسان – بیت‌کوین‌هایی به ارزش میلیون دلار را می‌توان در جیب شما، در یک مموری استیک حمل کرد. این کار را نمی توان با طلا یا پول نقد انجام داد.
  • غیر قابل ردیابی – صدور بیت کوین توسط هیچ دولتی تنظیم نمی شود، بنابراین خطر توقیف آن صفر است.

پلت فرم معاملات بیت کوین گزینه های باینری

کارگزاران گزینه های باینری با محبوبیت این بیت کوین ها و ارزش های نوسان ثابت آن آشنا می شوند. بنابراین آنها از این فرصت استفاده می کنند تا به معامله گران جدیدترین ارزهای دیجیتال نوسان را به عنوان یک روش پرداخت اضافی ارائه دهند. کارگزاران بیت کوین که ارز دیجیتال را به عنوان گزینه معاملاتی ارائه می کنند عبارتند از:

  • گزینه تک لمسی – معاملات بیت کوین را می توان با گزینه AnyOption یا با یک لمس انجام داد. به عنوان مثال جفت ارز رایج فعلی BTC/USD است.
  • SetOption – آخرین گزینه موجود برای تجارت دارایی BITCOIN/USD است.

کارگزاران بیت کوین یک پلت فرم معاملات آنلاین ساده را ارائه می دهند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که از وب سایت آنها بازدید کنید، مشخصات خود را وارد کنید و یک حساب کاربری ایجاد کنید. برای درک عملکرد بازار می توانید با حساب آزمایشی شروع کنید.

صفحه معاملات ساده است.

  • جهت قیمت را انتخاب کنید (بالا/پایین)
  • بازه زمانی را انتخاب کنید

آیا تجارت بیت کوین امن است؟

شبکه بیت کوین احتمالاً پروژه محاسباتی گسترده در جهان است. رایج ترین نقطه ضعف در اینجا خطاهای کاربر است. فایل‌های کیف پول بیت‌کوین می‌توانند به‌طور تصادفی مانند هر فایل دیگری به شکل دیجیتال گم شوند، دزدیده شوند یا حذف شوند.

با این حال، کاربران می توانند از استراتژی های امنیتی مناسب برای محافظت از پول نقد خود استفاده کنند. از طرف دیگر، می توانید ارائه دهندگان خدماتی را انتخاب کنید که امنیت سطح بالا و همچنین بیمه در برابر ضرر یا سرقت را ارائه می دهند.


اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + پانزده =

دکمه بازگشت به بالا