اخبار ارز های دیجیتال

چیزهایی که برای ارزهای دیجیتال مثبت به نظر می رسند

در حالی که اصلاحات بازار در بازار ارزهای دیجیتال در سال 2018 انجام شده است، همه قبول دارند که بهترین ها هنوز در راه است. فعالیت های زیادی در بازار وجود داشته است که جریان را به سمت بهتر شدن تغییر داده است. با تجزیه و تحلیل مناسب و دوز مناسب خوش بینی، هر کسی که در بازار کریپتو سرمایه گذاری می کند می تواند میلیون ها درآمد از آن کسب کند. بازار ارزهای دیجیتال برای درازمدت اینجاست. در اینجا در این مقاله، پنج عامل مثبت را به شما معرفی می‌کنیم که می‌توانند نوآوری و ارزش بازار بیشتر در ارزهای دیجیتال را تحریک کنند.

1. نوآوری در مقیاس بندی

بیت کوین اولین ارز دیجیتال موجود در بازار است. حداکثر تعداد کاربر و بیشترین مقدار را دارد. بر کل زنجیره ارزش سیستم ارزهای دیجیتال تسلط دارد. با این حال، بدون مشکل نیست. گلوگاه اصلی آن این است که می تواند تنها شش تا هفت تراکنش را در ثانیه انجام دهد. در مقایسه، تراکنش های کارت اعتباری به طور متوسط ​​چند هزار در ثانیه است. ظاهراً زمینه برای بهبود مقیاس بندی تراکنش ها وجود دارد. با کمک شبکه های تراکنش همتا به همتا در بالای فناوری بلاک چین، امکان افزایش حجم تراکنش در هر ثانیه وجود دارد.

2. ICOهای قانونی

در حالی که رمزارزهایی با ارزش ثابت در بازار وجود دارد، سکه های جدیدتری در حال ایجاد هستند که برای خدمت به یک هدف خاص طراحی شده اند. سکه هایی مانند IOTA برای کمک به بازار اینترنت اشیا در مبادله ارزهای قدرت در نظر گرفته شده است. برخی از سکه ها با ارائه خزانه های دیجیتال رمزگذاری شده برای ذخیره پول، مسئله امنیت سایبری را حل می کنند.

ICO های جدید راه حل های نوآورانه ای ارائه می کنند که بازار موجود را مختل می کند و ارزش جدیدی را در معاملات ایجاد می کند. آنها همچنین با استفاده از مبادلات آسان و عملیات پشتیبان قابل اعتماد خود در حال جمع آوری قدرت در بازار هستند. آنها در زمینه استفاده از سخت افزارهای تخصصی برای استخراج و بازار مالی با دادن آزادی و گزینه های بیشتر به سرمایه گذاران در بورس، در حال نوآوری هستند.

3. وضوح در مقررات

در سناریوی کنونی، بیشتر دولت‌ها در حال بررسی تأثیر ارزهای دیجیتال بر جامعه و چگونگی عواید منافع آن به جامعه هستند. ما می توانیم انتظار داشته باشیم که ممکن است نتایج معقولی بر اساس نتایج مطالعات وجود داشته باشد.

تعداد کمی از دولت‌ها مانند هر بازار دیگری مسیر قانونی کردن و تنظیم بازارهای کریپتو را در پیش گرفته‌اند. این امر از ضرر سرمایه گذاران خرده نادان جلوگیری می کند و آنها را از آسیب محافظت می کند. انتظار می‌رود مقررات توانمندی که رشد ارزهای دیجیتال را تقویت می‌کنند در سال 2018 ظاهر شوند. این امر به طور بالقوه راه را برای پذیرش گسترده در آینده هموار خواهد کرد.

4. افزایش کاربرد

اشتیاق زیادی برای استفاده از فناوری بلاک چین تقریباً در هر صنعتی وجود دارد. برخی از استارت آپ ها راه حل های نوآورانه ای مانند کیف پول های دیجیتال، کارت های نقدی برای ارزهای دیجیتال و غیره ارائه می کنند که این امر باعث افزایش تعداد بازرگانانی می شود که مایل به انجام معاملات با ارزهای دیجیتال هستند و به نوبه خود تعداد کاربران را افزایش می دهد.

با اعتماد بیشتر افراد به این سیستم، شهرت دارایی های کریپتو به عنوان یک رسانه تراکنش تقویت خواهد شد. اگرچه برخی از استارت آپ ها ممکن است زنده نمانند، اما به طور مثبت به سلامت کلی بازار و ایجاد رقابت و نوآوری کمک می کنند.

5. سرمایه گذاری از موسسات مالی

بسیاری از بانک های بین المللی صحنه ارزهای دیجیتال را تماشا می کنند. این امر می تواند منجر به ورود سرمایه گذاران نهادی به بازار شود. ورود سرمایه‌گذاری‌های نهادی قابل‌توجهی به فاز بعدی رشد بازارهای رمزنگاری کمک می‌کند. این امر توجه بسیاری از بانک ها و موسسات مالی را به خود جلب کرده است.

با کاهش شگفتی ها و تنگناها در مورد ارزهای دیجیتال، جذب سرمایه گذاران سنتی بیشتر خواهد شد. این امر منجر به پویایی و نقدینگی زیادی خواهد شد که برای هر بازارهای مالی در حال رشد مورد نیاز است. ارز دیجیتال تبدیل به ارز واقعی برای معاملات در سراسر جهان خواهد شد.


اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 14 =

دکمه بازگشت به بالا